Eurocup Ön Elemesi 2. Tur 1. Maç | Galatasaray CC 85 - 83 KK Buducnost

Re: Eurocup | Galatasaray - Buducnost ( 04.11.08 - Sa. 20:30 )

Ya şu soruyu cevaplıcak biri yokmu ayhanşahenktede bilet satışı var mı yoksa sadece biletix ve gsstore çadırındanmı yapılıyo satış ???

Ayhan Şahenk'te gişeden bilet satışı yapılıyor.

Soner Türkmen' Alıntı:
Ya şu soruyu cevaplıcak biri yokmu ayhanşahenktede bilet satışı var mı yoksa sadece biletix ve gsstore çadırındanmı yapılıyo satış ???
Salondan bilet satılacak, ayrıca maça ilgi gayet iyi, full olmasa bile iyi bir kalabalık olacak.

cevaplar için çok teşekkür ederim.. O zaman akşam salonda görüşmek üzere aslanlarımızda iyi bir oyun oynayıp maçı kazanırsa işte o zaman tam şov zamanı olur.

Bu maça gelmeyi düşünüyordum ancak maça olan ilginin olması ve ilerde geçeceğimiz turları düşünerek Avrupa Kupası maçı hakkımı başka bir maçta kullanmaya karar verdim.

Umarım Gran Canaria maçında olduğu gibi oyuna hızlı başlayıp farkı maçın başında yakalarız. Gerçi nasıl başlarsak başlayalım farklı bir skorla maçı kazanacağımızı düşünüyorum.

eser reis maça gelecek de bilet bulamayacak.. tribün lideri.. ultraslanın gelecekteki başkanı.. valla ben istersem dedehayır ın bir sıra arkasında otururum eser, yine girerim, sen biliyorsun kaynağımı..))

kimse korkmasın..hepimiz gireriz.. salon da full olmaz ama dolar.. yalnız bağırmayacak adam gelmesin )) siz bana kadıköye bilet bulun esas..)) asıl sorun orası..

En onemli maçımız, işi burada bitirmemiz gerekiyor. Haydi herkes maça...

Emre Yuksel' Alıntı:
eser reis maça gelecek de bilet bulamayacak.. tribün lideri.. ultraslanın gelecekteki başkanı.. valla ben istersem dedehayır ın bir sıra arkasında otururum eser, yine girerim, sen biliyorsun kaynağımı..))

kimse korkmasın..hepimiz gireriz.. salon da full olmaz ama dolar.. yalnız bağırmayacak adam gelmesin )) siz bana kadıköye bilet bulun esas..)) asıl sorun orası..

olm başlama gene :=)
Emre bak migros var bitane bilet fb tarafı ben girerim bilet olsunda fenerbahçe kulübesinde aragonesin yanı olsun diyorsan sorun yok çocuk satacak kombineyi adam arıyor! Buducnost maçında bul beni :=)

Ateşli bir atmosfer oluşturabilirsek farklı kazanırız maçı!

İnş. salon dolacak ve Galatasaray taraftarının gerçek kimliğini göstereceğiz.(ben gelmeyeceğim ama kalbim sizinle)Taraftarında desteğiyle maçı kazanırız.
Lütfen maça giden bağırsın.Cehennemi yaşatın şu karadağlılara
WELCOME TO HELL

Aykun Alan' Alıntı:
açık konuşmak gerekirse ayhan şahenke geldik geleli en dolu maç oyak reno maçıydı.Maçın 2.yarısında kapıda kalanlar oldu.Fakat belli bi süreden sonra(herhalde içeriden talimat geldi)dışarıdaki seyircileri içeirye aldılar.O yüzden dışarıda herhangi bir kimsenin kalacağını düşünmüyorum.Maçı skytürkün yayınlaması bir yandan güzel bi yandan kötü.Tv yayınını gören kişiler maça gelmeyecekler.Bir yandan iyi şehirdışında yaşayan gs lilerde bu maçı izleyebilecek.
Maçın skytürkde olduğundan emin misin?Spormaxde olmasın.Ya da Mutlu akü maçıyla mı karıştırdın?Hiç br yerde böyle bir habere rastlamadım da...

emre ha gayret attırcan beni forumdan az kaldı!

migros tarafına bi adet bilet vardır ,ben girerim arkadaş bende derviş sabrı,bilet olsunda fenerbahçenin klubesine aragonesin yanına otururum diyenler! Buducnost maçında bulun beni asvel maçında beleş dağıtılan lescon marka t-shirt imi giyeceğim :p

bu arada salon asvel maçı kadar dolar dolmaz bilemem ama o maça gelenler aynı kafayla gelsin yeter!

Aykun Alan' Alıntı:
açık konuşmak gerekirse ayhan şahenke geldik geleli en dolu maç oyak reno maçıydı.Maçın 2.yarısında kapıda kalanlar oldu.Fakat belli bi süreden sonra(herhalde içeriden talimat geldi)dışarıdaki seyircileri içeirye aldılar.O yüzden dışarıda herhangi bir kimsenin kalacağını düşünmüyorum.Maçı skytürkün yayınlaması bir yandan güzel bi yandan kötü.Tv yayınını gören kişiler maça gelmeyecekler.Bir yandan iyi şehirdışında yaşayan gs lilerde bu maçı izleyebilecek.
Maçı Skytürkün yayınladığına emin misin?Böyle bir habere rastlamadım.Mutlu Akü maçıyla mı karıştırdın acaba?Onun cumartesi yayınlanacağını söylediler ama buducnost maçıyla ilgili böyle bir bilgiye ulaşamadım

Mithat Duran duy bu sesi!!!

Maça gel coştur bizi 8)

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Mithat Duran duy bu sesi!!!

Maça gel coştur bizi 8)

Ağır bir gripal enfeksiyon geçirdiğim için kulaklarım tıkalı ama kör değilim görebiliyorum.Bu maç zor ama maçı kolay hale getirmek bizim elimizde yeter ki camia olarak bu maça kilitlenelim.Ama yine aynı sorunlar yaşanacak taraftar yine eziyet çekecek .Ama bu renkler için değer diye düşünüyorum.

WE ARE THE BEST

GALATASARAY

Mithat Duran' Alıntı:
[quote="Eyüp YILDIZ":38izncd5]Mithat Duran duy bu sesi!!!

Maça gel coştur bizi 8)

Ağır bir gripal enfeksiyon geçirdiğim için kulaklarım tıkalı ama kör değilim görebiliyorum.Bu maç zor ama maçı kolay hale getirmek bizim elimizde yeter ki camia olarak bu maça kilitlenelim.Ama yine aynı sorunlar yaşanacak taraftar yine eziyet çekecek .Ama bu renkler için değer diye düşünüyorum.

WE ARE THE BEST

GALATASARAY[/quote:38izncd5]
Sonuç olarak maça geliyormusun?

Maça Doğru: Galatasaray Cafe Crown ? KK Buducnost

Galatasaray Cafe Crown, Eurocup 2. Ön Eleme Turu ilk maçında Karadağ temsilcisi KK Buducnost?u konuk ediyor. İki maç üzerinden oynanacak tur sonucu rakibine averaj üstünlüğü sağlayan taraf, Eurocup?ta gruplara yükselecek.

Tek bir basketin bile tur atlayanı belirleyebileceği bu önemli karşılaşmada tüm taraftarlarımızı Ayhan Şahenk Spor Salonu?na bekliyoruz!

Galatasaray Cafe Crown ? KK Buducnost
Salon: Ayhan Şahenk
Tarih: 4 Kasım 2008 Salı / Saat: 20.30

Canlı Yayın
TV: SporMax (Digiturk 78. kanal)
Maç yayını, tüm Digiturk abonelerine açık.

Bilet
5 YTL karşılığı Biletix?ten, ayrıca nakit 5 YTL karşılığı Mecidiyeköy Galatasaray Store?dan temin edilebiliyor. Maça gelecek taraftarlarımız için bugün saat 18.00?de Taksim meydanından Ayhan Şahenk Spor Salonu?na otobüs kaldırılacak.

Galatasaray Cafe Crown
Takımımız, geçen yıl yarı final oynayarak tarihi bir başarı elde ettiği eski adıyla ULEB Kupası, yeni adıyla Eurocup?a bu sezon 1. Ön Eleme Turu?ndan katıldı. İlk turda Litvanya temsilcisi BC Siauliai?yı 73-73 ve 94-63?lük skorlarla eledik.

Beko Basketbol Ligi?nde ise oynadığı üç maçı da kazanan Galatasaray Cafe Crown, averajla ikinci sırada bulunuyor.

KK Buducnost
Karadağ?ın son şampiyonu KK Buducnost, eski Yugoslavya zamanında kulüp bazında büyük başarılar elde etmiş, birçok Yugoslavya Ligi şampiyonluğu kazanmıştı. 2000?li yılların başında Euroleague?de boy gösteren rakibimiz, 2002?den sonra girdiği duraklama döneminde gerek yerel, gerekse uluslararası bir başarı elde edemedi.

ULEB Cup?a üç kez katılmasına karşın tur atlayamayan Buducnost, Karadağ?ın bağımsızlığını ilan etmesinden sonra 2007 ve 2008 yıllarının şampiyonu olarak Avrupa arenasına döndü.

Antrenör Dejan Radonjic yönetimindeki KK Buducnost, bu sezon dördüncü kez katıldığı Eurocup?a doğrudan 2. Ön Eleme Turu?yla başlıyor.

Galatasaray Cafe Crown ? KK Buducnost eşleşmesinde tur atlayan taraf, H Grubu?nda Bilbao Basket, KK Hemofarm, CEZ Nymburk takımlarıyla mücadele edecek.

KK Buducnost 2008-09 Kadrosu
Nikola Otasevic G 1.84
Vladimir Micov F 2.01
Marko Popovic F 2.00
Nemanja Gordic G 1.95
Nenad Mijatovic G 1.94
Sead Sehovic F 2.01
Nenad Misanovic C 2.17
Nikola Ljujic F 2.02
Ivan Maras C 2.09
Vladimir Dasic F 2.09
Vladimir Dragicevic C 2.05
Milos Bojovic G 1.98
Marko Simonovic F 2.01
Milorad Sutulovic G 1.95
Bu h

Taksim meydanında tam olarak nerden kalkıyor biliyormusunz?