Eurocup Ön Elemesi 2. Tur 1. Maç | Galatasaray CC 85 - 83 KK Buducnost

Re: 4 Kasım Salı | 20:30 | Galatasaray-Buducnost

O salon dolucak .. Bu " dolacak " cümlesine yürekten inanıyorum ..

Lütfen Gs Basket olarak orada ki yerimizi almaya çalışalım ..

siz salondan destekleyeceksiniz biz artvinden destekleyeceğiz.ama orda olmak çok isterdim.inşallah salon dolar ve kazanırız.

sanırım önceki rakibimizden çok daha agresif bir takım olacak karşımızda.bu yüzden ilk maçın içerde olmasının dezavantajını avantaja çevirmeliyiz.umarım salon dolar.o salon dolunca da bizi orda kimse yenemez...

Sezonun en önemli maçına çıkıyoruz ama ilgi yok , inşallah salı günü salon dolar. Bu arada altı çizilmesi gereken bir konu var. Rakip takım basketbolun doğrularını çok iyi biliyor. Bu maçta taraftara çok önemli bir görev düşüyor. Galatasaraylıyım diyen bir insan salı akşamı salonda olmak zorunda yoksa bu takımı eleyemeyiz. Taraftar maçı yaşamalı ve hakemlere baskı kurmalı , gerçek bir basketbol taraftarı o maçı bize aldıracaktır. Haydi Aslanlar salona , takımımızın bize bu maçta çok ihtiyacı var.

Takım nefis bir ivme yakaladı. Rakip ekol takımlardan birisi ve bu maç gerçekten çok zor geçecek.
En büyük görev bu maçta BİZ taraftara düşüyor.
Takımı sonuna kadar desteklemek, rakibi boğmak - korkutmak, takımı her geçen dakika dahada ateşlemek gerekiyor.

Sahada oyuncularımız, tribünde biz eğer doğruları yaparsak bu maç zaten bizim..
Allah yardımcınız olsun Aslanlar..
Yolunuz Açık Olsun..

18.00'de TAKSİM'de..

AYHAN ŞAHENK CEHENNEM OLSUN..

Ne olursa olsun gelecegim ancak maç bitiminden sonra Pendik-e araç var mıdır bilen var mı ya da Pendik-te olupta maça gitmeyi planlayan renkdaşlarımız..?

Taksim AKM önünden otobüs kalkacak, evi taksime yakın olanlar saat 18.00 de taksimde olsun!

bu maça arkadaşımla inş geliyorum ben anadoluda olduğum için direk salona doğru gidicem inş çok güzel bir maç olucak salonda görüşmek dileğiyle

Çok zor bir maç olacak umarım avantajlı sonuç elde edip yolumuza devam ederiz.Herşeyden önce artık taraftarlarımızın bu müthiş oyunculara gereğen desteği vermemiz gerekir.Elinde olan arkadaşlar bu maça kesin gitsin.Gitme şansı zor olanlarda sınırları zorlasın.3500 kişi bugüne kadar sayılı maçlar hariç salonu dolduramadı, bu maçta da zor ama imkansız değil elimizden geleni yapalım.Herşey gönlümüzce olsun.

Televizyondan yayın var mı? Umarım vardır... :roll:

Maça çağara çağara dilimizde tüy bitti Bİr Zahmet Bari bu maça gelin arkadaşlar :D imkanı el verenler :)

ORadaYıZ !

Hocamızı Mahçup etmeyelim şu salonu efes maçı öncesi dolduralım..

bugün bir litvanyalıya maç ne olur dedim
''grigas is magic'' dedi sonra bunu yazdı ''then buducnost will win 800 - 37''
kafası iyiydi heralde :p

Saat 18:00'de Taksim'den Ayhan Sahenk'e kulup otobusler kaldiriyor.
Maca gideceklerin bilgisine.

Emre Akbacak' Alıntı:
bugün bir litvanyalıya maç ne olur dedim
''grigas is magic'' dedi sonra bunu yazdı ''then buducnost will win 800 - 37''
kafası iyiydi heralde :p

kafası iyi değil beyinsizmiş o görecek bakalım kim win

Arkadaşlar ben de maça geleceğim de 4. levent´in oradan hangi otobüse binmem gerekiyor? ya da oradan maça gelecek varsa beraber de gidebiliriz...

Soner Türkmen' Alıntı:
Arkadaşlar ben de maça geleceğim de 4. levent´in oradan hangi otobüse binmem gerekiyor? ya da oradan maça gelecek varsa beraber de gidebiliriz...

maslak minibüsleri var ona binersen şahenk de indir dediğinde indirir adam seni :p :p

Okan Keleş' Alıntı:
[quote="Soner Türkmen":qfscy988]Arkadaşlar ben de maça geleceğim de 4. levent´in oradan hangi otobüse binmem gerekiyor? ya da oradan maça gelecek varsa beraber de gidebiliriz...

maslak minibüsleri var ona binersen şahenk de indir dediğinde indirir adam seni :p :p[/quote:qfscy988]

Sağol kardeşim otobüs olarak ne gidiyor işimizi sağlama alalım :p