Eurocup Ön Elemesi 2. Tur 1. Maç | Galatasaray CC 85 - 83 KK Buducnost

Re: Eurocup | Galatasaray - Buducnost ( 04.11.08 - Sa. 20:30 )

Herkes biletini temin etsin diyorum ben:)

Bu turu geçersek önümüz açık grubumuz nispeten kolay bi grup oradan çıkıp çıkmama konusunda pek endişeli değilim ama Murat hocamızın dediği gibi bu maç sezonun en önemli en zor maçlarından ilki. Eminim büyük galatasaray taraftarı üzerine düşeni fazlasıyla yapacaktır salı günü görüşmek üzere.

eyüp abi şu benim soruya bi yardım etsen 4. levetten hangi otobüsler ayhan şahenke gidiyorr :)

Soner Türkmen' Alıntı:
eyüp abi şu benim soruya bi yardım etsen 4. levetten hangi otobüsler ayhan şahenke gidiyorr :)
Numaralarını bilmiyorum ama parkorman'dan geçenlere bineceksin!

Soner Türkmen' Alıntı:
25T beşiktaş sarıyer ve numarasını hatırlamıyorum ama kabataş sarıyer otobüsleri ve sarıyer minübüsleri.

Şamil Turançiftçi' Alıntı:
[quote="Soner Türkmen":2fzlgpep]eyüp abi şu benim soruya bi yardım etsen 4. levetten hangi otobüsler ayhan şahenke gidiyorr :)
25T beşiktaş sarıyer ve numarasını hatırlamıyorum ama kabataş sarıyer otobüsleri ve sarıyer minübüsleri.[/quote:2fzlgpep]

sarıyer -taksim 25t
ferahevler-4levent
ferahevler-kabataş
tarabyaüstü-4levent
tarabyaüstü-kabataş
gazeteciler sitesi -4.levent
derbent-beşiktaş
derbent-yenikapı
bahçeköy-taksim(hacıosmandan giden)

O salon dolacak arkadaşlar bunun lami cimi yok.Saat 18te taksim meydandan kulüp otobüs kaldıracak.

topkapıda oturuyorum.daha önce hiç hafta içi maçına gelmedim.işten 7 de çıkıyorum.maça yetişebilir miyim?ve ya en kısa zamanda nasıl gelebilirim(metrobüs vs.)

eurocup ın sitesinde 20.00 de gözüküyor maç.

Maçın saati ulebin sitesinde 20.00 olarak gözüküyor.

Misafir' Alıntı:
topkapıda oturuyorum.daha önce hiç hafta içi maçına gelmedim.işten 7 de çıkıyorum.maça yetişebilir miyim?ve ya en kısa zamanda nasıl gelebilirim(metrobüs vs.)

kardeşim senin tek gelme şansın var.

topkapıdan 500t ye bin seyrantepe de in yolun karşısına geç ve yukarıda yazılı otobüslerden birine bin.

lise durağında in.(veya darüşafaka dersin herkes gösterir)

metrobüsle gelmen çok zor çünki zincirlikuyu ve çevresinde çok aşırı trafik oluyo .sen benim dediğimi yap 1 saatte salondasın.

Dasiç diye 20 yaşında bir power forvetleri varmış. Takımızın yıldızı konumunda. Cemalin veya Milojevicin çok iyi savunması gerekecek.

Re: 4 Kasım Salı | 20:30 | Galatasaray-Buducnost

arkadaşlar otobüs tam olarak nerden kalkacak.çünkü ilk defa gelecem maça.yazarsanız sevinirim