Eurochallenge 3. Maç | Khimik 87 - 75 Galatasaray CC

Re: Eurochallenge | Khimik-Galatasaray

Kerem SEÇER' Alıntı:
Bu maçın ve geçen maçın teknik bir yorumu olamaz. Ortada bence idari bi hata var. Madem oynamak istemiyorsunuz çekilin kupadan, zorla mı oynatıyorlar yada götürme Milo'yu Hüseyin'in Cüneyt'i Milan'ı dinlensinler. Masraflara ve yorgunluğa değmez. Tamamen zarar oldu bu kupa.
İmza!!

ya valla yeter artik avrupanin 3. sinif takimlarindan 20-30 yemekten biktim ya gurovic gibi adam 2. yarinin basindan beri oyunda yok.

Sanırım Guroviç'in özgeçmişi su cümleler ile bitecek...

Avrupa'da sondan 2. durağı olan Prokomla başarılı bir sezon geçiren Guroviç bundan sonra gittiği Galatasaray takımında ise bekleneni veremedi ve emekliliğe ayrıldı.

bu takım eurochallenge daki takımlardan böyle fark yiyorsa acaba buducnost u eleyip eurocup a kalsaydık ne olurdu.

Diğer deplasman maçının ev sahibi takım dört gözle bizi bekliyordur.Bu arada maça çıkmayınca 20-0 oluyordu değil mi?

GRaves ikisinide kaçırdı.

top bizde 82-65 son 3dk 57sn.

Atkinse faul.
atkins 2de1 yapıyor82-66

Cüneyt faul yapıyor ve 5faul ile dışarda.

Merhaba;

Maçı izleyen arkadaşlar maç bitiminde teknik analiz yaparlarsa çok sevinirim. Maçı izleyemedim ancak görünen o ki izleyemediğime sevindim.
Bu maça ilişkin Hata nerede bunu somut olarak söyleyebilecek arkadaşlar olursa çok sevinirim.