Eurocup Ön Elemesi 1. Tur 2. Maç | Galatasaray CC 94 - 63 Siauliai

Re: Eurocup | Galatasaray: 94 - Siauliai: 63

huso'nun bu performansı sevindirdi beni ligdede bunu yapabilirse bu kadroyla bile kolay kolay maç kaybetmeyiz.
bu arada bu gece ki cl maçları basket maçlarına dönmüş yahu 5ler 6lar :p :p :p

fatih şengün' Alıntı:
ahmet dedehayıra bağıran kendini bilmezler ne yaptınızın farkında değildiniz siz heralde size kalmadı bu klüp bide taraftara saldırmaya çalışıyolar

Arkadasım sakin oturdugun yerden yorum yapma. Macta olan bizdik olayların içinde olanda !!!

Maca gelicek olursak iyi oynadık ama olay yüzünden hevesimiz kacmadı desek yalan olur!!!İnanilan bir seye bagrıldı bilet fiyatlarının yükseligine bugun sampiyon fülkerin kombinesi 150 ytl bizim 300 ytl saldırdıgınız dedıgın kişi bize kime nasıl nezaman bagıracagımızı kabadayılık ile sölerse emri vakı olucagı budur !!! Sonra olay tatlıya baglandı o abimiz ile salonda neler oluyo bilmeden yorum yapmayın lütfen !!!

yamıcam yazmıcam dedim ama bazı arkadaşlar her maçtan sonra niye gelmiyorsunuz diye tutturunca yazmak istedim. 3-4 gün babama yalvardım evet esmen yalvardım ama ayhan şahenk deyince hayır dedi, annem aynı şekilde hayır dedi yalnız gidemeyeceğim için okulda kankilere söyledim başta tamam falan dediler ama bilet 15 ytl, yol parası, yemek parası vs. deyince yine olmadı.

sen maçlarını ayhan şahenkte oynıyacan üstünme 15 ytl bilet yapacan bide bunlar yetmiyomuş gibi salonda kavga kıyamet sonra niye gelmiyorsunuz ben olsam ben de çocuğumu göndermem eminimki çoğu anne baba benzer nedenlerden çocuğunu maçlara göndermiyor ki iyi ki de gelmemişim yoksa bu benim gideceğim son maç olabilirdi.

Rahat bir galibiyet almak güzel, yabancı oyuncu kısıtlamasının olmadığı bir maçta Hüseyin eski formuna yaklaşması da ayrı bir güzel.

Lige dair umutlarımı yeşertti Hüseyin Beşok.

Ne vardı şu takım 1000-2000 seyirciyle coşsa, galibiyeti kutlasa... Umarım yönetim Ali Sami Yen´deki bilet politikasında yaptığı hatayı erken anladığı gibi Ayhan Şahenk´te de erken anlar.

yukarda yazan arkadaşlar siz zaten mümnkünse gelmeyin basket maçlarına size gerek yok koskoca gs klübü 15 i verenide 35 verenide bulacaktır bilet pahalı die mi gelmedi millet sanki geçen sene her maç 2000 kişiye oynadıkta böle kendi taraftarına hemde başkanın orda olduğu maçta çirkeflik yapanlarla bu klübün işi olmaz 50 olsun siz gelmeyein zaten

iyi oynadık diyenlere katılmıyorum. karşımızda bir rakip yoktu bu akşam.her hucum 3lük denedik.ne set var ne penetre var. birkac guzel hareketin dışında kavga ve 3lük sallama yarışı izledik. bu sevdaya hocamız dur demezse bu sezon da isimiz zor

Hangi 2000 kişiye oynadık ayıptır sorması !!! 35İ degil 15 veren cıkmadı 250 kişi idik salonda neyse ya kime ne anlatıyorumki :) Köyde belli kılavuzda belli heryer acık acık görünüyo !!!

Basketbol şubesinin gişe hasılatı beklentisi yoktur herhalde. Olsa bile bu şartlar altında gerçekleşecek hasılat belli, butçenin ne kadarını oluşturur?

15 ytl yerine butun maçları 5 ytl yapsalar, ne olur? Bedava yapmayın, 1 ytl yapmayın. 15 ytl yapıp 500-1000 kişi gidecegine, 5 ytl yap 2 bin kişi gitsin. Hasılatın onemi yok, kemik 2000 seyirci olustursan elde edeceklerin cok daha fazla. Anlamıyorum...

fatih şengün' Alıntı:
yukarda yazan arkadaşlar siz zaten mümnkünse gelmeyin basket maçlarına size gerek yok koskoca gs klübü 15 i verenide 35 verenide bulacaktır bilet pahalı die mi gelmedi millet sanki geçen sene her maç 2000 kişiye oynadıkta böle kendi taraftarına hemde başkanın orda olduğu maçta çirkeflik yapanlarla bu klübün işi olmaz 50 olsun siz gelmeyein zaten

Cinsmisin sen, okumuyormusun yazılanları ?

Başkan oradaysa ne olmuş, protestomuzu ortaya koyamayacakmıyız ? Küfür yok, hakaret yok bestede.

Bir de çirkef oluyoruz. Size ne kardeşim istediğim gibi bağırırım. Aşağıdan çıkıp emir vererek "Takım için tezahurat yapın" diyemez. İstiyorsa kendi yapsın neden susuyor. Kaldı ki yukarı doğru yürüyerek saldırmaya da yeltenmesin.

Koskoca Gs klübü 15 vereni de 35 vereni de bulacak demişin. 150 kişi verir anca başka da çıkmaz. Varsa 3000 kişi böyle neredeler?

Takım iyi oynadı. Bu sezon ilk defa izleme şansım oldu. Özellikle Milojevic ve gravesi beğendim yabancılardan. Hüseyin ve cüneyt de oldukça iyi performans sergilediler. Keske taraftar doldursaydı salonu.

Ayrıca maçı bırakıp ahmet dedehayıra sallayan grup hiç hoş olmadı. kaliteli oyunculardan kurulan bir takım var ortada. bayan takımı yıldız dolu. hala ne isteniyor, anlamak güç.

fatih şengün' Alıntı:
Ya kardeşim gece gece ne lafları şimdi bunlar?Sen nerden biliyosun milletin ekonomik durumunu verip veremeyeceği parayı.Ben kendi adamı verebilirim zorlasam ama herkes maç izlemek için o kadar para veremez.Eğer kombineler diğer takımların ki gibi 100-150-200 gibi kamemeli artsa o zaman 15 ytl yaparsın ama kombinelerde pahalı.Ayrıca unutma maça gelenlerin büyük kısmı öğrenci.Biz bu konuları daha önce konuştuk gerçi bir sonucada vardık.Siteyi biraz araştır istersen gaze gelip yazma öle.Sen zannediyormusun ki o maçta gördüğün herkes para verip giriyor???

Ayrıca eğer içinde küfür hakaret yoksa isteyen istediğini söyler.Onu susturmak kadar mantıksız bir şey yoktur.Ayrıca orda tepki gösterilen bilet fiyatları kimse neden böyle takım kurdunuz diye kimse bağıramaz zaten.Umarım bilet fiyatlarındaki dengesizliğin farkına varmışlardır...

sl8537.jpg

Eyüp abi sakallar gitmis saatler olsun ;)

sl8531.jpg

sl8532.jpg

sl8533.jpg

Bunlarda hos olmayan olaylardan kareler gercekten suan aldıgımız 31 sayılık galibiyeti konusmamız gerekirken bilet fiyatlarının pahalılıgından konusuyoruz.Biletler pahalıydı kabul ediyorum böyle bir macta düşük tutup salonu yarıya kadar doldura bilirdik buyuk hata ama yöneticiye saygısızlık yapmakta bizim gibi taraftarlara yakısmıyor.Özellikle Dedehayır gibi bir insana.Biletler cok pahalı kabul hatalılar kabul protesto edelim oda kabul ama bunu saygısızlık boyutuna getirmeden yaparsak daha iyi olur diye düşünüyorum

DN:Mithat abi maca geldimi mac boyunca merak ettim :p

Maçı seyrettim ve takımı çok beğendim.Herşeye rağmen oyun disiplininde hiç kopmamak en büyük artımız oldu.Ayrıca Guroviç ve Hüseyin Beşok kendilerini buldular sanırım bu maçta.Özellikle Guroviç az olan seyirciyle bütünleşmesi çok güzeldi.

Takımda kötü var mıydı bence yoktu.En sevindiğim nokta Hüseyin geçen seneki Hüseyin moduna yavaşça girmiş.

Bu takım Ayhan Şahenk'te dolu tribünlerde maç kaybetmez usta.

Not: Ayrıca çok üçlük denememiz iyi birşey değil.

Dipnot:Maçta çıkan olayları bilmem, ancak maç sırasında bağırmak yerine başkan oradayken onunla birebir konuşmak daha mantıklı geliyor insana.

Bende o adamı Mithat Abi sandım :D:D:D:D:D:D:D

Mithat abi maca geldi gökce ,kerem,onur sossislimizi yedik :) Murat özyer diye bagırlınca ben 3 adım mithat abide karsı tribüne dogru uzaklatı eyüp abilerden !!!

Konuyu dagıtıyoruz ama hafta içi ve olası eve donus saatinin 23'ü geçmesi beklenen bir maça gelecek seyirci sayısı haliyle, diger zamanlara gore dusuk olur. 12-18 yaş arasının hem maddi olarak hem de karar verme acısından tamamen bagımsız oldugunu soyleyemeyiz. Bu yuzden bilet fiyatı ve diger kosullar onemli.

Volkan Ozger' Alıntı:
Mithat abi maca geldi gökce ,kerem,onur sossislimizi yedik :) Murat özyer diye bagırlınca ben 3 adım mithat abide karsı tribüne dogru uzaklatı eyüp abilerden !!!

Bende macı niye 31 sayı farkla kazandık diyorum :)

Mithat abiyi bundan sonra her mac görmek isteriz

Murat özyer diye bagırmadı mı mithat abi :)

Afiyet Olsun ayrıca ;)

bide son iki resimde yeşilli bir abimiz var Malkocoglu gibi tanıyan var mı?

TV başından izledikleriyle kimse talihsiz yorumlar yapmasın. Çünkü o tezahüratları yapanlar arasında bu forumun da üyeleri var. Hepsi de iyi günde kötü günde takımı hiçyalnız bırakmayan, hiç kimsenin gitmediği yerlere giden, hayatını Galatasaray yapan insanlar. İnsanların küfretmeden, hakaret etmeden tribünden protestosunu yapma hakkı vardır. Kimse de çıkıp onlara laf atamaz. Cefayı çeken onlar çünkü. Neyse bazılarını yakından tanıdığım insanlara karşı ve çok iyi Galatasaraylı insanlara karşı kullandığımız sözcüklere dikkat edelim.

Volkan Kızıltas benım omzumda Eyüp abide mithat abinın omzunda murat hoca diye bagrıyolardı !!!Büyük bir zevkle biz bir okadar zevkle uzaklastık ama en güzel an ayaga kalkmayan fenerli olsun lafında mithat abi bile kalktı ayaga sasırdım iyisi ile kötüsü ile kazandık :)

Cıldırt bizi guro cıldırt bizi diyorum ben salonun full vede grovicin iyi gününde oldugu bir macta show izlenilir diyorum

MİLANNNN Gurovicccc Milan Gurovicccc oley oleyyyyy oleyyyyyyy