Eurocup 3. Maç | Galatasaray CC 79 - 53 Panellinios

Re: GALATASARAY-Panellinios (Canlı)

Rahat alacagiz gibi duruyor. 1 kisi ilk yari ve mac sonu istatistikleri paylasabilir mi, telefondan giriyorum da.

Tutku 3/3 üçlük 12 sayı, ama son yaptığı faul çok gereksizdi. Yorulduysan bile bırak girsin adam içeri.

Evren 5, Shipp 6 sayı. 35-22 önde kapatıyoruz devreyi.

Tutku, Shipp ve Evren ilk yarının en iyileriydi.
12 sayı 1 ribaund 2 top çalma 1 asist Tutku
6 sayı 2 ribaund 2 top çalma 1 asist Shipp
5 sayı 2 ribaund 3 asist Evren

Tutku oyuna girdiğinde skor 13-11'di, çıktığında 35-22. Çok iyi oynadı gerçekten.

Cok tesekkürler Can ve Emre bey.

Karşı takımın kaliteli uzunları yok ve ribaundcı bir takım sayılmamasına ragmen ribaundlarda zorlandık, gerçi 4 kısalı sistemin biraz da doğal sonucu bu durum. Andric'in gucsuzlugu 2-3 pozisyonda bariz belli etti kendini ama hucum akışkanlıgı, gorusu, pasları iyiydi. Yuzdeli oynamadıgımız ilk periyotta bizi maçta tutan oyuncumuz Shipp'ti hucumda da savunmada da oldukça verimliydi. Kompodietas ve hakemlerin Udrih'in penetrelerine çaldıkları dudukler bizi maçta tutmaya yardım etti. 2.periyotta sut yuzdemiz Tuku'yla birlikte normale donunce fark geldi. Şimdilik tek sorun ribaundlar ve bunun sonucu rakibe fazla sayıda ikinci sans topu kullandırmamız.

4 kısalı sistemde sahadaki tek uzunun boyalı alanda oldukça dominant biri olması gerekirken, özellikle Ermal'li bir 4 kısa duzeninde bu kadar açık vermek sasırtıcı değil.

Melih Özkul' Alıntı:
[quote="Alperen Küçük":288tav0c]Evren Büker! 22-17 :)

Alperen Bey hayret maça gitmemişsiniz.:D Bu arada Rancik çok kötü, Evren de uzun süre sonra 3'lük buldu geçen seneki yüzdelerine ulaşsa bu sene de çok iyi olacak.[/quote:288tav0c]

Gidemedim malesef ama bu kaçırdığım son maç olcak bunu 2. kez söylüyorum ama :)

adamlarin simdiden 22 top kaybi var hey Masallah.. ama bunlar sadece müthis savunmamizdan kaynaklaniyoooor