Euroleague Fantasy Challenge (2012-13)

schilb şu son 5dk performansıyla kurtardı kendini. kadromda tutmaya devam edeceğim. zaten istikrarlı bir oyuncudur, ondan 20-25ler beklemiyorum sürekli. her hafta 10-15 getirsin kafi.

ilkan 6
tyson 9
prepelic 2
schilb 14

ilk gün sonucu. pek iyi sayılmaz fakat ağır toplar yarın oynayacak.
sadece prepelic ve tysondan biraz daha fazla katkı bekliyordum.

Bugünü oynayan 3 oyuncum Aradori, Tyus, Blazic'ten gelen toplam 35 puan ile kapattık. Esas performans beklediğim oyuncular yarın inşallah beni yanıltmazlar.

Bu aksamki maçlar sonunda kadromdaki oyuncular genel anlamda beklentilerimin cok altı performanslar sergilediler.
Euroleague' de ilk hafta her zaman çok zor oluyor gerçekten de...

Marques Green yaktı beni 0 sayı-2 ribaund-4 asist nedir...Nik Caner Medley de aynı ....Schillb toparladı sonlarda...Yarından daha ümitliyim...

Blazic-10
Simon-16
Schilb-14
Tyus-9
Oğuz-13

Fena değil. Planinic'i diğer takıma aldım ama keşke bu takımada alsaydım 31 puan getirdi ah ah nasıl kaçırdım.

Bo McCalebb--------> 13
Jerry Smith --------> 1
Marko Popovic------>20
Jamon Lucas
Mindaugas Kuzminskas-->1
Birkan Batuk
Semih Erden
Mike Batiste-------> 9
Nate Jawai
Mario Delas-------->6

Sıkıntılı bir gündü...

zoran lekic'i (-6 rkg) cikarip alex tyus'i almistim, 9 rkg idare eder diyelim. diger pivotum kaun -4 rkg getirdi. diger 3 oyuncu fena degildi yine de. gelabale 18, aradori 16, schilb 14. yarin bobby brown, leo westermann, patrick christopher, semih erden, ante tomic beslisinden iyi performanslar izleriz umarim :)

felaket bir gündü. 4 kişiden 33.8
umarım yarın as oyunculardan beklentinin altında puan almam.

bu arada nedense schilbin puanı yazılmadı.
bir de lige sokmadığım diğer takımımda 4 oyuncudan 62 puan aldım.
hep böyle oluyor, esas takımda patlıyoruz.

Printezis 14.3
Blazic 11.0
Alex Tyus 9.0
khryyapa 13.2
oğuz savaş 14.6

İLK HAFTAYA GÖRE NASIL ŞİMDİLİK.... İLK DEFA OYNAMAYA BASLADIM