Eurocup Ön Elemesi 2. Tur 1. Maç | Galatasaray CC 85 - 83 KK Buducnost

Re: Eurocup | Galatasaray - Buducnost ( 04.11.08 - Sa. 20:30 )

Maddi sorunlar yüzünden bu sene maçlara gelmek nasip olmadı. Ama borç harç bugün oradayım inşallah..

Okulu ektik sınavda saçmaladık cebimizdeki son haşlıgıda yol parası bilet parası edecegiz sonuçta orada olacagızda bu bilet durumu korkutuyor ama neyse bakalım çıkalım yola.. Haydi hep birlikte Buducnostu yakmaya gidelim.. xD

Bulunduğu yer Taksim?e yakın olanlar saat 18.00 de AKM nin önünde olsunlar!

inş biletler biter salon dolar

Daha önce basket maçına gelmeyenlere!!!

Arkadaşlar şimdi tam zamanı, yani bu maç herşeyin sonuna kadar hissedileceği bir maç olacak!

Salondaki dostluğu göreceksiniz!

Armanın peşinden gitmenin huzurunu yaşayacaksınız!

Galatasaray?ın futbol klübü olmadığını göreceksiniz!

Tribün maçı nasıl kazandırır onu yaşayacaksınız!

Sporcularımızın gözlerindeki ışığı göreceksiniz!

Hocamızın gözlerindeki inancı göreceksiniz!

VE EN ÖNEMLİSİDE!!!!

ARMANIN PEŞİNDE OLMANIN GURURUNU YAŞAYACAKSINIZ!!!

ALPASLAN ABİNİN İZİNDE!

ARMANIN PEŞİNDEYİZ!

YAŞASIN BAĞIMSIZ uA!

YAŞASIN GS KARDEŞLİĞİ!

sky türk veriyor mu simdi vermiyor mu?? ona göre cikip bir kahve aramam lazim.

Hadi bakalım bu hafta başlayacak olan zaferler zincirine ilk halkayı siz ekleyin Potanın Aslanları.
size sonuna kadar inanıyor ve güveniyorum. İstanbulda ki taraftarlarımızın Şahenke gidip takımımızı en iyi şekilde temsil edeceğinden hiç şüphrm yok..

yapılacak tabi tekrar belirtmek lazım o salonun önüne gidip dışarıda kalan olmaz..

dün dıgıtürk aldım ama hala gelmedi, dolayısıyla maçı izleyemiyorum sonra siteye girdim maç skytürk te diye yazmış bazı arkadaşlar hemen baktım ama öle birşey görmedim yane maç skytürk te diyen arkadaşlar lütfen bidaha bizleri böyle heyecanlara kaptırmayın bian maçı izlicem diye çok heyecanlandım...ayrıca bilet konusunda bazı arkadaşlar endişeye kapılmış bence herkes gitsin nasıl olsa bi şekilde girerler içeri...geçen sene t.telekom maçında bilet bitti dediler ama içeri bedavaya aldılar gerçi salon doluydu ama kimsede ayakta kalmamıştı.:=)

arkadaşlar spormax internetten izlenebiliyosa link atarsanız çok sevinicem

Maç için fibanın atakları yazdığı sitenin linkini bilen banada link atsın.

Furkan kardeş; http://www.fibaeurope.com/ sitesinde maç saatinden canlı görüntü olmasa bile saniye saniye maç sunumu yapıyorlar.Maçı izleme imkanı olmayan arkadaşlar oradan takip edebilirler.

Ayrıca Banvit kendi sahasında 100-93 yenilmiş, Crispin 10 sayı 3 asist.

Eurocup | Galatasaray - Buducnost (Canlı)

Maça Doğru: Galatasaray Cafe Crown ? KK Buducnost

Canlı Yayın
TV: SporMax (Digiturk 78. kanal)
Maç yayını, tüm Digiturk abonelerine açık.

Galatasaray Cafe Crown
Takımımız, geçen yıl yarı final oynayarak tarihi bir başarı elde ettiği eski adıyla ULEB Kupası, yeni adıyla Eurocup?a bu sezon 1. Ön Eleme Turu?ndan katıldı. İlk turda Litvanya temsilcisi BC Siauliai?yı 73-73 ve 94-63?lük skorlarla eledik.

Beko Basketbol Ligi?nde ise oynadığı üç maçı da kazanan Galatasaray Cafe Crown, averajla ikinci sırada bulunuyor.

KK Buducnost
Karadağ?ın son şampiyonu KK Buducnost, eski Yugoslavya zamanında kulüp bazında büyük başarılar elde etmiş, birçok Yugoslavya Ligi şampiyonluğu kazanmıştı. 2000?li yılların başında Euroleague?de boy gösteren rakibimiz, 2002?den sonra girdiği duraklama döneminde gerek yerel, gerekse uluslararası bir başarı elde edemedi.

ULEB Cup?a üç kez katılmasına karşın tur atlayamayan Buducnost, Karadağ?ın bağımsızlığını ilan etmesinden sonra 2007 ve 2008 yıllarının şampiyonu olarak Avrupa arenasına döndü.

Antrenör Dejan Radonjic yönetimindeki KK Buducnost, bu sezon dördüncü kez katıldığı Eurocup?a doğrudan 2. Ön Eleme Turu?yla başlıyor.

Galatasaray Cafe Crown ? KK Buducnost eşleşmesinde tur atlayan taraf, H Grubu?nda Bilbao Basket, KK Hemofarm, CEZ Nymburk takımlarıyla mücadele edecek.

KK Buducnost 2008-09 Kadrosu
Nikola Otasevic G 1.84
Vladimir Micov F 2.01
Marko Popovic F 2.00
Nemanja Gordic G 1.95
Nenad Mijatovic G 1.94
Sead Sehovic F 2.01
Nenad Misanovic C 2.17
Nikola Ljujic F 2.02
Ivan Maras C 2.09
Vladimir Dasic F 2.09
Vladimir Dragicevic C 2.05