Eurocup Ön Elemesi 1. Maç | Galatasaray CC 69 - 58 St. Petersburg

Re: Eurocup Çarş. 20:00 | GALATASARAY - St.Petersburg

Ali Kerem Guner' Alıntı:
[quote="Kutay Çamcı":1qgalxvs]

Ben senin kadar iyimser değilim Sühan gerçi biraz kötümser olmaya eğlimli olabiliyorum ama kötümser olan ben bile 3 günde hiç değilse %15-20 satılmıştır diye düşünüyordum ama hayal kırıklığına uğradım.Bugün saat 1800'de satılan biletler bir blokun yaklaşık yarısı falandı ki toplam 12 blok var.

Çalışan arkadaşların birkaç bilet ekstradan alıp eşe dosta emrivaki yapıp sana da bilet aldım(5 bilet ücreti en ucuz futbol maçı biletine denk geliyor ki 5 bilet almak gerekmiyor 2-3 olabilir ama ) birlikte gidiyoruz demesi iyi olur bence netten tv'den olacak gibi değil adam adama markaj en iyisi

Kutay Bey,
O zaman siz öncülük edin, iki bilet alın da beraber gidelim:)[/quote:1qgalxvs]

Aldım epeyce :) size de alabilirim Kerem bey siz basket maçlarına izin alamıyorsunuz diye almamıştım :) yarın alabilirim gelecekseniz..

Gerçi siz top cemberden geçince gol diskalifiye olan oyuncuya kırmızı kart gördü dersiniz ama olsun.

Yazık yazık çok yanlış tanımışsınız beni:)

Ömrüm orta sahada yapılan yapılan faullere basket faul diyen adamları eğitmeye çalışarak geçti benim. Bu saçlar neden ağardı sanıyorsunuz?
İzin olayına gelince;

Söz konusu Galatasaraysa gerisi teferruattır

Ali Kerem Guner' Alıntı:
Yazık yazık çok yanlış tanımışsınız beni:)

Ömrüm orta sahada yapılan yapılan faullere basket faul diyen adamları eğitmeye çalışarak geçti benim. Bu saçlar neden ağardı sanıyorsunuz?
İzin olayına gelince;

Söz konusu Galatasaraysa gerisi teferruattır

Alıyorum yarın bilet sana o zaman koltuklar yanyana olmaz ama ŞAheK'de takan yok nasıl olsa.

Yalnız basketkombinesi dediğimde ikimizde dayak yiyorduk ayrıntı falan da değildi gayet konunun özü idi :).

Emir Alkaş Rusyada rakibi turnuvada canlı izlemiş ve kasetlerle dönmüş. Twitterda Maliano yazmış. Teknik ekip işi sıkı tutuyor.

Geçeceğiz rusları inşallah.

Re: GALATASARAY-St.Petersburg | Yarın 20:00

Bu durum benimde dikkatimi çekmişti.Spartak yazan bölüme tıkladığımızda spartak klübünün resmi web sitesi Galatasaray yazan yeri tıkladığımızda gsbasket çıkıyor :) çok çok hoş bir ayrıntı olmuş.

Galatasaray Cafe Crown?un çarşamba günü karşılaşacağı Spartak St. Petersburg?un yeni transferi Smush Parker?ın sakatlığı sürüyor. Başarılı guardın, Sarı ? Kırmızılılarla oynanacak Eurocup ilk ön eleme maçında forma giyemeyeceği öğrenildi. Parker, rövanş maçına yetiştirilmeye çalışılıyor.

basketdergisi

Galatasaray Cafe Crown'dan Çağrı

Galatasaray Cafe Crown'da Antrenör Oktay Mahmuti ve oyuncular Spartak ST.Petersburg ile oynanacak EUROCUP eleme maçı için GS TV araclığıyla taraftarlara çağrıda bulundular.

Oktay Mahmuti: Zor bir maç olacak, bunu da bekliyoruz zaten. Bizim için de sıkıntılı dönemde gelen bir maç ama herkes elinden geleni yapıyor maça yetişmek için. Belki istediğimiz performansı, en yüksek performansı sahaya koyamayız ama mücadelemizi ortaya koyarız. Seyircinin de desteğiyle iyi bir skorla St. Petersburg?a gideriz.
Efes Pilsen ve diğer takımlarla yaptıkları maçlar izledik, gördük; zaten bildiğimiz oyuncular. Önceden de bir takım maçlar izlemiştik. Bir takım özelliklerini biliyoruz zaten, yeterince tanıdığımız bir takım. Şu anda bizim derdimiz onların durumu değil kendi durumumuz bizi ilgilendiriyor; sorun biziz ve biz eğer ki tam halimizle olursak, istediğimiz performansı ortaya koyarsak ki seyircimizin desteği de çok önemli, onlarla birlikte galip gelmemek için bir sebep yok.

Oyuncuların görüşleri için:

http://www.galatasaray.org/basketbol/er ... r/8001.php

merhaba arkadaşlar bir şey sorcam yarın toplanıyormuyuz toluca bir yerlerde hep beraber maça gitmek için bana yardım olursanız sevinirim

Murat Lale' Alıntı:
merhaba arkadaşlar bir şey sorcam yarın toplanıyormuyuz toluca bir yerlerde hep beraber maça gitmek için bana yardım olursanız sevinirim

Yarın saat 18.30'da salonun yanınki otopark'ın önünde toplanılıyor. Kırmızı giyip gelirsesiniz seviniriz. : )

sağolasın yunus renktaşım hep maçlara tek giderdim bu sefer bir galatasaraylı olarak gs basket üyesi olarak gitmak daha zevkli olcak her şey kırmızı :)

Gitmek için ideal bir maç fakat okul sebeb,yle Bursa'dayım ben de.Tugay'la bir ara konuşmuştuk hatta belki gideriz uygun olursa diye ama maalesef olmadı.Neyse takımın bizi aramayacağına inanıyorum :) .

bunu bilmiyordum metrodan inip orada olurum 6buçukta bende lütfen herkes yanında 2 3 arkadaşıyla gelsin maça ..

İnsanlar maçın reklamını yapmak için ellerinden geleni yapıyorlar,çok önemli bir maç büyük Galatasaray taraftarınında 3000küsür kişi olması lazım yarın.
Çok etkisi olur mu bilmiyorum ama digitürkü olan insanlar decoderlerini açtıklarında not olarak maç hatırlatılmış,buda umarım etkili olur..

Eurocup ön elemesinde yarın Spartak St. Petersburg?u ağırlayacak olan Galatasaray Cafe Crown?da başkan Adnan Polat salonda olacak.

Mücadeleyi Adnan Polat?ın yanısıra yönetim kurulu üyeleri de takip edecek. Karşılaşma 20.00?da Ayhan Şahenk Spor Salonu?nda oynanacak.

Basketdergisi...