Eurocup 2. Tur 2. Maç | Galatasaray CC 57 - 68 Asefa Estudiantes

Re: GALATASARAY-Estudiantes (Canlı)

bu takıma ne oldu boyle hala anlamadım..

Valla Jerry johnson bugun gozume sıradan TBL takımlarının getirdiği kolay maçlarda coşan zor maçlarda saçmalayan bir oyuncu gibi geldi...

Shumpert niye bu kadar kötü inanılır gibi değil..Johnson-Taylor ile gitmeyecek bu iş..Bu kadar top kaybı yapan rakibe karşı fark yemek çok kötü..Oktay Hoca takımı iyi bir fırçalamalı.

Re: Eurocup | GALATASARAY 57-68 Estudiantes

Tek maçla herhangi bir oyuncu, takımın gidişi hakkında bu kadar geniş yargılar çıkarmak ego tatmininden başka neye yarıyor. Canlı yayın başlığı bitsin adam gibi düşüncelerinizi gerekçeleri ile yazın herkes öğrensin neden olduğunu. Maçın heyecanı ile tek cümlelik yargılar sürekli.
Tercih yanlışları her zaman düzeltilir. Tercih yanlışı yaptığı için kötüdür uymazdır filan...

2 tane üçlük soksak maçı alabilirdik.rakip aman aman oynamadı ikinci yarı.

Son 3 maçımızdada tokatlıyorlar resmen sebep ne oysaki ne güzel başlamıştık. İzleyemediğim için soruyorum oyuncularımızın kapasiteleri mi bu nedir yani ? :?

Çok ümitliydim seri galibiyetler ile Tr de şampiyon olurduk diyorum :(

Saçma sapan bir eleştiri yapılıyor Johsnon için. Kötü oynadığı maç sayısı şu an için 1, anlayana

Kaybettik ne yazıkki. Elendik de bana göre. Kalan tüm maçları almamız gerekir gibi birşey, Estudientes deplasmanını alamayız bence..

fener maçındaki gibi oynasak onları orada kesin yeneriz ama takım deplasmanda çok kötü.umarım toparlarız.

Ne yazık ki şansımızı zora soktuk, kötü bir dönemdeyiz umarım en kısa zamanda özlediğimiz performansı tekrar göreceğiz. Forumdaki arkadaşlardan ricam, bir maçta gelip bugün şu kötüydü, geçen maç iyiydi de noldu tarzı yorumlar yapıp ortamı germesinler.

Bir de, mücadelesine inandığım, güvendiğin takıma mağlubiyetlerde daha da bir bağlanıyorum.

jerry johnson sanırsam 4 mactır burda ve bız bu macların 3 unu kaybedıoruz,takımın sayı yukunu cekıoyor dıyor bazı arkdaslar ama bız o gelmeden de sayı atmayı becerıyorduk,hıc olmazsa bugun kı 2. yarıda dustugumuz duruma dusmemıstık.bızım takımın oyuncusu degıldır ,bu ön yargıda degıldır,sadece ızledıgımı gordugumu yazıyorum.
Selım arkadasım jerry johnsonla ılgılı cok gusel bırsey yazmıstı onu buraya da yazarsa sevınırım..

bu shumpert tam bir fiyasko malesef.iyi olsa efes birakmazdi.
ne oldu anlamadim 2 3 mactir gidisat kötü malesef.
takim toparlanmasi lazim

Tugay Eren' Alıntı:
2 tane üçlük soksak maçı alabilirdik.rakip aman aman oynamadı ikinci yarı.
işte bunu sokacak oyuncu lazım bıze,eger elınde boyle oyuncu yoksa,rakıp aman aman oynamasa bıle kı dedıgın gıbı oylede oynamadı,burdan rahatca galıbıyetını alır gıder.

Artık 4 maçı da almamız lazım..3 maçı alırızda İspanyada ne yaparız soru işareti..Hücum anlamında skorer bir oyuncuya ihtiyaç var(Jasaitis gibi)..Tutkunun dönmesiyle inşallah eski oyunumuzu oynarız..Karşıyaka maçı milat olur toparlanmaya başlarız.

Can Kırımlıoğlu' Alıntı:
[quote="Murat Sari":1amq3dyj]bu shumpert tam bir fiyasko malesef.iyi olsa efes birakmazdi.
ne oldu anlamadim 2 3 mactir gidisat kötü malesef.
takim toparlanmasi lazim

Evet çok güzel bir yorum daha[/quote:1amq3dyj]
shumpert konusunda suphem yok besıktas ve efeste yaptıkları ortada,gunubırlık oyuncu degıldır,düzelir.

Bir de, mücadelesine inandığım, güvendiğin takıma mağlubiyetlerde daha da bir bağlanıyorum.

Yukarıda yazan cümle günün sözüdür ki her taraftarın zihniyeti de bu şekilde olmalıdır. Bu takıma küsmemeliyiz.

Maç içinse sonra birşeyler karalarım fakat şunu söylemeden de geçemeyecem; çok iyi şütörlere sahip olmamıza rağmen 2-23 attık ki akıl almaz bir oran bu. Sadece bu maçta değil son bir kac maçtır şut yüzdemiz yerlerde sürünüyor. Artık toparlanmalıyız.

maalesef lastik patladı.

Ben bu shumpert'a ne olduğunu anlamıyorum her oyuncumuzdan az çok katkı alırken 1 aydır shumperttan hiç katkı alamıyoruz. Cidden fener maçı dahil bu dönemde her maçta beni çıldırtmaktan başka hiçbirşey yapmıyor. Bu dönemde zor ama shumpertı sene sonuna kadar kiralasak yerin tam bir 4-5 oynayabilen bir adam almalıyız