Euroleague Fantasy Challenge (2016-17)

Eurohoops De Colo nun Barcelona maçında döneceğini yazmış.İyi mi oldu kötü mü oldu bilmiyorum.Tüm kadro planlarını etkiler bu durum sakatlıktan dönen bir adamı hemen almak ne kadar doğru olur.İyice düşünüp karar vermek lazım.

Eurohoops De Colo nun Barcelona maçında döneceğini yazmış.İyi mi oldu kötü mü oldu bilmiyorum.Tüm kadro planlarını etkiler bu durum sakatlıktan dönen bir adamı hemen almak ne kadar doğru olur.İyice düşünüp karar vermek lazım.

maçın gidişatına bağlı olacaktır bence alacağı süre. başa baş gittiği sürece cska de colo'ya ihtiyaç duyacaktır. de colo da süre aldığı sürece her türlü katkı verir. 25dk civarı aldığı sürede ölüsü 20 pir getirir bence. ama burada asıl önemli olan sakatlığının durumu. direkt olarak 25 30 dk süre alır mı bilinmez yeni dönen bi oyuncu. açıkçası ben bu haftalık bu riski almam

guard olarak calathes-larkin-rice üçlüsünden kimi önerirsiniz? ben bu hafta üçünden de büyük işler bekliyorum açıkçası. calathes istikrarlı performansını sürdürecektir. kazan-baskonia maçı larkin-langford düellosuna dönüşebilir. rice ise artan süresiyle oldukça yüksek pirlar getiriyo. cska maçında da devam edecektir buna. karar veremiyorum açıkçası. sırf larkin-rice ikilisini almak için heurtel'i çıkabilirim

edit: pf-c pozisyonu için alacağım dominant oyuncu için de derrick brown-voigtmann-bryant dunston 3lüsü arasında kaldım. derrick brown'a daha yakınım. iki konu için de önerilere açığım

maçın gidişatına bağlı olacaktır bence alacağı süre. başa baş gittiği sürece cska de colo'ya ihtiyaç duyacaktır. de colo da süre aldığı sürece her türlü katkı verir. 25dk civarı aldığı sürede ölüsü 20 pir getirir bence. ama burada asıl önemli olan sakatlığının durumu. direkt olarak 25 30 dk süre alır mı bilinmez yeni dönen bi oyuncu. açıkçası ben bu haftalık bu riski almam

Benim temennim 2. periyodun bitimine 3 dakika kala oyuna girmesi ve 0/3 şut atıp 2 faul yaparak maçın bitimine kadar bir daha süre almaması
devil.png
=)" smilieid="33" class="inlineimg"> Zira şu bir kaç haftada kredisi 100ün altına düşmezse işim zor

Teo'nun yerine akla gelen ilk seçeneklerden Larkin grip olmuş, takımla Kazan'a gidecekmiş ancak oynayıp oynamayacağı belli değilmiş. Larkin almayı düşünenlerin son ana kadar beklemesinde fayda var.

Shane Larkin doubtful again Unics Kazan - Eurohoops Eurohoops

Ayrıca Sergio Llull'da durum ne bilen var mı? Daçka maçında oynayacak mı?

tek bulabildiğim haber bu llull'la alakalı. orası da ispanyolca ama translate ile çevirdiğimizde yarım yamalak anlaşılıyor. şüpheli olduğunu söylemişler özet olarak.
http://realidadblanca.com/2016/12/13/sin-noticias-sergio-llull/

llull oynar bence şut antremanlarına başlamış ama bu hafta en garanti guardlar aaron jackson heurtel granger , cska de colo dönse dahi jackson 30dknın altında süre almaz larkin llull riskine girmeye gerek yok

Bence Larkin-Langford düellosu olmaz, Baskonia o tür oynayan bir takım değil. Zaten Larkin de şüpheliymiş.
De Colo nun oynaması süresini etkilemese bile kullanacağı top sayısını etkiler Jackson ın.

Benim guard olarak en çok tercih ettiğim isimler Heurtel ve Sloukas. Erick Green ve Nate Wolters da sürpriz beklediğim isimler.

SG&SF olarak Langford, Spanoulis ve Singleton önde, Causeur de bunları takip ediyor. Datomeleri teker teker gönderiyorum, sadece kredi olmaya yerlerde var. Teodan arta kalan kredilerle 2 tane Weems, 1 tane de Goudelock aldım, bakalım artık. Ulanovas da almıştım bazı yerlere ama Larkin in son durumundan sonra onu iade etmek zorunda kaldım :) Birer tane de Dragic, Simonovic ve Sanders var elimde.

Pota altı sanırım en az kumar oynadığım yer. Tabi, Pleiss i saymazsak, her takımımda var. Bir nevi sistem kuponundaki banko işaretli maç gibi. Kuponu komple yatırabilir ama sağlık problemi olmazsa ben 14-15 den aşağı düşmeyeceğini tahmin (yada umut) ediyorum. En iyi takımımın pota altında Melli, Dunston ve Randolph var yanında. 80 krediden Melli veya Udoh alamadım, elim gitmedi. Gene ucuzken aldığım Vesely de bir başka ortak oyuncu tüm takımlarda olmasada. Bu hafta bolca Ayon aldım, gene Parakoushki, ve Jankunas da para olan yerlerde takıma eklediğim isimler. Tek kumarım son 2-3 maçta formda görünen ve kredisi 20 ye kadar düşen Antic.

larkin'in de durumu şüpheliyse heurtel'in yanına rice alacağım ben. şimdi 123.25 kredim kalıyor pf-c pozisyonuna 2 oyuncu almak için. mevcut oyuncularım pleiss-vesely. öncelikle alacağım dominant oyuncuya karar verip. sonra kalan krediye göre 2. oyuncuya karar vereceğim. alacağım yüksek kredili oyuncular için de d.brown-voigtmann-b.dunston arasında gidip geliyorum. jankunas konusunda biraz hissi biraz da olympiakos karşısında zorlanacağını düşündüğüm için pek sıcak değilim. az önce yazdığım 3lü arasında da en çok d.brown'a sıcağım. sizlerin fikirleri nelerdir

larkin'in de durumu şüpheliyse heurtel'in yanına rice alacağım ben. şimdi 123.25 kredim kalıyor pf-c pozisyonuna 2 oyuncu almak için. mevcut oyuncularım pleiss-vesely. öncelikle alacağım dominant oyuncuya karar verip. sonra kalan krediye göre 2. oyuncuya karar vereceğim. alacağım yüksek kredili oyuncular için de d.brown-voigtmann-b.dunston arasında gidip geliyorum. jankunas konusunda biraz hissi biraz da olympiakos karşısında zorlanacağını düşündüğüm için pek sıcak değilim. az önce yazdığım 3lü arasında da en çok d.brown'a sıcağım. sizlerin fikirleri nelerdir
Rice'a bulaşma derim.Onun yerine Doncic ve Aaron Jackson gibi ucuz kredili alternatifler var.Ben olsam Aaron Jackson Ayon Melli değişikliklerini yapardım.

Rice'a bulaşma derim.Onun yerine Doncic ve Aaron Jackson gibi ucuz kredili alternatifler var.Ben olsam Aaron Jackson Ayon Melli değişikliklerini yapardım.

neden ki? açıkçası benim biraz risk almam lazım. çünkü arkadaşlar arasında 15-20 kişilik iddialı bi lig yaptık ve 15 maç sonucunda belirlenecek birinci dedik. ben şu an 3.yüm ve birinciyle aramda 90 puan fark var. sonuç için de 4 maç kaldı. bu farkı kapatmam için ortalama skorlardan ziyade yüksek skorlar lazım bana. doncic ve aaron jackson'ın süresinden dolayı tabanı belli. rahatlıkla 10un üstünde pir getireceklerdir ama getirecekleri max pir da 20yi geçmez bence. de colo oynayacak deniyor. de colo'nun aldığı her süre aaron jackson'ın kullanacağı topu azaltır. kötü bi performans göstermez ama çok iyi pirlar getireceğini de düşünmüyorum. aynı şekilde llull de şu anda şüpheliymiş. o oynadığı sürece doncic'te ne verir belli olmaz. zaten belli bi çizgisi yok yani zaman zaman çok düşük de getirebiliyor. diğer yandan rice'a baktığımızda son haftalarda oldukça yüksek skorlar üretiyor. süresi de arttı. tecrübeli bi oyuncu olması ve cska'ya karşı önceden biçok maç yapması sebebiyle bence barcelona'nın skor yükünü çekecektir. evet o da dengesiz zaman zaman düşük pirlar getirebiliyor fakat 25-30 pir da getirebiliyor. başta dediğim gibi risk almam lazım biraz. bu bağlamda ya rice alacağım ya calathes. calathes en risksiz seçim zaten. ölüsü 15 pir getiriyor ama onun da maksimumu az çok belli. rice kadar patlama yapacak başka oyuncu çarpmıyor benim gözüme. kesin kararım değil tabi henüz hala ama rice en sıcak olduğum oyuncu bu kkonuda

edit: şu ana kadar başka sitelerden bakıyodum sayı-ribaund-asist tarzı istatistiklere şöyle bi göz gezdirerek fakat şimdi euroleague'nin siteden direkt olarak pirlara baktım da rice'ın yüzdesi çok düşükmüş 22-23ün üstünde getirmiyor. calathes ise aksine 29-30 getirmiş şu ana kadar bikaç kez. dediklerimin doğruluk payı düşükmüş yani. calathes'e kaydım biraz olsun. ama rice iyi pir yapacak gibi de bir his var içimde :D

llull ve randolph'un kesin olmaması bütün fikirlerimi değiştirdi. doncic ve ayon'u kesinlikle kadroya katacağım. 89 kredim kalıyor boşta. onunla da istediğim pf-c'yi alabilirim. bu seçimi doğru yapmam gerekiyor. melli, udoh, brown, voigtmann. hepsine sıcağım açıkçası. şimdi 1 gün de bunu düşüneyim :D

Randolph'un olmaması ayon'dan ziyada othello hunter'ın süresini artıracaktır bence. Zayıf daçka potaaltı karşısında düşünülebilir.
Daçka kanadında ise randolph'un yokluğunda Clyburn iyi PIR getirir diye düşünüyorum atletizmiyle

Decolo+hunter ile clyburn+jankunas/melli arasındayım