Euroleague Fantasy Challenge 2020-2021

124+ Jokubaitis kaldı bende de. Oyun kurucu mevkinden vuruldum yoksa 145 rahat vardı. Oyunculardan genel olarak yüksek alsam da yine de memnun değilim mevcut durumdan. Daha iyi nokta atışlarla daha yüksek puanlar kazanmayı hedefliyorum. Bir şeyler bulmam lazım.

Asvelde 3 tane pozitif vaka çıkmış dünkü maçtan sonra. 2'si oyuncuymuş.

DÜnkü maçlar sonrasında bir takımımla 175 puan aldım bu haftalık. Şu anda 195. sıradayım o takımla.

Khimki 8 kişiyle çıktığı maça iyi başladı. BOoker, Jokubaitis ve Jerebko vardı bende. Lauvergne pozitif olduğu için feda ettik maalesef.

Khimki de 2 oyuncu 5 faul alırsa sanırım hükmen yenik olacak. Ya da adam kalmıyor geriye.

Booker elinin ayarına senin...

Zaten maçı tamamlaman da pek olası görünmüyor. Bundan sonra fazla süreyi kaldırabilecek bir oyuncu olmadığın gerçeğini dikkate almak gerekecek.

Yani cidden Çinli bir adam yarasa yedi diye nereden nereye geldik ya.Maçı izliyorum da oyuncular sahada can verecekti neredeyse özellikle Booker aşırı yoruldu.Fantasy falan oynayıp eğlenmeye çalışıyoruz ama ligin gidişatı hiç iyi görünmüyor maalesef henüz daha 2.haftadayız sorunlar ortada.

Hakkaten böyle giderse Fantasy Challenge kalmayacak. Adamlar hayatta kalmaya çalışıyorlar. Biz oyununu oynuyoruz.

Khimki de 2 oyuncu 5 faul alırsa sanırım hükmen yenik olacak. Ya da adam kalmıyor geriye.

Bayca Bey, Basketbol oyun kurallarinda bir takim 2 kisiden az olursa sahada iste o an hukmen yenik sayilir. Yani 2 kisi kalana kadar sorun yok :) Boyle bir maca Fiba dunya kupasinda denk gelmistim. Kavga cikmisti her iki takimdan da 5-6 oyuncu atilmisti ve oyuna 4 e 2 devam edilmisti. Maci izlerken istemsiz gulmustum :) hatirlayinca yine guldum simdi :) Avustralya Filipinler maciydi galiba tam hatirlamiyorum acikcasi.

Yakın geçmişte Partizan'ın da böyle bir maçını hatırlıyorum. Kavga sonucu 4 kişi kalmışlardı sanırım. Maç listesine 7 oyuncu yazma zorunluluğu var sadece o yüzden Bertans da yazılmış.

Yani cidden Çinli bir adam yarasa yedi diye nereden nereye geldik ya.Maçı izliyorum da oyuncular sahada can verecekti neredeyse özellikle Booker aşırı yoruldu.Fantasy falan oynayıp eğlenmeye çalışıyoruz ama ligin gidişatı hiç iyi görünmüyor maalesef henüz daha 2.haftadayız sorunlar ortada.
Sinir krizleri geçirmemek için aklıma getirmemeye çalışıyorum. Çok büyük beddualar ettim. İnşallah da buna sebep olanların iki yakası bir araya gelmez.

Sanki Khimki bu maça çıkmasa daha iyi olur gibiydi. 20 sayı farkla yenilirlerdi. Şimdi de o kadar belki de daha fazla fark yiyecekler. Ayakta duracak hali yok takımın. İnanılmaz bir enerji farkı var iki takım arasında. Sadece alan savunması yapabiliyor Khimki.

Sanki Khimki bu maça çıkmasa daha iyi olur gibiydi. 20 sayı farkla yenilirlerdi. Şimdi de o kadar belki de daha fazla fark yiyecekler. Ayakta duracak hali yok takımın. İnanılmaz bir enerji farkı var iki takım arasında. Sadece alan savunması yapabiliyor Khimki.

Erken konustum sanırım. Fark 7 sayıya indi. Helal olsun Khimki'ye.

45 puan alarak berbat başlayıp sonuncu olduğum ilk haftadan sonra bu hafta 171 puan aldım.

J.Loyd tercihim beni memnun etti,Lucic tercihimde öyle.

Birebirde rakibim Ali Sercan'ı 171 - 108 yendim,ilk haftanın averajını biraz düzelttim böylece.

Hayattayız hala,bakalım neler olacak ?

Virüs ve Çin konusunda bende çok doluyum.Dünya'nın Çin'e karşı tavır alması gerekir.

Yine iyi bir hafta olmadı..Bazı takimlarimda tuttuğum Micic üstüne değiştirmeye sıra gelmeyen üstüne virüs cikan J Lauvergne derken birçok eksi ile haftayı tamamladım. Bazı kadrolarim o kadar kötü durumdaki nerden tutsam elimde kalıyor. Jokubaitis hariç aldığım tüm ucuz adamlarda patladı. Şu an için tek gerçek var kadrolar M.James, Mirotic iskeleti üzerine kurulacak. Pangos, P.Henry, W.Baldwin çıkış yapan guardlar. Sloukas 2 haftadır elimde patladı mesela ki onu da değiştirmeye fırsat gelmedi. Khimki de parami bir kisiye yatırdım ve bilin o kişi Jerebko değil Booker mesela. Booker bana 2 pir ile maç kaybettirdi. Öyle bir haftaydi benim icin ..

İlk haftada ben de çok kötü duvara toslamıştım ama bu hafta biraz daha toparladım skorları. Bu hafta en iyi takımım 178 getirdi. Hayli Memnun etti. James'i kaptan yapmak akıllıca oldu. Ayrıca Shavon Shields, Baron, Leday iyi skorlar getirdi. Girdiğim 3 tane h2h ligi de bu haftalık galibiyetle kapattım. Karlı bir hafta oldu benim için. Önümüzdeki hafta çift maç haftası, her zaman sıkıntı olur. Dikkat etmek lazım.