Eurocup Ön Elemesi 2. Tur 1. Maç | Galatasaray CC 85 - 83 KK Buducnost

Fazla birşey yazmayacağım. Murat Hoca ile kısa bir sohbet yaptık. Söylediği 1-2 diyalog yeter sanırım. Yabancılar soyunma odasında maçın ve taraftarın güzelliğinden bahsedip galibiyetin keyfini çıkarırken kaptan şöyle bir konuşma yapıyor. "Siz asıl Salı günü göreceksiniz"

Not: Maç günü 18:00'de Taksim'den otobüs kaldırılacak.

Re: 4 Kasım Salı | 20:30 | Galatasaray-Buducnost

Bence fark yaparız diye düşünüyorum.Sonuçta takım oturdu.Zizic atmayınca milo,Milo atmayıca zizic atıyor.Zaten cemali izlemek zevk oldu bizim için.Gurovic ve Graves e diyebilecegim hiç bir şey yok.Gravesin en begendigim yönü 2 lik atışları cok yüzdeli atıyor.Gurovic de sırf üçlükle bir macı 16-20 sayıyla bitirebilen bir oyuncu.Strickland hakkında konuşmak istemiyorum.Kimse yanlış anlamasın konuşulacak bir şey göremiyorum.Erdem geçen seneden kendini %100 geliştirmiş.Cüneyt de bence geregini yapmaya çalışıyor.Hüseyinde gerektigi zaman istedigi her şeyi yansıtıyor.Zaten Hüseyin böyle küçük maçlarda sayı atamaması beni üzmez.Ona görev f.ü,Beşiktaş,Efes,tt maçlarında verilecek.Oda böyle maçları sevecegi için bizi coşturacaktır.

Murat hoca derki: 'Bu sezonun en önemli maçı BUDUCNOST maçıdır'

Herkes salona!

Bende güzel bir galibiyet alcağımızı düşünüyorum.Ama dişli bir takım diyorlar.Maç günü göreceğiz.

Her Maç Oldugu Gibi Bu mactata Orada olacagız inşallah mac saati uygun fiyatlar uygun her şey uygun gitmemeye bir sebep yok Murat hocanın yüzünü kara cıkarmayaLım ' Zizic e , miLan a Kendimizi Bir tanıtaLım ' ..!

bende her maç olduğu gibi yine oradayım inşallah galip geleceğiz ve süper bir ortam olacak herkez gelsin

Kerem SEÇER' Alıntı:
Fazla birşey yazmayacağım. Murat Hoca ile kısa bir sohbet yaptık. Söylediği 1-2 diyalog yeter sanırım. Yabancılar soyunma odasında maçın ve taraftarın güzelliğinden bahsedip galibiyetin keyfini çıkarırken kaptan şöyle bir konuşma yapıyor. "Siz asıl Salı günü göreceksiniz"

"Siz asıl Salı günü göreceksiniz"

Lütfen o salon'u doldurmaya çalışalım .. Şimdiden o salon'a gitmek için işini , yapıcakları işlevleri bırakıp gitmek için çabalayan herkese sonsuz , sevgi , saygı , Teşekkürler ...

Lütfen herkese haber vermeye çalışalım ..

ßüyüklerimiz ßu mac için ßir kareografi hazırlasalar ne güzel olurdu .

Biletler satışta!

bu maç herşeyi unutma maçıdır o gün salonda 3500 kişinin olacağına çok inanıyorum bu haftadan itibaren camia nın havay girmesi şart kadıköydeki fb maçına kadar morallerin en üst seviyede olması gerekio vede arkasından gelecek benfica fb galibiyetleri bizi başka çehrelere sokacaktır ki artık kadıköyde galip gelme zamanıdır

fatih şengün' Alıntı:
bu maç herşeyi unutma maçıdır o gün salonda 3500 kişinin olacağına çok inanıyorum bu haftadan itibaren camia nın havay girmesi şart kadıköydeki fb maçına kadar morallerin en üst seviyede olması gerekio vede arkasından gelecek benfica fb galibiyetleri bizi başka çehrelere sokacaktır ki artık kadıköyde galip gelme zamanıdır
Siz böyle olumlu mesajlar atarmıydınız fatih bey :p

3500 kişi ile salonun dolacağını sanmıyorum, zaten dolmasına gerek yok, Asvel maçındaki gibi bir kitle oluşsun yeter de artar..