Euroleague Fantasy Challenge (2016-17)

Augustine yaktı beni, higgins yerini çoğunlukla kurbanov u almak iyi olmuş.
De colo ve teo daha fazla sayı atmasınlar.
Emir, tyus, sinan sanırım Galatasaraydan almak için doğru isimler.

Buraya yazmadım ama hem yardimci olduğum hem de kendi kurduğum takımlara en çok aldigim adamların başında Kurbanov geliyordu. 20.9 aldı bu aksam.

Heralde takım olarak oynarız sinana inşallah çok iş düşmez diye 2 gün önce çıkardım kadrodan ama huylu huyundan vazgeçmedi...

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Llull daye moerman sinan ve Clyburn'un bulunduğu takımıma bugün oynamayan higginsi alarak resmen kendi ipimi çektim :D Haftaya bu takım Higgins Lojeski değişikli ile çok can yakabilir sanırım.

Birkaç takımımda olan Rudd -3 aldı,Simon da baya kredi düştü.Clyburn ve Moerman güvenimi boşa çıkarmadı ama genel olarak baya kötü gidiyor.En iyi 70+6 olan bir takımım var şuan

Neyse ki havuza düşen ribaundlar şansa Moermann'ın ellerine geldi hep :D ben de clyburn çıkarıp Emir almıştım mümkün mertebe az kredi harcamaya çalıştım neyse ki emir de güveni boşa çıkarmadı. Rudd beni de fena yaktı.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Değişik bir hafta olacak.
De Colo, Teodosic, Lull lu bir kadro yoktu herhalde :)
Coty Clarke iyi puan getirise, Dentmon ve Augustine rağmen üstüne koyabilecek bir kadroyu yakalamış olacağım. Hafta Augustine ve Dentmon u yollarım.( Kredilere baktım ikisi -18 kredi götürmüş )
Çalışırız zamanlamayı düzgün yaparak bu sefer...

Şöyle bir durum var.
Bertans var, Kurbanov var, Sinan var, Clyburn var ama hepsi ayrı kadrolarda.
Takımları kurarken buna dikkat etmedim. Güveneceğin oyuncuya yükleneceksin. Kurbanov, Clyburn her takımda olmalıydı mesela...

ömrü hayatımın en kötü fantasy haftalarının başında geliyor. kredisi düşmeyen oyuncum yok gibi ancak çok yüksek skorlu bir hafta beklemiyorum. çok ekstra hariç herkesin yüksek puanlara ulaşamadağını düşünüyorum. kredisi yükselen çok azken, kredisi azalan oyuncu çok fazla.

en iyi takımım 68,7+5

495 kredilik takım Göksenin,Joviç ve Brich eksi getirmesine rağmen şuan 501 de fakat puan olarak katkı sağladılar puanım 109
Yarın D.Thomas ve Dorsey'den kredi ve puan bekliyorum.

ömrü hayatımın en kötü fantasy haftalarının başında geliyor. kredisi düşmeyen oyuncum yok gibi ancak çok yüksek skorlu bir hafta beklemiyorum. çok ekstra hariç herkesin yüksek puanlara ulaşamadağını düşünüyorum. kredisi yükselen çok azken, kredisi azalan oyuncu çok fazla.

en iyi takımım 68,7+5

seninle daha önceden konuşup higginsi kadrodan çıkarsam efsane puanlar kazanabilirdim bu hafta...

Şu ana kadar 6 oyuncuda 35 kredi kazanıp 99,9 puan aldım. Ama higgins yaktı beni.

Augustine beni de yaktı. Yuy+doncic+emir+kurbanovlu takımı daha yukarı taşıyabilirdi. Maşallah Cska kısalarına bi sürü turnike olsun boş üçlük olsun bıraktığımızdan adama top inmesine gerek kalmadı :(

Diğer bi takımımda Raduljica sağolsun 15 sayı atıp hiç ribaund almamış. Devin Smith 20 index getirip 63 olan değerini 72.45 yapmış. Haftaya satsam mı tutsam mı çok kararsız kaldım ve bu kararsızlığı son dakikaya kadar yaşayacağım sanırım. Adam çok süre alıyor ve all aroundun sözlük karşılığı.. Bu arada ricky hickman(30 küsür pir) önümüzdeki hafta -1.5 yapsa bile değer kazanacakmış. Takımına alan varsa tebrik ederim.

Hickman kardeşim sağolsun kredileri tokatladık. Radu , Daye , Moermann , Birch'ten oluşan potaaltım da çok iyi bir hafta geçirmese bile en azından totalde kredilerini arttırdılar. Uzunlarda kredi arttırmak bu sene mühim çünkü kısalarda iyi ile kötü arasında çok fark var diye düşünüyorum. Yalnız bu takımda Higgins olduğu için 9 kişi kaldık. Milaknis kardeşimiz biraz istatistik yaparsa haftayı 150 civarında kapatırız diye umuyorum.

Hickman kardeşim sağolsun kredileri tokatladık. Radu , Daye , Moermann , Birch'ten oluşan potaaltım da çok iyi bir hafta geçirmese bile en azından totalde kredilerini arttırdılar. Uzunlarda kredi arttırmak bu sene mühim çünkü kısalarda iyi ile kötü arasında çok fark var diye düşünüyorum. Yalnız bu takımda Higgins olduğu için 9 kişi kaldık. Milaknis kardeşimiz biraz istatistik yaparsa haftayı 150 civarında kapatırız diye umuyorum.

Higgins konusunda tek değilmişim demek :) Ortalama puanlar nasıl oluyor haftalık acaba geçen seneden ?

Augustine beni de yaktı. Yuy+doncic+emir+kurbanovlu takımı daha yukarı taşıyabilirdi. Maşallah Cska kısalarına bi sürü turnike olsun boş üçlük olsun bıraktığımızdan adama top inmesine gerek kalmadı :(

Diğer bi takımımda Raduljica sağolsun 15 sayı atıp hiç ribaund almamış. Devin Smith 20 index getirip 63 olan değerini 72.45 yapmış. Haftaya satsam mı tutsam mı çok kararsız kaldım ve bu kararsızlığı son dakikaya kadar yaşayacağım sanırım. Adam çok süre alıyor ve all aroundun sözlük karşılığı.. Bu arada ricky hickman(30 küsür pir) önümüzdeki hafta -1.5 yapsa bile değer kazanacakmış. Takımına alan varsa tebrik ederim.

Hickman, -1,5 bile yapsa değeri 67,5 olacak, -5,9 da aynı kalacak. Sanırım, haftaya Daçka karşısında oynarken aynı zamanda da hepimizin kadrolarında yeralacak.