Euroleague Fantasy Challenge (2012-13)

geçen hafta ki shawn james-lior eliyahu değişikliği nedeniyle bu haftada 1 oyuncu değişklik hakkını kullanmak zorunda kaldım.
geriye kalan hakkımla rotasyon kurmak çok zor oluyor. en az 20 kere kadroyu değiştirdim ama hala içime sinmedi.
sato -sponoulis ve teodosic in başarılı olamaycaklarını dğnüyorum ama 2 değişiklik hakkım var. kredi yetmiyor bazılarını almak için. çok ihtimalli bir durum. çalışıyorum üzerinde...

geçen hafta ki shawn james-lior eliyahu değişikliği nedeniyle bu haftada 1 oyuncu değişklik hakkını kullanmak zorunda kaldım.
geriye kalan hakkımla rotasyon kurmak çok zor oluyor. en az 20 kere kadroyu değiştirdim ama hala içime sinmedi.
sato -sponoulis ve teodosic in başarılı olamaycaklarını dğnüyorum ama 2 değişiklik hakkım var. kredi yetmiyor bazılarını almak için. çok ihtimalli bir durum. çalışıyorum üzerinde...

Yukarıdaki oyuncu analizlerinden biraz feyz al kardeş :)
Respect & Trust to ARdaQue :)

okudum yazını.çok detaylı ve çokgüzel bir yazı olmuş. Yalnız kadronda olmayan oyuncular gibi geldi bana. en azından bir iki kritik oyuncuyu yorumlamamışsın :)

teodosic le aynı düşünüyordum seninle ama mecburen takımda tutttum. iyikide tutmuşum. Onun yerine shawn james dışında 2 değişikliği forvette yaptım.spaonulisi ve satoyu gönderdim.Yerine navarro ve vujacici aldım.bu haftanın patlamasını vujacicten bekliyorum. zayıf maçların kral adamı vujacic umarım beni yanıltmaz.

bu haftaki hatam , sato yu çıkarıp mike bramos u oyunda tutmaktı. aslında satonun böyle zor deplasmanlarda istikrarı ortadayken bu hatayı nasıl yapıtığıma şaşırıyorum ama işte bu oyun böyle bir şey...
bu arada AY soyunma odasına duşa girmiş yine ...

Kırstıc 12,1-Nachbar 36,0-S.James 34,1-Teodosic 19,8-Khyrapa 35,2 = 137,2 almışım 5 adam dan bakalım yarın ki 5 ne yapacak

Kerem Tunceri - Spanoulis - Rudy Fernandez - Navarro - Mirotic bakalım bunlar ne yapacak Aslında kerem ne yapacak :)

Abi Tibor Pleiss , Jamon Gordon veya Shipp bu haftaki düşük puanlı oyuncularım bakalım ne olacak..

Bunların hepsi değil tabiki 1 ini alacaktım ve hiçbirini almayıp Guy Pnini yi aldım ama 0 çekti :( Pleiss şu an 17,6 getirdi :(

Hickman+Shawn James + Khryapa + Mccaleb + Pnini =120,7 ediyor galiba bereket versin :) Mirotiç Navarro Spa Jankunas ve Carroll bakalım ne getircek en yüksek haftam olacağı kesin gibi..

Bu hafta ilk amacıma ulaştım 27 rkg'ye aldığım Sato su an 41Rkg de sizce ne yapmalıyım fikri olan varmı?Büyük ihtimal çıkarabilirim.

2 oyuncudan Sato+Khryapa=52.2 Rkg getirdi.

Bu hafta riske girip Dashaun Wood-Derrick Byars-Romain Sato gibi isimler kadromdaydı umarım değerlerini yükseltirler.

okudum yazını.çok detaylı ve çokgüzel bir yazı olmuş. Yalnız kadronda olmayan oyuncular gibi geldi bana. en azından bir iki kritik oyuncuyu yorumlamamışsın :)

teodosic le aynı düşünüyordum seninle ama mecburen takımda tutttum. iyikide tutmuşum. Onun yerine shawn james dışında 2 değişikliği forvette yaptım.spaonulisi ve satoyu gönderdim.Yerine navarro ve vujacici aldım.bu haftanın patlamasını vujacicten bekliyorum. zayıf maçların kral adamı vujacic umarım beni yanıltmaz.

Güzel düşüncelerin için teşekkür ederim. Bu haftaiçi müsait bir zaman bulup bu analizi yapmıştım, elbette ki hatalarım olmuştur.

En basidi benim de kadroma aldığım Maccabi' li Yogev Ohayon' da feci patladım. 15 rank civarı beklediğim bu oyuncudan sadece 1 rank gelmesi keyfimi kaçırdı. Ricky Hickman' ın bu performansını bekliyordum ama maalesef o kadar övündüğüm stratejime rağmen benim bile kredim mevcut kadroya Hickman' ı katmaya yetmedi. Ben de farklı bir takımdan oyuncu alacağıma Ohayon' a güvenmeye yöneldim. Ohayon' dan beklediğim katkıyı yedek Roth yaptı :)

Ohayon' a rağmen 4 oyuncudan 85 puanla ilk günü kapattım; aslında fena puan değil ama görünen odur ki hemen herkesin yüksek puanlar toplayacağı bu hafta için yetersiz kalacak.

İlk gün James ve Nachbar saolsun 5 oyuncudan toplam 110 puan geldi. bügüne kalan Farmar, Spanoulis,Tomic, Mirotic normal oynasalar bile bu sene ilk defa 200 puana yaklaşacağım gibi duruyor. Artı top 16 da süpriz puanlar getiren Kuzminskas da var.

7 oyuncuyla ilk günü 160puanla kapattım, bugün 200 ü buluruz diye düşürken, şimdi 180 bulabilir miyim belli değil?
haftaya kimi değiştireceğim belli oldu :)
planinic e selamlarımı gönderiyorum buradan.umarım kulakları çınlamıştır...

Jankunas -6 terbiyesiz.. Jaycee Carrol 1 Spa 4 Navarro 5 yani 4 oyuncudan 4,6 tek geldi son günde allahtan bide Mirotic vardı yine 22sini getirdi.. İlk gün ne kadar iyiydise 2gün o kadar berbattı..

Jankunas -6 terbiyesiz.. Jaycee Carrol 1 Spa 4 Navarro 5 yani 4 oyuncudan 4,6 tek geldi son günde allahtan bide Mirotic vardı yine 22sini getirdi.. İlk gün ne kadar iyiydise 2gün o kadar berbattı..

aynen kardeşim 2.gün çok berbattı spa nın rezil oyunu navarro nun sakatlığı beni bitirdi 196 da kaldık.... şaka gibi dün 5 oyuncu ile 137 yapmıştım...
BU ARADA KARİYER REKORU YAPTIK BU HAFTA FAKAT DAHA FAZLA OLMASI GEREKİRDİ...

Bu hafta Euroleague maçları bir gün önceden çarşamba akşamı saat 20.00' de Alba Berlin-Panathinaikos karşılaşması ile başlayacak.

Sadece tek maçın oynanacağı çarşamba akşamına kadar Euroleague Fantasy kadrolarınızı güncelleyiniz.

Ben geçen haftaki hüsranı unutturacak bir skor peşinde 3 değişikliğimi gerçekleştirdim. Zaman bulabilirsem geçen haftaki gibi bir potansiyelli oyuncu analizi yazacağım. Herkese başarılar :)

Bu hafta Euroleague maçları bir gün önceden çarşamba akşamı saat 20.00' de Alba Berlin-Panathinaikos karşılaşması ile başlayacak.

Sadece tek maçın oynanacağı çarşamba akşamına kadar Euroleague Fantasy kadrolarınızı güncelleyiniz.

Ben geçen haftaki hüsranı unutturacak bir skor peşinde 3 değişikliğimi gerçekleştirdim. Zaman bulabilirsem geçen haftaki gibi bir potansiyelli oyuncu analizi yazacağım. Herkese başarılar :)

Saat 9'a kadar vaktimiz var ;)