Euroleague Fantasy Challenge (2012-13)

iki tane takımım var 1 takımla buraya katılıyorum.
kadromda oyun kurucu olarak rochiste yerine teem Ranniko var. riskli ama yapacak fazlada bir şey yok.
şöyle bir 10 asist yapsa yeter :)
benim takımlar genelde asistci olur zaten...
bu sene patlama yapmasını beklediğim oyuncu Brad Olesen. kadromda yok bu hafta ama ileri ki haftalarda olacak. (gerçi önünde nocioni ve san emeterio var ama istatistikleri yükseliyor )
diğer takımıma david logan ı aldım. bu kadromada alabilirim ama riske edip almıyorum. daha düşük puanlı oyuncularla gideceğim.

lige ilgi iyi. 101 olmuşuz. mükerrerleri çıkarınca yinede yeni gelenlerle 100 ü buluruz gibi...

selam arkadaşlar lige 2 takımla katılmışım değişikliği kim ve nasıl yapıyor ise CypressHill könçüfs adlı takımımı ligin dışına atsın biz yapabiliyorsak eğer bir arkadaşımız rica edersem tarif etsin..teşekkürler.

Sergio RodriguezReal Madrid4747- 0.0PAO
Sell
Bobby BrownMontepaschi5252- 0.0ALB
Sell
Shooting Guards and Small Forwards Patrick ChristopherBesiktas JK4848- 0.0PAR
Sell
David LoganMaccabi Electra5656- 0.0@UNI
Sell
Krunoslav SimonUnicaja5252- 0.0MTA
Sell
Mickael GelabaleCedevita4646- 0.0@ZAL
Sell
Power Forwards and Centers Semih ErdenAnadolu Efes5151- 0.0@EA7
Sell
Viktor SanikidzeMontepaschi4747- 0.0ALB
Sell
Sasha KaunCSKA Moscow4040- 0.0LRY
Sell
Nik Caner-MedleyMaccabi Electra6161- 0.0@UNI
Sell

Böyle bir kadro kurdum nacizane. Tavsiyelere açığım :)

P.Guards

Milos Teodosic-CSKA Moscow
Leo Westermann- Partizan

Shooting Guards and Small Forwards

Rudy Fernandez- Real Madrid
Bogdan Bogdanovic- Partizan
Bracey Wright- Cedevica
Birkan Batuk- Anadolu Efes

Power Forwards and Centers

Nenad Krstic- CSKA Mos.
Ilkan Karaman- Fenerbahce Ulker
Georgios Printezis- Olympiacos
Gaios Skordilis- Panathinaikos

1-2 değişiklik yaptım kadroda.
4 tane Efesli oyuncu olması tedirgin etmişti beni bu sayıyı 3e düşürebilmek için bir kumar oynadım inşallah tutar.
maçlar başlasın artık yoksa sürekli oynayacağız kadrolarla : )

Bobby Brown'dan çok ümitliyim. Bo'nun tahtını sallayabilecek potansiyelde diye düşünüyorum.

Point Guards
Bobby Brown
Jordan Farmar

Blake Schilb
Jaka Blazic
Mickael Gelabale
Patrick Christopher

Semih Erden
Dejan Musli
Giorgi Shermadini
Vladimir Dasic

Kangur Kristjan

hakkında yorumlarınız nelerdir?
puanı 31 fakat bence iyi puanlar getirebilecek bir oyuncu.
kendisini pek tanımıyorum ama ligdeki 2 maçta 16 ve 19 getirmiş.

P.Guards

Milos Teodosic-CSKA Moscow
Leo Westermann- Partizan

Rudy Fernandez- Real Madrid
Bogdan Bogdanovic- Partizan
Bracey Wright- Cedevica
Birkan Batuk- Anadolu Efes

Nenad Krstic- CSKA Mos.
Ilkan Karaman- Fenerbahce Ulker
Georgios Printezis- Olympiacos
Gaios Skordilis- Panathinaikos

Yazılanları pek dikkate almayıp ve tahminen kredi sıkıntısı çekip, muhtemel sıfır çekecek oyuncuları kadrona bolca dahil etmişsin.
Ne diyelim başarılar :)

Point Guards
Bobby Brown
Jordan Farmar

Blake Schilb
Jaka Blazic
Mickael Gelabale
Patrick Christopher

Semih Erden
Dejan Musli
Giorgi Shermadini
Vladimir Dasic

Bu sezon, geçen senelerden farklı olarak o kadar çok kadro ve oyuncu paylaşımı yapıldı ki hemen herkesin kadroları birbirine benziyor :)

Muhtemelen bu sezon GSBASKET.ORG ligi çok çetin ve yakın geçecek :)
Keyifli bir sezon bizleri bekliyor ;)

1-2 değişiklik yaptım kadroda.
4 tane Efesli oyuncu olması tedirgin etmişti beni bu sayıyı 3e düşürebilmek için bir kumar oynadım inşallah tutar.
maçlar başlasın artık yoksa sürekli oynayacağız kadrolarla : )

Bobby Brown'dan çok ümitliyim. Bo'nun tahtını sallayabilecek potansiyelde diye düşünüyorum.

Şimdi şöyle bir konu da var, bu hafta Efes' in deplasman maçı kolay geçmeyecek. Kısacası değil 4 oyuncu, 3 oyuncu bile fazla gelebilir Fantasy kadrosuna. Hepimiz izleyip göreceğiz tabi ki.

Bobby Brown konusunda ise temennilerine katılıyorum. Uyum sorunu yaşamazsa başarılı bir sezon geçirmesi muhtemel.

Çok kişi Efes'ten Farmar'ı kadrosuna alıyor. Bence bu işte bir terslik var ama neyse... Bu arada Arda abiye de takılmadan edemeyeceğim... Hayal kırıklığı yakın meşaleyi yakın abi :)

Çok kişi Efes'ten Farmar'ı kadrosuna alıyor. Bence bu işte bir terslik var ama neyse... Bu arada Arda abiye de takılmadan edemeyeceğim... Hayal kırıklığı yakın meşaleyi yakın abi :)

Farmar nedeniyle mi hayal kırıklıgı yakın demek istedin? Ben hic kimseye Farmar ı kesin alın demedim ki :)

10-15 oyunculuk bir PG rotasyonu sundum, o rotasyon içinde de Farmar bulunuyordu hepsi bu :)
Farmar' ın o listede en üstte olmasının sebebi en yüksek kredinin onda olmasıdır :) Yoksa ilk tercihim Farmar diye görülmemeli :)

Beşiktaş'tan 3 oyuncu olunca kadromda revizyona gittim.
Sergio Rodriguez - Bobby Brown
Patrick Christopher - David Moss - Jaka Blazic - Jamon Lucas
Vladimir Dasic - Semih Erden - Nikola Mirotic - Oguz Savas

Khimki boy olarak Euroleague nin en uzun takımı fenere karşı eşleşme sorunu yaşatırlar ve uzun rotasyonunda sıkıntıya düşebilir fener...bu akşam bence Bo ekstra bir istatistik yakalayabilir ama ona yardımcı olacak oyuncu olmayacak bence bu yüzden fenerli oyuncuların alınmaması taraftarıyım...