Eurocup Ön Elemesi 2. Tur 1. Maç | Galatasaray CC 85 - 83 KK Buducnost

Re: Eurocup | Galatasaray - Buducnost ( 04.11.08 - Sa. 20:30 )

giden arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum ben gelemiyorumm çünkü kastamonuda oturuyorum orayı doldurun arkadaşlarrr gösterelim kendimizi

yalnız burda forumda gelicez arkadaşları getircez fln diyip gelmeyen arkadaşlar olursa çok ayıp ederler taraftar desteğinin ne olduğunu gösterelim biz burda oyak renoyu sadece taraftar desteğiyle nerelere taşıdık 8) arkadaşlar hepinizden destek istiyoruz :)

valla sırf bu maçı izlemek için az önce dıgıturk bayine gittim...inşallah yarın gelip baglıyacaklar...bu maçı ve tribünlerdeki çoşkuyu canlı canlı tv karşısında da olsa yaşayacagım için çok mutluyum...1 ayda bütün kanallar ücretsizmiş yane 4 hafta da takımızı tv den izleyebilecegim..umarım yarın full seyirci ile çoşarız farklı bi galibiyet alırız...:)

Bergutay Kızılkaya' Alıntı:
valla sırf bu maçı izlemek için az önce dıgıturk bayine gittim...inşallah yarın gelip baglıyacaklar...bu maçı ve tribünlerdeki çoşkuyu canlı canlı tv karşısında da olsa yaşayacagım için çok mutluyum...1 ayda bütün kanallar ücretsizmiş yane 4 hafta da takımızı tv den izleyebilecegim..umarım yarın full seyirci ile çoşarız farklı bi galibiyet alırız...:)
sadece 4 hafta degil her zaman seyredeceksin.Spormax basketbol maclarinda yayini butun paketlere aciyor.

saolasın ahmet kardeş walla bunu duyduguma çok sevindim...lanet olası dıgıtürkün lanet olası elemanları hiç bişi anlatmıyorki...adama bişi soruyosun kitapta yazıyor diyor...hatta o kadar çakallarki önce sadece ayda 10 ytl diyor tamam üye olayım diosun kayıt yapıyorlar sonra 30 yrl aktivasyon parası...ama olsun maçı izleyecegim için yarını iple çekiyorum...özellikle tribünleri merak ediyorum...umarım full çeker... İSTANBULDA OLUPTA MAÇA GİTMEYEN FENEVLİ OLSUN:)

büyük ihtimal gelemeyecem ama facebook ta maçın reklamını yaparak az da olsa açığı kapatmaya çalışıyorum:))

Eren Aydın' Alıntı:
büyük ihtimal gelemeyecem ama facebook ta maçın reklamını yaparak az da olsa açığı kapatmaya çalışıyorum:))
Abi hazır facebook demişken benim Tonio Fans grubuna ne oldu yahu ? =) ne üyeler gözüküyor ne resimler var grupta.Admin yok falan diyor . Noluyoruz ? :oops:

bende sorun yok recep kardeş sende bi anlık sorun oluşmuştur bence.Ben az önce baktım grupta yerinde adminde sensin hatta bir densizin açtığı bi adamı nereden tanıyorsunuz konusuna bile cevap yazdım:)

saat 21.30 itibariyle biletix'ten bizim maç bilet satışına girdim. ve kalan bloklar M-N-O-P sevindirici 4 blok olmasına ragmen Çünkü oturma planına bakıldığında! Toplamda 20-21 tane blok var şu an için salonun %80'nin biletleri satılmış gözükmekte! 20 blok'u 3.500 kişiYe dağıtsam!
bloktaki kişi sayısı 175 ediyor ortalama! 16 x 175 = 2800 ediyor. 2000 binde yeter!!(bence)

iNŞ bu olumlu düşüncem beni yanıltmaz!!!!

http://img234.imageshack.us/img234/130/adszoc6.jpg (biletix)

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
8 Kasım Cumartesi saat 15.000

Galatasaray'ımız-M.A.Selçuk Üni

4 TE 4 İÇİN OMUZ OMUZa!!!!

Eyup abi pardon ama dünyada yasıyoruz (15 : 000) :)

Bu arada biri macı SKYTURK yayınlayacak demiş . Kaynak ne ?

4 blok kalmış da, belki de bilet satışları, numaralıya verilen kombinelerden düşülerek yapılmıştır. Belki de sadece 8 blok satışa çıkarmışlardır?

Kusura bakmayın ama, inanmıyorum ben yarın salonun dolacağına.

Yarın salonda olmayan çok şey kaçıracak!

Gelen arkadaşlar lütfen lacivert,pembe yeşil yerine kırmızı giysin

yarın T bloktayız herzamanki gibi ayakta hocamız ve Aslanlarının yanındayız!

Hakan Durusel' Alıntı:
4 blok kalmış da, belki de bilet satışları, numaralıya verilen kombinelerden düşülerek yapılmıştır. Belki de sadece 8 blok satışa çıkarmışlardır?

Kusura bakmayın ama, inanmıyorum ben yarın salonun dolacağına.

oda olabilir!
20 blok içerisinde kombinesi olanlarda dahil. Sene başında kaç kombine satıldığını tam olarak bilemicem 4 blok desek geride 16! 16'tınında 4 geriye kaldığını düşünüyorum! hep iyimser yaklaşmak istiyorum , herşeye iyi bakmak lazım, Söz KonusU GS ise gerisi Teferruattır! umarım dolar!