EuroLeague Fantasy Challenge 2018-2019

Higgins 2 haftadır kadromda,bu yüzden böyle performansı,çıkaracağım onu haftaya normale döner yani,20 üstü rahat getirir

Spanoulis resmen veda performansı yapmış

Shengelia varya,hani genelde 20 - 25 prları çok rahat yapan,işte o tornike 5 haftadır falan kadromda bu yüzden tek hanelerde pr getiriyor,onu da mı çıkarsam ? Şöyle bir 30 civarı getirsin

Higgins 2 haftadır kadromda,bu yüzden böyle performansı,çıkaracağım onu haftaya normale döner yani,20 üstü rahat getirir

Spanoulis resmen veda performansı yapmış

Shengelia varya,hani genelde 20 - 25 prları çok rahat yapan,işte o tornike 5 haftadır falan kadromda bu yüzden tek hanelerde pr getiriyor,onu da mı çıkarsam ? Şöyle bir 30 civarı getirsin

Valla Bayram bey Allah aşkına çıkarın Shengelia'ı kadronızdan her seferinde güvenerek kaptan yaptığım ve karşılığını aldığım adama son 1 aydır bir şeyler oldu kendine gelemiyor.

Arkadaşlar almak isteyipte kredisi yüksek diye alamadığınız,şöyle biraz kredisi düşsede alsam dediğiniz oyuncuları yazsanız ben onları alsam 2 - 3 hafta kadromda tutsam cazip kredilere düşeceklerdir kesinlikle.Shved iyileşsin diye bekliyorum 😀

Mesela Higgins ben alana kadar en düşük 7 pr yapmış 2 haftadır kadromda yaptığı skorlar 6 pr ve 2 pr

Wilbekin çıkardığım hafta 14 pr yaptı,az gelebilir göze ama ben de olduğu 6 - 7 hafta boyunca 13'ü aşmamıştı,bakalım bugün neler yapacak ?

Bu hafta oyundan soğudum resmen. Şehir dışındaydım. Bakamadım fazla. Yaptığım tercihler çok kötü olmuş. Williams, James hayal kırıklığı.

Bu arada maci takip edeniniz olduysa eger ? bu Keith Langford Bey efendi sakatlandi mi acaba ? 5 dakika oynamis gozukuyor sadece.

Bayca Bey kizmadin di mi ? azicik neselendireyim seni derken daha cok kizdirmis olabilirim. Yahu nasil gulmeyeyim herkes birseyden dertli. Biri de gelip yazmiyor ki cok sukur ben bu hafta kupu doldurdum :)

James - Williams hayal kirikligi olmus olabilir cogu oyuncu icin. Ama neyse birakmak yok. Girgirina devam edelim arkadaslar. Uzulmeden uzmeden keyif alarak :)

Çıkardığım Gudaitis+ De Colo 64 puan. Aldığım Sloukas+Williams 10... yine kredi kazanacağım derken kaybedilen 54 puan.

bayça oral ın rip city mağlubiyeti hakikaten çok komik:) pendikspor'un fenerbahç'yi yenmesi gibi olmuş. sen haftalarca kadro mühendisliği yap, gelsin oyunu bırakmış bir arkadaşın takımı seni yensin:) nedovic salı günü dönmemiş olsa, rip city takımı 4 oynamamış oyuncusuna rağmen bayça oral'ı yine de yenecekmiş:)

bayça oral'ın takımında yok yok, efendim shengelia, mike james, higgins, daviesler, efendim formunun zirvesindeki derrick williamslar, mulitinovlar, micicler:) rip city'nin 3 oyuncusunun puanı bayça oral'ın takımını geçmiş. (vesely+calathes+zach de lay)

Her şeye rağmen haftanın finali iyi oldu diyebilirim.Westerman 'dan 18.7 + pr Kuzminskas'tan 15.4 + pr aldım.Düşük kredili 2 isimden böyle puanlar almak çok güzel.Birebir liginde rakibimi yendim,yenilgi serisinden sonra bu iyi oldu.

1.haftadan itibaren kadrolarımın puanlarına baktım oyunda. Williams’ı ben ikinci hafta almışım 9 yapmış , yeri gelmiş Ayon almışım oynatılmamış vs.. Cidden oyunun bi haftası bi haftasını tutmuyor. Gözümüz kapalı seçsek belki daha iyi puanlar alıcaz😄 Ki bunun acı emsallerini hemen hemen hepimizde görebiliyoruz...

Bayca Bey kizmadin di mi ? azicik neselendireyim seni derken daha cok kizdirmis olabilirim. Yahu nasil gulmeyeyim herkes birseyden dertli. Biri de gelip yazmiyor ki cok sukur ben bu hafta kupu doldurdum :)

James - Williams hayal kirikligi olmus olabilir cogu oyuncu icin. Ama neyse birakmak yok. Girgirina devam edelim arkadaslar. Uzulmeden uzmeden keyif alarak :)
bayça oral ın rip city mağlubiyeti hakikaten çok komik:) pendikspor'un fenerbahç'yi yenmesi gibi olmuş. sen haftalarca kadro mühendisliği yap, gelsin oyunu bırakmış bir arkadaşın takımı seni yensin:) nedovic salı günü dönmemiş olsa, rip city takımı 4 oynamamış oyuncusuna rağmen bayça oral'ı yine de yenecekmiş:)

bayça oral'ın takımında yok yok, efendim shengelia, mike james, higgins, daviesler, efendim formunun zirvesindeki derrick williamslar, mulitinovlar, micicler:) rip city'nin 3 oyuncusunun puanı bayça oral'ın takımını geçmiş. (vesely+calathes+zach de lay)

Valla bu haftanin alay konusu ben oldum malesef.:) Gercekten cok buyuk bir hayal kirikligina ugradim dun gece. Zaten sehirdisindaydim kadroyu kurarken cok gelisi guzel kurmustum. Ama derrick williams i real karsisinda kaptan yapmak gibi bir buyuk hataya dustum. Ama 4 kisilik oyunu birakmis bir arkadasimiza yenilmek cok koyuyor gercekten. Yalniz arkadas baskalarini da yenmis sanirim daha once de. Nasil olur akil erdiremiyorum. Sanki 8 kisilik besiktas, kadikoyde feneri yeniyormus gibi. Pancunun meshur panter kaleciligiyle.😊
Bu hafta oyun iradem ciddi sekilde sarsildi. Ama devam edicem mecbur. Zevk almaya calisicam yine. Su shved gitmeseydi keske. Kaptan secimi cok zorluyor beni.