EuroLeague Fantasy Challenge 2019-2020

GSBasket H2H ligi 14. hafta panoraması:

Haftanın kazananı: Dirk Petrovic (Zeynep Emir) +79.2 💃
Haftanın takımı: Dirk Petrovic 💃
Haftanın en çekişmeli maçı: Team Naumoski (Ümit Berk)- Elm Street (180.9-179.9)
Haftanın maçı: Team Naumoski (Ümit Berk)- Elm Street (360.8)

Lig lideri: MSB3 (11/14 galibiyet) 👑
Sadece 119.8 puan almasına rağmen Cimbomwarriors'ın ekstra kötü haftasında olması sayesinde bu haftadan da galip ayrıldı.
Bayram Havarileri ve Alisercan ise haftayı yenilgi ile kapatarak 10 galibiyette kaldılar.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
GSBasket Normal Sezon ligi 14. hafta panoraması:

1️⃣ Davies (Işıtan Doğan) (1) 2301 Dünyada 23. 🥇
2️⃣Petrovic (Zeynip Emir) (4) 2231 Dünyada 126.🥈
3️⃣ MSB3 (Mehmet B.) (2) 2213 Dünyada 172.🥉
4️⃣ Ranitidin (Işıtan Doğan) (3) 2207 Dünyada 194.
5️⃣ NBA All Star (Zeynep Emir) (6) 2206 Dünyada 200.

Haftanın kar edenleri:
Tamamıyla Zeynep Emir. Larkinsiz haftaların acısını Larkinsiz oynayarak çıkardı 👧

Haftanın zarar edenleri:
MSB3 119 puan ile başa güreşen takımlar arasında en düşük puanı aldı ve ikinciliği de kaptırdı.
Ranitidin 128 puan alarak bir sıra kaybeden diğer takım oldu. ilk 100'ün de uzağında kaldı.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Haftanın Oyuncusu: Mike James 35.2
Haftanın Hayal Kırıklığı (f/p): Shane Larkin (6.6 verimlilik)

Haftanın takımı : Valencia Basket 🇪🇸

Son düzenleme:
209.5 puan yaptık. Son saniyede Kaptanımı değiştirip Mike James yerine Milutinov yapmıştım değiştirmeseymişim 220'leri görecekmişiz. Haftanın 2. maçları daha zorlayıcı olacak.

GSBasket H2H ligi 15. hafta panoraması:

Haftanın kazananı: Bayram Havarileri +80 (Bayram Kurtulmuş)
Haftanın takımı: Crixus 178.1 (Aykut Kadıoğlu)
Haftanın en çekişmeli maçı: focusvictory (Hakan Sağlam)- cimbomwarriors (Bayça Oral) 175.8-174.3
Haftanın maçı: focusvictory (Hakan Sağlam)- cimbomwarriors (Bayça Oral) 350.1

Lig lideri: MSB3 (12/15 galibiyet) 👑
MSB3 bu haftayı H2H ligi açısından çok şanslı geçirdi. 119 puandan sonra bu kez de 91 puan almasına rağmen kazandı ve haftayı 2 galibiyetle kapattı.
Bayram Havarileri ve Alisercan ise bu kez kazanarak 1 galibiyet farkla geriden takiplerini sürdürdüler.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
GSBasket Normal Sezon ligi 15. hafta panoraması:

1️⃣ Davies (Işıtan Doğan) (1) 2453 Dünyada 41. 🥇
2️⃣ Dirk Petrovic (6) (Zeynep Emir) 2368 Dünyada 214. 🥈
3️⃣ Ranitidin (Işıtan Doğan) (4) 2346 Dünyada 322. 🥉
4️⃣ Mehmet Baturalp (Hakan Sağlam) 2346 (7) Dünyada 326.
5️⃣ Petrovic (Zeynep Emir) (2) 2338 Dünyada 364.

Haftanın kar edenleri:
Dirk Petrovic : ligde 4 sıra birden yükselerek 2. sıraya geldi. ilk kez Zeynep Emir'in en iyi takımı oldu 💃
Mehmet Baturalp üç sıra yükselerek tekrardan ilk 5 içerisine adını yazdırdı. 🕺

Haftanın zarar edenleri:
Petrovic 116 puan yaparak, dünya sıralamasında büyük bir düşüş yaşadı.
MSB3 92 puanla bir kötü hafta daha geçirdi ve hafta başında 2.sırada liderin ensesinde iken hafta sonunda 7. sırada yer aldı
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Haftanın Oyuncusu: Mike James 39.6 (iki hafta üst üste)
Haftanın Hayal Kırıklıkları (f/p): Micic -1 ve Calathes 3

Haftanın Takımı: Cska Moskova 🇷🇺
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
çift maç haftasının ikinci maçlarının klasiği olarak yine bol mayınlı, kısmi düşük puanlı bir hafta geride kaldı.
Gsbasket tayfa olarak mayınlara basa basa dünyada ilk 200 içerisinde sadece 1 takımla kalakaldık. önümüzdeki haftalarda topluca yükseliş yaşarız umarım

Son düzenleme:
Bugünlerde forumun pek sesi çıkmıyor. Epey sessiz. Son 2 round M.James in haftasiydi. Bütçeler yükseldi oyuncuların değerleri eskiye göre düştü alternatifler çoğaldı. Efes-Maccabi, Pao-Real ve Cska-Milano maçları izlenebilecek maçlar..Bu sezon her zaman soyledigimiz gibi guardlarin sezonu..Ama ben bu hafta aksine uzunlara gitmeyi planlıyorum. Geçen çift haftanın ilk roundu M.James kaptanimken, ikinci roundu Efes e karşı oynadığı için duygusallıktan kaptanlıktan çıkarıp Shved e verdim. Ve Cuma gecesi havaya uçan PİR ciklerin arkasından bakakaldim..Bu oyunda duygusallığa yer yok :)

tüm takımlarımda aynı kadroyla oynayıp ya hep ya hiç mi yapsam, yoksa özellikle guardlarda dağıtım mı yapsam kararsız kaldım.

Mike James'in formunu düşünüp+ Milano'dan ayrılış şeklini göz önüne alıp tüm takımlarımda kaptan yapmıştım. şutları girmeyince 30.8 verimlilikte kaldı.

Son düzenleme:
Dün rakiplerim, Tavares ve Lighty almışlar. İkisi de manyak puanlar getirdiler. Bugün Baron çok iyiydi ilk maçta. Lorenzo Brown'un oyunu da muazzam. 18 sayı 8 ribaund 6 asist. Seneye büyük bir takımda izleriz kesin. Mirotic kaldı geriye. Birçok takımda kaptanımdı. Bakalım neler yapacak?