Euroleague Fantasy Challenge 2020-2021

Fb maçında Shields 13 pr yapmıştı,Milano kazanmasına rağmen + puan eklenmedi,anlam veremedim valla .. Oyun bile puanlarımızı çaktırmadan cebe indiriyor,son yıllarda defalarca alışveriş yaptığımda para üstü eksik para olarak verildi,dikkat etmesem fazla fazla ödeyeceğim demek,uyarıncada kusura bakmayın falan,neden hep bana denk geliyorsa artık ? Oyunda bu geleneğe uydu sonunda

Larkin konusunda kanser olacağım artık,geçen sezon Larkin'im yok diye yüksek puanlardan olmuştum,bu senede Larkin'im var diye yüksek puanlardan oluyorum,çıkarsam 30 yapacak delireceğim,çıkarmasan 2 - 3 pr ,yine delireceğim,bu oyunda ki sorunum Larkin

Bu haftadan itibaren Loyd'dan çıkıcam. Geç bile kaldım. Ponitka ve Pangos'tan çıkıcak olmasam tutmazdım. Bu maçta son çeyrek coşup 20 bile yapsa çıkıcam.

Clyburn sizde var Hakan bey bana karşı. Ben de ucuz tüfekler Ben Bentil ve Jagodic Kuridza bu çok iyi oldu benim için :D

Evet Larkin, Clyburn inadım bu senemi bitirdi.. Geri kalan oyuncularımız aynı olduğu için resmi olarak yenilmiş bulunuyorum

Bu çift maç haftasında kendime son şansı verdim ama olmadı. Bundan sonra sadece takımları kurup gün bitiminde kim ne yapmış diye bakarım.

Bu haftaki '' takım oyunu'' mücadelemde 2 maçı da 1 puan ile kazandım. son 3 mücadele de aşırı kötü işler yapmama rağmen 2 galibiyet öyle böyle iyi oldu. tabii bu kötü işleri yapıyorken 3 maç önceki mücadelemde 100 pir fark yediğim için averaj san marino oldu. :D

hemen altımdaki hakan sağlam bile +120 averaj üstümde :D

Kısa oyuncu alıcam ama aklıma kimse gelmiyor. Shved efendi elinde nasır var gibi şut yerine pas deniyor sürekli. Hadi diyelim 40 pir toplasa, yaptığı kayıplarla 15 e falan düşüyor ratingi. Ama alternatif de bulamıyorum kafayı yiyicem. Şutör veya guard mevkisinde güvenebileceğim kimse yok. Micic'in insafına kalmak da istemiyorum... Sıkıştım kaldım.

Bu aralar 2 isim var lige damga vuran,oyunda onlara sahip olanlar keyifliler.Biri M.James diğeri Tavares

M.James 1.hafta kadromda ve kaptan 7 pr yapmış,bu arada şu an ideal 4 numaralardan olan Sikma'da 1.hafta kadromda ve - 4 yapmış,ondan sonra onu zaten hiç almadım,almamda

Bu M.James'i 2.hafta kaptanlıktan almışım bu sefer 30 pr yapmış

James 3.hafta yedek kaptanım,kaptanım oynamamış ve M.James 14 pr yapmış

4.hafta Tavares'i almışım 14 pr yapmış

5.hafta ikisinide çıkarmışım ve bir daha almamışım

Larkin konusuna zaten girmeyeceğim,sık sık yazdım,geçen sezon kredisi düşecek diye beklerken 30 lar 40 lar yaptı bir türlü alamamıştım

Kördüğüm oldu takımım ...

Bu aralar 2 isim var lige damga vuran,oyunda onlara sahip olanlar keyifliler.Biri M.James diğeri Tavares

M.James 1.hafta kadromda ve kaptan 7 pr yapmış,bu arada şu an ideal 4 numaralardan olan Sikma'da 1.hafta kadromda ve - 4 yapmış,ondan sonra onu zaten hiç almadım,almamda

Bu M.James'i 2.hafta kaptanlıktan almışım bu sefer 30 pr yapmış

James 3.hafta yedek kaptanım,kaptanım oynamamış ve M.James 14 pr yapmış

4.hafta Tavares'i almışım 14 pr yapmış

5.hafta ikisinide çıkarmışım ve bir daha almamışım

Larkin konusuna zaten girmeyeceğim,sık sık yazdım,geçen sezon kredisi düşecek diye beklerken 30 lar 40 lar yaptı bir türlü alamamıştım

Kördüğüm oldu takımım ...

Siz bizimle takımınızı paylaşırsanız ben tam tersini kurmayı planlıyorum :)

Oyun kurucu mevkisi niye bu kadar dar ? Larkin'i yolladım ama yerine alacak hiç kimse yok. James aşırı pahalı ve herkeste var, almak istemiyorum, bir mevkimi boşa çıkarmayı mantıklı bulmuyorum. Wilbekin güven vermiyor, Micic zaten tam bi kumar, Nedovic ve Rodrigues keza öyle... Alternatif yok resmen. İstemeye istemeye Micic aldım öylesine.

Larkin'i çıkardım,geçen sezon yokluğuyla yaşattığı travmayı bu sezon varlığıyla yaşattı

Fakat Mirotic'i de çıkardım,bu hafta böyle olmalıydı

Son olarak Jokubaitis'te çıktı

Aldığım oyunculardan biri H.Martin'di ama 0.3 kadar kredim artınca ondan vazgeçtim,kredimin hepsini kullanmak istedim.Umarım 15 + yapmaz.

Ayrıca Milano'da 2 çin virüsü varmış,umarım Shields değildir

Fener'de Vesely sakatlığı devam ediyorsa, Martin o savunmasız pota altında müthiş bir seçenek gibi duruyor, hele de şu berbat haldeki FB karşısında. Ben Sloukas'ın da özel bir performans sergileyebileceğini düşünüyorum eski takımına karşı. Ama gel gör ki bu adamlar süper oynasa bile 17-18 lerde kalıyorlar, diye almadım. Oyun kurucu mevkisinde Peyton Siva almıştım ama kırmızı artı göründü bugün anlamadım, çıktım ben de.