Eurochallenge 3. Maç | Khimik 87 - 75 Galatasaray CC

Re: Eurochallenge | Khimik-Galatasaray

niye bu kadar kasiyorsunuz anlamiyorum. belli iste durum: bu kupayi takmiyor oyuncular. elenelim ve lige konsantre olalim iste. ne gerek var hafta ici, hafta sonu temposu ile oyunculari yormaya. gecen sene zaten bu sakatliklar yüzünden bir sürü sikinti yasadik. bu sene söyle bir saglam kafa ile lige yüklenelim. iyi gidiyoruz su zamana kadar. "kritik viraji" iyi gecersek yolumuz acik. gecen sene Final Four oynadik Uleb de. bu seneyi bay geciyoruz. ligde bu sefer iyi isler yapip Eurocup'i garantilemek lazim.

yunustaylan' Alıntı:
Allahım deliricem ya :oops: gurovic i 2. yarı oynatmadı :oops:
Arkadasım gurovic ilk yarı oynadıda ne yaptı? Tuttugu adam ilk yarı 16 sayı attı. Gurovic buraya basketbol oynamaya deil rakı balık icin gelmiş heralde, super emeklilik yani. Gurovic su anda sadece bos ucluk atıyo o kadar. e onu erdem de atıyo zaten, ne drive ediyo ne el ustu sokuyo nede faule zorluoy rakibini. Bide onun tutugu adamlar her mac yıldız oluyo.

Adamlar leblebi gibi ucluk atıyolar biz hala alan savunması yapıyoruz esas sorun burada. Buna ek olarak yas olarak yaslı olmamız savunma anlamında cok zorluyo bizi. Pota altına ve uc numaray birer transfer gerek acilen. Yoksa ligde dusus baslar yakında o zaman da kimse bu takımı bir daha toplayamaz.

Macın tek olumlu yanı atkins in hucum performansı. Fakat oda savunma olarak cok etkili deil, ayakları yavas kalıyo.

Arkadaşlar öyle demeyin ilerleme var takımda. Bir önceki maçta 26 sayı fark yemiştik. Bu maçta 12 yedik. Olsun birkaç maç sonra 5-6 farklara çeker, sonra da kazanırız ne önemi var.

Ayrıca Hüseyine de bir çift lafım var. Arkadaşlarına ayıp olmuyormu senin yaptıkların. Niye savaşıyorsun, çarpışıyorsun? Birazcık onlara uysan, 20 fark yiyeceğiz. Yırtıyorsun kendini, fark azalıyor, ayıp ayıp.
(ya da bir an önce kaç kurtar kendini bu rezillikten. Kariyerine yazık.)

Ligdeki maçlarını pek fazla izlemedim ama ligdede şu şekilde oynarlarsa önümüzdeki 6 maçta 2 galibiyet bile zor bence. Ayrıca Zizic konusundada bir çözüm alınsa iyi olur, pota altında tüm yük Hüseyin'in üzerinde. Şu rakibe karşı böyle aciz oynamak kimsenin lüksü değil, sonuçta burada bir mahalle takımı değil Galatasaray Kulübü söz konusu..

Bu maçı izleyip oyunculara sallayanlar bıraksın bu işleri...Özyer istifa,Özyer istifa;Özyer istifa...Maçın yorumu sadece budur...

Yazıklar olsun, ilk yarıdaki oyuna bak, 2. yarıdaki oyuna bak!

Bu maçı tek kişi çevirirdi o da Gurovic
Ama Murat Özyer onu ikinci yarı oyuna bile almadı.
eğer Özyer bu sene bizim koçumuzsa ne Gurovic'e nede başka bir yıldız oyuncuya ihtiyacımız var.Bende katılıyorum oyuncuların kariyerlerine mahvetmektense satalım,küçülelim gitsin...
Bende zizic'in yerinde olsam böyle bir koçla çalışmaktansa bir an önce gitmeyi isterdim.Yakında Gurovic ve Milo da isteyecek ..
İkinci yarıda yapılan hatalar inanılmaz.Adamlar içeriden say
Efese rica edelim,ikinci pilot takımı da biz olalım...
Böyle oynandıktan sonra beşimiz ı bulup duruyor,Murat Özyer fark 15 olunca Hüseyin ile Cemal'ı yan yana oynatmayı akıl ediyor.
Siskauskas,Papaloukas,Smodis,Andersen,Navarro olsa ne olur?
Yada artık yönetim basketbola el atsın.Öncelikle sene başından bu yana sadece oyuncuların bireysel yetenekleri bulduğumuz galibiyetler dışında maç kazanamadığımızı görüp Murat Özyere teşekkür edilerek yollar ayrılsın.Bizler düzelebileceğini görüyoruz ama Murat Özyer ile kesinlikle hiçbir şey düzelmez.Bu adam sanki genç anlaşılmasının intikamını alıyor.
Veya açıklama yapılsın.GS bu kupada zorla oynatılıyor,o yüzden biz elenmek istiyoruz diye...
Bu arada sene başında kenara konulan fakat Polatın sakatlanıp Zizic'in ayrılmak istemesiyle mecburen forma bulan Hüseyine ayrı bir paragraf açmak lazım.Tek başına mücadele etti ve böyle bir silah gözden çıkarıldı ya inanılmaz olan bu.

ya bu murat özyer maçın başından sonuna kadar sakız çiğnemekten başka bişey yapmıyo.artık yalvarıyoruz gitsin.

takımın başına orhun ene getirilirse iyi olur.çünkü orhun ene basketbolcu döneminde guard dı.guard ları çok iyi oynatabiliyor.

Fatih Hısım' Alıntı:
niye bu kadar kasiyorsunuz anlamiyorum. belli iste durum: bu kupayi takmiyor oyuncular. elenelim ve lige konsantre olalim iste. ne gerek var hafta ici, hafta sonu temposu ile oyunculari yormaya. gecen sene zaten bu sakatliklar yüzünden bir sürü sikinti yasadik. bu sene söyle bir saglam kafa ile lige yüklenelim. iyi gidiyoruz su zamana kadar. "kritik viraji" iyi gecersek yolumuz acik. gecen sene Final Four oynadik Uleb de. bu seneyi bay geciyoruz. ligde bu sefer iyi isler yapip Eurocup'i garantilemek lazim.

eger dusunce bu ise keske hic katilmasaydik bu kupaya.. boyle bir hakkimiz var sanirim.. angaryadan baska bisey degil.. yada genc oyunculara sans verilsin tecrube kazansinlar.. bu tur moral bozucu maglubiyetler sinir ziplatmaktan baska bi ise yaramiyor..

İlk önce Forum yönetimini tebrik ederim ancak bu giriş biraz daha özenli yapılabilir...Evet seyirci değil tarafatar olduğumuzu göstermemiz gerek artık...Murat Özyer ayağa kalk ceketini al ve git...

Ilgın Karagoz' Alıntı:
ya bu murat özyer maçın başından sonuna kadar sakız çiğnemekten başka bişey yapmıyo..

:) hahahaha öldüm..

insan gibi çiğnemez o sakızı..sallaya sallaya pek bi güzel çiğner..canım benim..

Her takım maç(lar) kaybedebilir. Kendinden görece daha zayıf takımlara da maç kaybedebilirsin ama biz sanki ''ruhsuz'' oynayıp kaybediyoruz.

Genel olarak bende Atkins'i beğenmiştim ama maçlar arası ve maç içi istikrar gösteremeyen oyuncularımıza bir yenisi eklenmiş olabilir endişesine de kapıldım malesef.

Ben buna katılmıyorum sakız çiğnemekten başka takımı sabote ediyor...Hakkını yememek lazım...

Yaw yazmayacaktım da dayanamadım.

Herşeyi geçtim, yahu 1. sezonunda ve 3. sezonunda fark yediğimiz maçlar sonrası oyuncular gülerek sahadan ayrılıyor. Bu nasıl bir otorite.

2. sezonda ise onun bir etkisi yoktu. Owens, Gaines yüreğiydi...

Ne diyim İmparator Özyer, durun durum sezon sonu gelsin ondan sonra konuşuruz. ;)

Murat hoce dahice bir girişimde bulundu ve üç kısaya dönüp karşı takıma üçlük attırmamaya çalıştı...Gurovic'İ ondan oynatmadı,haa birde biz maçı bu dahice buluşu yüzünden katbettik...

Yeter artık ya bu kadar olmaz.Böyle yenilmek olmaz kardeşim ya.Artık sabrımız tükeniyor.Ya adam akıllı basket oynar bu takım yada olacaklara artık kendilerini hazırlamaları lazım.Murat Özyer tabiki suçlu artık buna alıştık diyebiliriz ama basketbolcuların bu kadar isteksiz oluşunu aklım almıyor.Bu kupayı takmıyor felan kabullenemez bu.Sen bu kulübün parasını yiyorsun.Çıktığın her maçda elinden geleni yapmalısın.Tabi oyuncuların böyle davranmalarındaki en büyük suç teknik heyetindir.1-2 gün önce Orhun Ene'nin görevinden ayrıldığını duymuştum.Artık yöneticilerimiz bu hocayı getirmelidir.Artık buramıza kadar geldi.Yeter !

HEY sporcu beyler o giydiğiniz forma guroviçin, stricklandın maçlarda giydiği sıradan bir forma değil 103 yıllık tarihi olan parçalı GALATASARAY formasıdır. Doğuda- batıda, kuzeyde- güneyde, tüm dünyada taraftarı olan GALATASARAY formasıdır.

lütfen ya SAVAŞIN ya da ÇEKİN GİDİN!