Eurocup Ön Elemesi 2. Tur 1. Maç | Galatasaray CC 85 - 83 KK Buducnost

Re: Eurocup | Galatasaray - Buducnost ( 04.11.08 - Sa. 20:30 )

Burak Barut' Alıntı:
Furkan kardeş; http://www.fibaeurope.com/ sitesinde maç saatinden canlı görüntü olmasa bile saniye saniye maç sunumu yapıyorlar.Maçı izleme imkanı olmayan arkadaşlar oradan takip edebilirler.

Ayrıca Banvit kendi sahasında 100-93 yenilmiş, Crispin 10 sayı 3 asist.

10 sayı ama 15 dakika oynamış büyük ihtimal sakatlanmıştır.

maca gidemedim işyerinden macı izliycem macın yayını yapan karadag tv sinin ipsini buldum isteyen öm

Re: Eurocup | Galatasaray - Buducnost (Canlı)

Maça yetişemedim maalesef :oops: ama cumartesi mutlu akü maçında ordayım! Acba salon durumu nasıl bi eyüp abi seferimi yapsak:)

Bu arada Mustafa arkadaşım galiba maç anlatımında sorun var fıba nın sitesindeki

Bence isteyen çok olur : )

Ahmet özel mesaja yetişmek -maçın başlamasına 5 dk var 4 kişi özel mesaj yazıyor : ) - zor olabilir, konu başlığında paylaşsan daha iyi...

Onur Yavuz' Alıntı:
Bence isteyen çok olur : )

Ahmet özel mesaja yetişmek -maçın başlamasına 5 dk var 4 kişi özel mesaj yazıyor : ) - zor olabilir, konu başlığında paylaşsan daha iyi...

en iyisi valla:)

Safa Erülken' Alıntı:
Maça yetişemedim maalesef :oops: ama cumartesi mutlu akü maçında ordayım! Acba salon durumu nasıl bi eyüp abi seferimi yapsak:)

Bu arada Mustafa arkadaşım galiba maç anlatımında sorun var fıba nın sitesindeki
Sitede bir sorun yok sanırım . Maç başlamak üzere haydi hayırlısı .

Mustafa Kaya' Alıntı:
[quote="Safa Erülken":3mm79vuh]Maça yetişemedim maalesef :oops: ama cumartesi mutlu akü maçında ordayım! Acba salon durumu nasıl bi eyüp abi seferimi yapsak:)

Sitede bir sorun yok sanırım . Maç başlamak üzere haydi hayırlısı .[/quote:3mm79vuh]

tamamdır sorun bendeymiş galiba teşekkür ettim hadi hayırlısı!

Ben de çok teşekkür ederim Ahmet...

Bu arada kotalara dikkat etsin Justin´den izleyecek arkadaşlar...

Mustafa , salonda sadece pota arkaları boş, diğer bölümler tamamen dolu.