Euroleague Fantasy Challenge 2020-2021

gençler takımları kurmaya başlayacağım da, hazırlık maçlarını falan bulamıyorum, var mı onlara dair bilgi?

Oğuzhan takımları kuracaksın ama h2h ligde yer doldu malesef. Bir lig daha kuralım senin için istersen. Giremeyenler de girsinler.

Ben hazırlık maçlarına eurohoops dan ve sportando dan baktım ama geçmiş maçlar var mıdır bilmiyorum.

Foster iyiydi Pana'dan, Milanodan herkes iyiydi nerdeyse, Mike James formdaydı. Zalgiris'ten Lauvergne formdaydı.

Shved oynamadı hazırlık döneminde. Hassan Martin, Valenciadan Mike Tobey iyiydi. Kızılyıldızda Jordan Lloyd ön plana çıkabilir.

Baskonia'dan Vildoza, Jekiri ve Giedraitis ön plana çıktılar. Real Madrid'de Laprovitolla bazı maçlarda iyiydi, Campazzo formda.

Biliyorum kafanızı çok ütüledim. Pek çok ta lig kurduk belki gereksiz bazıları böldük takımları ama inanın herkesin gönlü olsun diye uğraşıyorum burada.Kusura bakmayın tekrar.

Son olarak giremeyenler için bir H2H lig daha kurdum. Bundan sonra başka lig olmayacak söz veriyorum :) Girmek isteyenler bu lige girebilirler. Daha önceden H2H ligine giren kişiler de bu lige diğer 1 takımını sokabilirler yeteri kadar yer olacak ligde ;)

GS Basket H2H League 2 Kodu: UL34P7D7

Teşekkürler hepinize.

kurdum takımları, herkese bol şans.

sınırsız katılımın olduğu ligi hedef belirledim, takım kısıtlamasını sevmiyorum, diğer liglere koydugum takımlara bakmadım bile (1 ve 5 takımlı olanlara)

her zamanki gibi çeşitliliği azaltıp, genelde benzeri takımlar kurdum. takımlarımda hiç yapmadığım şeyi yapıp, 1 oyuncuyu pas geçtim diyebilirim. yani 9 iyi fiyattan, 1 tane de mhtemelen 0 falan getirir bir oyuncum var genel olarak.

Biliyorum kafanızı çok ütüledim. Pek çok ta lig kurduk belki gereksiz bazıları böldük takımları ama inanın herkesin gönlü olsun diye uğraşıyorum burada.Kusura bakmayın tekrar.

Son olarak giremeyenler için bir H2H lig daha kurdum. Bundan sonra başka lig olmayacak söz veriyorum :) Girmek isteyenler bu lige girebilirler. Daha önceden H2H ligine giren kişiler de bu lige diğer 1 takımını sokabilirler yeteri kadar yer olacak ligde ;)

Teşekkürler hepinize.
Abi uğraşların için teşekkür ederim forumdaki herkes adına.Forum için geçen senelerde çok fazla emeği geçen bir başka isim Hakan Sağlam'ı bu sene burada görememek ise üzücü

Ben geçen sezon h2h liginde iyi bir sezon geçirdim,genelde hep doğru hamleler yaptım,tek ve devasa hatam Larkin'i kadromda tutmamak oldu,sadece 2 hafta kadromda kaldı,bir daha da alamadım.

Mesele şu ki ben bu sezonda esas takımıma Larkin'i almadım,oysa hatalardan ders çıkaran biri ilk önce Larkin'i alıp öyle kurardı kadrosunu.Şu son saatlerde Larkin'i alıp kadromu bozsam mı diyorum ? İlk hafta almazsam ve yine 30 pr ve üstü yaparsa bir daha almak çok zor olabilir.

Bu arada benim için hedef h2h ligi,geçen sezon çok çekişmeliydi.Hayat daima problemler çıkarıyor,umarım bu sezonu sorunsuz ve keyifli bir şekilde tamamlarız.

Son düzenleme:
Benim de geçen sene en büyük doğrum Larkin’i erkenden keşfedip kaptan yapmamdı. Şimdi oynayacak mı bilmiyorum? Bilen var mı? Durumu nedir? Sırf bu muamma sebebiyle kadroma almadım ve hala kararsızım.

2. açılan H2H ligine çok fazla yabancı katılım gözüküyor ve kontenjan dolmuş. Trollediler mi ligi acaba?

Ben de sasirdim lig dolmus hemen. Yabancilar var gozukuyor ama 1 kisi 3 takimla girmis. Onun 2 takimini cikarttim ligden. 2 kisi daha bekliyorum lige girmesi icin Topa Baski pace and space youtube kanalinda yayinlar da yapiyorlar Levent Leventci ve Emir Atesdagli. Ama onlarin gelmesi kesin degil. Son ana kadar onlara yer acarim. Eger bizden gelemeyen biri varsa buraya yazsin, yabancilari sileriz sikinti degil. Lig dolsun diye acik yapmistim ligi. Bugun son gun. Son ana kadar bakariz.

Benim de geçen sene en büyük doğrum Larkin’i erkenden keşfedip kaptan yapmamdı. Şimdi oynayacak mı bilmiyorum? Bilen var mı? Durumu nedir? Sırf bu muamma sebebiyle kadroma almadım ve hala kararsızım.

Larkin hazirlik maclarinda hic oynamadi. 6 aydir basket oynamiyor. Oynasa bile ilk maclardan 40 atacagini sanmiyorum. Ben takimlarima hic almadim. Siz bilirsiniz yine.

Bu arada bana tesekkur edenlere ben de tesekkur ederim. Fantasy challengela ugrasmayi cok seviyorum. Umarim hepimiz icin guzel bir sezon olur. Hakan Saglamin twitterini bilmiyorum. Tanidigi olan varsa yazsin lutfen. Lige cok onemli bir katki olur tabiki.

Ben de sasirdim lig dolmus hemen. Yabancilar var gozukuyor ama 1 kisi 3 takimla girmis. Onun 2 takimini cikarttim ligden. 2 kisi daha bekliyorum lige girmesi icin Topa Baski pace and space youtube kanalinda yayinlar da yapiyorlar Levent Leventci ve Emir Atesdagli. Ama onlarin gelmesi kesin degil. Son ana kadar onlara yer acarim. Eger bizden gelemeyen biri varsa buraya yazsin, yabancilari sileriz sikinti degil. Lig dolsun diye acik yapmistim ligi. Bugun son gun. Son ana kadar bakariz.
Gene dolmuş. Yer olsa ben girecektim

Arkadaşlar son güne geldiğimiz için liglere hücum söz konusu. Ligden çıkartıyorum yabancıları girmek isteyenler için ama yeniden giriyorlar. Ligi açık yapmıştım dolsun diye hakkaten de hemen doldu. Ama giremeyenler bana özelden mesaj atın. Ben hemen yer açarım size ikinci ligimizde.

GS Basket League Unlimited Klasik kodu : LJLW7CYU (Sınırsız Takımlı)

Bu 2 ligimiz şu anda hedef liglerimiz.

Euroleague geldi çattı hayırlı olsun.

NOT: Sınırsız ligde bir problem var sanırım. Aramalarda gözükmüyor. Dilerseniz 5 takımlı lige de girebilirsiniz. 5RHCM6JH (GS Basket League 1)

Son düzenleme:
Herkese merhaba.
Hayatım boyunca basketboldan ve Euroleague'den bu kadar ayrı ve uzak kaldığım bir yıl yoktur herhalde. Önümüzdeki sene sahada 40 yıllık oyuncuları dahi karıştırmayayım diye bu sene eğlenceye ortak olalım dedik. Bakalım takımları kurabilirsem katılacağım.
İyi eğlenceler.