EuroLeague Fantasy Challenge 2018-2019

Hayatımda bu kadar iğrenç bir hafta geçirdiğimi hatırlamıyorum. Milutinov bile batmış. Devin Williams neden çok az süre aldı anlamadım. İşin cilvesi Antetokounmpo, Kalinic, Heurtel, Rodriguez Leday gibi almayı düşünüp caydığım oyuncular 20 lerde yapmışlar.. Çok ağır bi darbe oldu bakalım nasıl toparlayabilicem..

Bu hafta da benim için istediğim gibi geçmedi Micic,Devin Williams derken asıl darbeyi Milutinov'dan yedim. Gsbasket son 10 ligine girdiğimden beri işler yolunda gitmiyor 0/4 oldum şimdi de işin ilginç yanı ben son haftalarda çok iyi gitmiyorum belki ama 0/4 yapacak kadar kötü de değildi takımım.Rakiplerim bu 4 haftada bana karşı 738 sayı almış. Yok yani şansım tutmuyor şu son 10 liginde bir an önce şeref galibiyetimi alıp ligin bitmesini istiyorum :)

Cok sukur Sean Kilpatrick 88 pir yapmis tek basina. 6 takimima ayni anda bosuna almadik. 88 pir rekor sanirim :)

Saka bir yana 9 nolu taktik ise yaramadi, demek ki taktigi degistirmek zorundayim, Bugunden itibaren Tunguska taktigine gecmis bulunuyorum. Nedir bu Tunguska taktigi, let me tell to you :)

30 Haziran 1908 gunuydu, Rusyanin Sibirya kesiminde bulunan Tunguska kasabasina o gun tarihin en buyuk kuyrukluyildizi dusmustu, tam olarak 2 milyon agaci dumduz etmisti.

Yani kisacasi bu hafta Tunguskadaki gibi rakibimi ezip gecmeliyim :)

O degil de ne zaman kaybetsem daha bir baska deliriyorum :) Allah akil fikir versin bana :)

Mulitinov sayesinde Mehmet Yılmaz ı geçmişim.
Gelecek haftanın soruları , Bitadze, Mickey olacak bende.

Mickey sakatlandı ve bence dinlendirilebilir. Bitadze ise Milutinov ile oynayacak form düşüklüğüde var tercih edilmese yeridir.
Cok sukur Sean Kilpatrick 88 pir yapmis tek basina. 6 takimima ayni anda bosuna almadik. 88 pir rekor sanirim :)

Saka bir yana 9 nolu taktik ise yaramadi, demek ki taktigi degistirmek zorundayim, Bugunden itibaren Tunguska taktigine gecmis bulunuyorum. Nedir bu Tunguska taktigi, let me tell to you :)

30 Haziran 1908 gunuydu, Rusyanin Sibirya kesiminde bulunan Tunguska kasabasina o gun tarihin en buyuk kuyrukluyildizi dusmustu, tam olarak 2 milyon agaci dumduz etmisti.

Yani kisacasi bu hafta Tunguskadaki gibi rakibimi ezip gecmeliyim :)

O degil de ne zaman kaybetsem daha bir baska deliriyorum :) Allah akil fikir versin bana :)

Eski bi taktik ama Hilal taktiği var mesela..Önce geri çekilir gibi yapıyorsun rakibin merkez ordusunu içeri çekip sonra kanatlardan kapatıyorsun vallahi işe yarayabilir Mehmet Bey :).

Yani 2 haftadır can cekişiyoruz puan toplayacağız diye ama sakatlıklar ve sürprizler peşimizi bırakmadı. Neyse öldürmeyen şey güçlendirirmiş devam :).

GSBasket son10 ligi 4. hafta panoraması:

Takımlar:

Haftanın kazananı: Gannicus +33.6 (Aykut Kadıoğlu)
Haftanın takımı: Gannicus 155.3
Haftanın en çekişmeli maçı: TeamPetse-BayramMadrid 124-123 (Ümit Berk-Bayram Kurtulmuş)
Haftanın maçı: Enjoy-Oblo 286 (Mehmet Yılmaz-Ayhan Bozdeniz)

Lig lideri: Gannicus 4/4 galibiyet (Tek namağlup takım)

Oyuncular:
Haftanın oyuncusu: Ante Tomic (30.8 verimlilik)
Haftanın hayal kırıklığı: Milutinov (1 verimlilik)

Eurolegue:
Haftanın takımı: Cska

GSBasket son10 ligi 4. hafta panoraması:

Takımlar:

Haftanın kazananı: Gannicus +33.6 (Aykut Kadıoğlu)
Haftanın takımı: Gannicus 155.3

Lig lideri: Gannicus 4/4 galibiyet (Tek namağlup takım)

Bu hafta rakibim Gannicus. Onu darmaduman etmezsem bana da Bayca Oral demesinler :) Cok iyi hazirlanmam lazim butun oyunculara DM den yuruyup elimden geleni yapmaliyim. Bekle beni Gannicus Beycigim :) Geliyom :)

Bayça Oral derken ? 😄

Fantasy Liginde surekli kaybetmekten ben ne yaptigimi ve ne dedigimi biliyom mu ki yahu 😂

Bana takilarak sanirim hicvediyor Mehmet Bey. Cok sever beni kendisi sagolsun. Ben de severim onu.😂

Kesinlikle dogru cevap olmus, Seni severim Bayca Bey, Iyi bir insan ve cok iyi bir Galatasaray sevdalisisin. Yuruye dur Bayca Beycigim :)

Gannicus bekle beni geliyorum 😂 Sag kosede Gannicus (Ivan Dragon) Sol kosede ise gariban Mehmet :) Tum dunya bu maca kilitlendi heyacanla sonucu bekliyor :)

Destekleyin beni, Destek istiyorum destek " Troy Corum Versiyonundaki gibi " 😂

Kutsal Euroleague günlerinden birine geldik yine. Hackett ve Mickey hariç herkes oynayacak görünüyor son bir sürpriz çıkmazsa.

focusvictory ile karşılaşıyorum bu hafta, takımlarda kaptan ve yedek kaptan dahil 6 kişi aynı, tek fark onda Vesely-Calathes var, bende Porier-Cole. Eğer ben De Colo ve Shved salarken yedeklere de pahalı adam almamış olsaydım değişiklik haklarını oralara kullanmak yerine aynı takımı kuracaktım.

focusvictory ile karşılaşıyorum bu hafta, takımlarda kaptan ve yedek kaptan dahil 6 kişi aynı, tek fark onda Vesely-Calathes var, bende Porier-Cole. Eğer ben De Colo ve Shved salarken yedeklere de pahalı adam almamış olsaydım değişiklik haklarını oralara kullanmak yerine aynı takımı kuracaktım.

Calathes ve Vesely bugün, Cole ve Poirier yarın oynuyor. Bugün hücum yapıp yarın savunmaya geçeceğim:)