Eurocup Ön Elemesi 1. Tur 2. Maç | Galatasaray CC 94 - 63 Siauliai

Re: Eurocup | Galatasaray: 94 - Siauliai: 63

Mert Uyguc, GSTV de az once canli yayinda, bilet fiyatlarinin gozden gecirilecegini belirtti.
Fiyatlarda bir degisim olacaktir.

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Kerem Polat gereken açıklamayı yapmış, daha fazla uzatmayalım tatlıya bağlayalım, hepimizin çabası Galatasaray!

Bu arada Mecidiyeköy'de geri vites yapanlar parmak kaldırsın!

Arsenalsin sen bizim canımız:)

o ben oluyorum :D

ozamanda mekan sahibi olup mekan karışdıranlar parmak kaldırsın !!! :D :p

Ekrem ÖZCAN' Alıntı:
[quote="Eyüp YILDIZ":2qu0mspk]Kerem Polat gereken açıklamayı yapmış, daha fazla uzatmayalım tatlıya bağlayalım, hepimizin çabası Galatasaray!

Bu arada Mecidiyeköy'de geri vites yapanlar parmak kaldırsın!

Arsenalsin sen bizim canımız:)

o ben oluyorum :D

ozamanda mekan sahibi olup mekan karışdıranlar parmak kaldırsın !!! :D :p[/quote:2qu0mspk]Oda ben oluyorum :)

Salonu boş görmem bana çok koydu .. Bu yüzden forumda ceza aldım .. :S

Giden herkesin emeğine , yüreğine , ceplerine sağlık , Allah razı olsun ..

Herşey için teşekkürler ARMA SEVDALILARI ..

Takıma oyunculara teşekkürler , Ahmet Dedehayır ve yönetime yapılanları haklı buluyorum , o da ne güzel anlayışla karşılayıp dinlemiş , Teşekkürler pembe gömlekli inşallah bizleri anlamışsındır ..

Milan Gurovic ..

Faruk Tanrıyar' Alıntı:
[quote="Ahmed Salih":3pylto47]Son periyotta Alican'la, Altay'la, Teoman'la oynayarak 31 sayı fark attık. Henüz tam form tutmamamıza rağmen Litvanya'nın kalbütüstü takımlarından birini onveş-yirmi dakikalık sürede sürklase ettik. (...)

Eurocup'a iyi bir başlangıç yaptık. Henüz yolun başındayız. Dilerim geçen sezonki başarımızın üzerine çıkıp, finale ulaşarız ve kupayı kazanırız.

Forumda yorumlarını çok merak ettiğim, düzenli takip ettiğim sevgili Ahmed Salih'e ilk defa şaşırıyorum. Erken bir heyecan bu, Anderlecht'e gol atıp hasbelkader tur atlayınca "Avrupa'nın Prensi" olanları bu gece ARSENAL karşısında gördü bu gözler...

Sizin de dediğiniz gibi, aman diyeyim... Gerçekten erken...[/quote:3pylto47]

Sevgili Faruk Tanrıyar,

Geçen sezon bu kupada daha düşük bütçeyle ve nispeten daha zayıf kadroyla yarı final oynamamış mıydık? Yarı finalde 7 sayı farkla elendiğimiz Joventut Badalona maçında yadsınamaz raddede hakemlere takıldık. Belki o gün hakemler adil bir yönetim gösterse idi finale çıkıp kupayı alacaktık...

F.bahçe örneği basketbol takımımızla örtüşmemektedir. Zira, onlar başarılı oldukları bir sezonun ardından kadrolarını büyük ölçüde değiştirerek ve kalite kaybı yaşayarak kendi takımlarını sabote etmişlerdir. Oysa biz, sadece yabancı oyuncularımızı değiştirerek Avrupa basketbolunu daha iyi oynayabilecek bir takım oluşturduk.

Şahsi beklentim ve temennim final ile kupadır. Bu benim hayâlim! Zor fakat, takımımızda buna ulaşacak potansiyel olduğunu biliyorum. Kadromuzu ve diğer takımların kadrolarını irdelediğinizde bunu görebilirsiniz.

Önümüzdeki Buducnost turu bizim için kısa vadede en kritik maçları teşkil etmektedir. Turu geçtiğimizde uzun ve heyecanlı bir serüven başlayacak...

Mehmet Ali Sargın' Alıntı:
Salonu boş görmem bana çok koydu .. Bu yüzden forumda ceza aldım .. :S

Giden herkesin emeğine , yüreğine , ceplerine sağlık , Allah razı olsun ..

Herşey için teşekkürler ARMA SEVDALILARI ..

Takıma oyunculara teşekkürler , Ahmet Dedehayır ve yönetime yapılanları haklı buluyorum , o da ne güzel anlayışla karşılayıp dinlemiş , Teşekkürler pembe gömlekli inşallah bizleri anlamışsındır ..

Milan Gurovic ..

Arkadaşım cebina sağlık kısmını o koca salonda bi ben üstüme alıyorum :D

+ gömlek pembe değil Bordo :D

Gömleğin bordo olduğunu biliyorum ama Ahmet Dedehayır fb maçında ki gömleği ile sevdim ve öyle görüyorum .. :roll: :)

Bu arada cebine sağlık :)

Mehmet Ali Sargın' Alıntı:
Gömleğin bordo olduğunu biliyorum ama Ahmet Dedehayır fb maçında ki gömleği ile sevdim ve öyle görüyorum .. :roll: :)

Bu arada cebine sağlık :)
Eyüp ABİ bak arkadaş ne dio cebine sağlık diyor BANA :D anladın sen onu :D

Eyüp sen hala konuşuyormusun !!!! ayıp be kardeşim hem davet ediyorsun, hem olay çıkarıyorsun .Sonra da ben ne yaptım diyorsun.Bundan sonra yanına gelirken sağlam gelmek lazım senin sağın solun belli değil.Hala geri vites yapmadım diyorsun adamlar halden anlamasalar seni otomatik vites yapacaklardı haberin yok.O yüzden senle benim aramda fark var. o farkıda sen söyle.

Mithat Duran' Alıntı:
Eyüp sen hala konuşuyormusun !!!! ayıp be kardeşim hem davet ediyorsun, hem olay çıkarıyorsun .Sonra da ben ne yaptım diyorsun.Bundan sonra yanına gelirken sağlam gelmek lazım senin sağın solun belli değil.Hala geri vites yapmadım diyorsun adamlar halden anlamasalar seni otomatik vites yapacaklardı haberin yok.O yüzden senle benim aramda fark var. o farkıda sen söyle.
Mithat ben bir şey yapmadım, hepiniz alkışladınız yan masa laf atınca ihale bana kaldı!

Sana çok teşekkür ederim, dün gerçekten tüm sözlerini tuttun, seninle aynı salonda olmak güzeldi, ama murat hocaya tarihi bir fark attıktan sonra tezahürat yapmamanı kınıyorum :)

Arsenal'sin sen bizim canımız :)

Herkese sevgiler.

Mithat Duran' Alıntı:
mithat abi
Sen Yöneticisin
Eyüp abi : taraftar :D

Ekrem ÖZCAN' Alıntı:
[quote="Mithat Duran":1cyy83dz]Eyüp sen hala konuşuyormusun !!!! ayıp be kardeşim hem davet ediyorsun, hem olay çıkarıyorsun .Sonra da ben ne yaptım diyorsun.Bundan sonra yanına gelirken sağlam gelmek lazım senin sağın solun belli değil.Hala geri vites yapmadım diyorsun adamlar halden anlamasalar seni otomatik vites yapacaklardı haberin yok.O yüzden senle benim aramda fark var. o farkıda sen söyle.
mithat abi
Sen Yöneticisin
Eyüp abi : taraftar :D[/quote:1cyy83dz]Yönetim, basketçi, taraftar!
Şampiyonsun Galatasaray:)

mithat abi aslında eyüp abiye bizim bişi sölemememiz lazım
organizasyonları söylemememiz lazım malum şakasına bile fenerum boyancan deniliyo istiparah hemen feneri arıyo :D

anladın sen onu eyüp abi :D

Ekrem hoş geldin !!! bak adam (EYÜP) hala ben yapmadım diyor ya !!!yaptıklarını yazacam foruma rezil olucan.Lafı yeri zamanı geldiğin de uslubunla sokucan Eyüp biz fenerbahçey'le etle tırnak gibiyiz biz etiz onlar tırnak uzadıkça keseriz.Anladın mı !!! dostum.

Ekrem ÖZCAN' Alıntı:
mithat abi aslında eyüp abiye bizim bişi sölemememiz lazım
organizasyonları söylemememiz lazım malum şakasına bile fenerum boyancan deniliyo istiparah hemen feneri arıyo :D

anladın sen onu eyüp abi :D
Ajanım ben ajan :)

Ahmed Salih' Alıntı:
Geçen sezon bu kupada daha düşük bütçeyle ve nispeten daha zayıf kadroyla yarı final oynamamış mıydık?
Bu kupada oynamadık abi. Bu seneki kupa çok daha kuvvetli takımların oldğu bir kupa kanımca.

Mithat Duran' Alıntı:
Ekrem hoş geldin !!! bak adam (EYÜP) hala ben yapmadım diyor ya !!!yaptıklarını yazacam foruma rezil olucan.Lafı yeri zamanı geldiğin de uslubunla sokucan Eyüp biz fenerbahçey'le etle tırnak gibiyiz biz etiz onlar tırnak uzadıkça keseriz.Anladın mı !!! dostum.
saol abi

eyüp abi bence ajan yengemiz f5 li kızı f5 li :D

evet bencede ajan sus :D mithat abi kalkıp admala konuşmasa belki şuan birimiz hastane - birimiz hapisane - diğerimiz morgda olcakdık :D

Tabi tabi bizim elimiz armut toplayacaktı, şaka bir yana olay çıkmasını kimse istemezdi, mithat iyi toparladı saolsun.

Canımız sıkılmadı!

Mithat birde maç yorumu yaparsa, takımın ne kadar muhteşem olduğunu ifade ederse, artık ölsemde gam yemem!

Mikrofon Mithatta :)