Euroleague Fantasy Challenge (2016-17)

3 hafta önceki kadrolarla devam ettiğim için birçok takımım zirveden uzaklaştı. Ligde bulunmayan Kömürspor USA takımım en iyi durumdaki takım şu anda. 93. sırada genelde. 3 hafta önceki kadrom şu şekildeydi;

A.Jackson, Rice
Honeycutt, Singleton, Rivers, Langford
Dunston, D.Brown, Udoh, Randolph

Rivers ve Randolph sakat olduğu için çıkmak zorunda. 3 Efesliden 1 tanesini de çıkmak zorundayım ama prensip gereği sadece Amerikalı almam lazım. Bu yüzden Dunston'dan çıkmayı düşünüyorum. Almayı düşündüğüm oyuncular da Godelock, Clyburn ve Iverson. Iverson uzun olmadığından dolayı tabiki. Başarılı olacağını sanmıyorum ama Amerikalı dışında alamam.

Iverson'ı aldım diye bu takıma hiç bakmadım ama meğer almamışım. Bu hafta 0. Lanet olsun.

Langford eskisi gibi değil. Rakipler çok iyi önlem alıyor. Bir de Paul Stoll ve Orlando Johnson geldikten sonra takımdaki rolü biraz azaldı gibi. Yine çok şut kullanıyor ama eskisi kadar etkili değil.
stoll çok faydalı oldu colomu yedeklemek için de orlando johnson aşırı verimsiz böyle giderse postalarlar yakında baltalıyo iyi oynayan takımı langford ilk yarıda çok iyi oynamadı ama 11 pır yaptı ölüsü yetiyo bu takıma

Larkin yerine Colom almıştım takımlara şu ana kadar tek değişiklik hakkımın gitmesi dışında pişman değilim.
O değişiklik hakkını da Schilb'ten çıkıp Clyburn için kullanacaktım zaten, Clyburn böyle giderse hiç pişmanlık duymayacağım.

doncic sayı ritmini bulsaydı çok iyi pir getirecekti. ilk yarıdan 6 ribaund 5 asist çok iyi performans. yine de atmaya başlarsa 15 piri falan görebilir. öyle umalım artık :(

Langford ikinci yarı muhteşem oynadı. İstatistiklerini yakaladı.
Larkin'de hasta hasta şov yaptı resmen. Yazık oldu keşke çıkmasaydım.:|

Larkin yerine Wanamaker almıştım tüm takımlara. İlk yarıyı izleyince dedim yine bu haftada gitti. Ama müthiş bir ikinci yarı oynuyor sağolsun

Bana 13 kredi kaybettiren Spanoulis i öyle şutlayacağımki ses Pire den duyulacak..Ayon da patladı,Gou da patladı takımda patladı..Geçmiş olsun...

arasında kaldığım oyuncuların, seçeneklerin tümünde yanlış karar vermişim. şunu mu alsam şunu mu çıksam dediğim her seçenekte müthiş sonuçlar çıktı. son verdiğim kararlar hariç. moralimi bozdu iyice bu hafta

Langford zaten malum herkeste var ondan 26 aldım.Doncic almak istemiyorum aklımda başka bir isim var demiştim Zisis aldım 15.4 aldı eh işte fena değil,Melli desen ortalamasının altında kalarak 18.7 aldı,Efes ten Honeycutt ve Brown vardı 44 geldi ikisinden yani toplamda 104.1+5 kaldı çok daha iyi olabilirdi açıkcası

200 hedeflediğim ve ummuduğum bir haftada taş çatlasın 150 yapacağım. ki onu da yapmam çok zor. bu hafta büyük hayal kırıklığı yarattı bende

HMMS.jpg

Şu takım 2 hafta önce genelde net 400'dü. Düşe düşe 1.500'lere kadar düştü, 2 haftadır dokuna dokuna nihayet eğrisini doğrusuna denk getirdim bu hafta. Augustine şayet 15+ getirebilirse ciddi manada umudum var. Diğer 4 oyuncudan 100+ geleceğine inanıyorum. 2 hafta üst üste birinci neden çıkmasın. Göreyim bakayım.

Şuanda en iyi takımımda 143,5 +3 var. Bu hafta hemen hemen tüm takımlarıma aldığım oyuncu Wanamaker'dı yanıltmadı. Aslında doğru oyuncuları bulsakta bu hafta yine bir araya getiremedik ki özellikle iyi durumlardaki takımlarıma bu oyuncuları alamadım. Bu hafta en çok almak istediğim adamlar Wanamaker ile Causeur ve Simonovic'ti. Aldımda ama hep altlardaki takımlarıma. Sg-Sf bölgesinde değişiklik yapmaya bu hafta sıra gelemedi çoğu takımımda. Teo ve Randolph sağlıklı olsaydı aslında planlar tutacaktı.

Bu arada tebrik edememiştik geçen hafta, Tanju müthiş puanıyla 1. olmuştu, tebrikler. İki haftadır 1. ligimizden çıkıyor, inşallah devam eder.

Bu hafta benim açımdan da çok sıkıntılı geçti. Özellikle guardlar konusunda. Teodosic'in ve Llull'un sakatlığı planlarımı bozdu. Wanamaker'ı sadece 1 takımıma almıştım. Larkin'lerin de hepsinden çıkmıştım. Guardlar yatırdı beni. Şimdi Sloukas'tan beklentim var ama Pana deplasmanında da kolay değil. Bu hafta puanlar hep düşük maalesef.Umutlarım haftaya kaldı.