Eurocup Ön Elemesi 1. Maç | Galatasaray CC 69 - 58 St. Petersburg

Re: GALATASARAY-St.Petersburg | Yarın 20:00

BASKETBOL: Spartak Saint Petersburg maçı için şu ana kadar satılan bilet sayısı: 508

haydi arkadaşlar bu sayı çok az olmaz böyle....

Re: GALATASARAY-St.Petersburg | Bugün 20:00

Elensek dahi Eurochallenge'dan devam ediyoruz sanırım. Değil mi?

Bu arada Ankara'da olduğumdan dolayı 2011 yılına dek maçlara iştirak edemeyeceğim malesef.

Düzeltme: Evet oradan devam ediyormuşuz.

Re: GALATASARAY-St.Petersburg | Yarın 20:00

Kamil Sarper Özsefer' Alıntı:
BASKETBOL: Spartak Saint Petersburg maçı için şu ana kadar satılan bilet sayısı: 508

haydi arkadaşlar bu sayı çok az olmaz böyle....

Bu alıntı nereden acaba ?

Rahat 15 yıldır basketbol maçlarına giderim belki daha da fazla. İki sene önce Ayhan Şahenkte oynanan Fenerbahçe maçı hariç (onda da biletsizler gitmiş kombineli ve elinde bileti olanlar dışarıda kalmıştı) salondan geri dönülen bir maç bile hatırlamıyorum.

O yüzden burda bilet konusunda spekülasyon yapılması çok mantıksız. Akşam salona gelen herkes rahat rahat içeri girecektir kimsenin aklına öyle bi soru işareti olmasın.

Ahmet Cömerti unutma kardeşim :)

Semih Ural' Alıntı:
Rahat 15 yıldır basketbol maçlarına giderim belki daha da fazla. İki sene önce Ayhan Şahenkte oynanan Fenerbahçe maçı hariç (onda da biletsizler gitmiş kombineli ve elinde bileti olanlar dışarıda kalmıştı) salondan geri dönülen bir maç bile hatırlamıyorum.

O yüzden burda bilet konusunda spekülasyon yapılması çok mantıksız. Akşam salona gelen herkes rahat rahat içeri girecektir kimsenin aklına öyle bi soru işareti olmasın.

Ahmet Cömert doğru Semih..
Orada 30-40 la yenildiğimiz bir fener maçı vardı..
Çok adam da dışarıda kaldı..
Çok yağmurlu bir pazar günüydü..

Zeytinburnundan nasıl gelebilirim, yardımcı olabilirmisiniz? Eskiden 341t gibi birşey vardı cevizlibağdan geçen artık kalkmış o tek vesaitti ne güzel :/ Şimdi nasıl gdebilirim bilen var mı?

Oğuz Takism veya Mecidiyeköy'e bir şekilde gelebilirsin sanırım, oradan Metroya biniyosun son durak salondasın.

Oyak Reno maçı vardı Semih dışarda en az 500 kişi vardı ben zar zor girebilmiştim :) . Bir maçta benden olsun :) .

O maçta içerde yer vardı Şamil salon yönetiminin işgüzarlığı olmuş. İsteseler alırlardı =)

İçeri full dolmuştu gibi kalmış aklımda Semih yanılıyor olabilirim tabi ama çok zor girdiğimi hatırlıyorum.

Futbol'un birinci spor iken bile tribünlerin dolmadığı bir ortamda Basketbolda aynı durumun yaşanma sayısı bir elin parmaklarını geçmiyor haliyle, onunda bizim başımıza gelmesi bir nebze de olsa sevindirici esasında.

Hep söylerim en büyük hayalim bu ülkede basketbolun birinci spor olması ama biz sporsever değil futbol tartışmayı sever bir ülke oldugumuz için bu imkansız tabi ki =)

Şamil Turançiftçi' Alıntı:
Oğuz Takism veya Mecidiyeköy'e bir şekilde gelebilirsin sanırım, oradan Metroya biniyosun son durak salondasın.
Selam Şamil ağabey. Buradan Taksim'e de Mecidiyeköy'e de direk otobüs var. Acaba hangisine binsem daha kısa sürede orada olurum. Bir de tahminen ne kadar sürede orada olurum ona göre yola çıkacağım da. Teşekkürler.

Abicim Taksim'e oradan geliş süren nasıl olur tam bilemiyorum akşam trafiğinde ama Metrobüse yakınsan Metrobüs ile Mecidiyeköy'e geç oradan metro ile Darüşşafaka 45 dakikadan fazla zamanını almaz diye tahmin ediyorum.