Evren Büker

Kiralık olaraksa eyvallah ama gönderilmesi hata olur bence.
Hatta neden hiç oynamadıgını anlayamamaktayım var mı bilgisi olan?
Öncelikle Oktay Mahmuti'nin 1-2 numara ayrımı yok. Oyuncunun her iki pozisyonda oynamasını istiyor (Aslında Evren 1 numarada da oynayabileceğini hem Oyak'da hem GS'da gösterdi)
O pozisyonda oynayan Lakovic, Gordon, Tutku, Ender bu dördü de olmazsa Shipp onlar olmazsa Göksenin var...
1-2 numaralarımız (bence gereksiz yere-yabancı kısıtlaması dolayısıyla 3 ve 5 numaralardaki eksiklikler göze çarparken 2 tane yabancıyı burada kullanmak bence lüks) çok şişkin görüldüğü üzere...
Evren geçen sene formsuzdu belki ama bu lig için hiç süre alamayacak bir oyuncu da değil. Bence kiralanması değil, gönderilmesi Türk basketbolu için olumlu bir gelişme olacaktır.
Kimbilir, 5-6 yıl önce bitti denilen Ömer Onan gibi bir geri dönüş sergiler ve Türk basketbolu bir SG kazanır. En azından bu şansı hakediyor.
Eğer kadroya giremeyeceğini bile bile GS'da kalmak kendi seçimiyse klasik olacak ama kendi bilir...

Aslında Türk Telekoma cuk diye oturur.Dariusun sakatlıgı Ben Woodsidenin tam gelecek denilirken Armiaya gitmesi Türk Telekomu 18 yaşındaki Can Uğur Öğüt dışında başka guardı kalmadı.

Aslında sana hiç nezaket gösterilmemesi gerekiyor!

Şu foruma yıllardır yazarsın ama bir türlü saygılı bir insan olmayı öğrenemedin ve öğrenmeyede niyetin yok, E.Büker Galatasaray forması giyen bir sporcu ve burasıda bir Galatasaray formu, senin bir Galatasaray sporcusu ile böyle konuşmaya hakkın yok, yok yüzsüzmüş, yok nezaketle gitmesiymiş, yahu E.Avcı sana bu forum yöneticileri acaba edebinle yazman için son uyarıyı ne zaman verecekler?

Erdal, seni Galatasaray hayatta Beşiktaş'ı yenemez diye yazdığın bir yazı ile tanıdım, o zamanda o dönemki hocayı ve takımı aşağılıyordun, o takım gitti Beşiktaş'ı Akatlar'da yendi, sonra kendi evinde Fener'i yendi seni utandırdı ama sen hala değişmemişsin hala o çirkin ve cahil üslubuna devam ediyorsun.

Umarım en kısa sürede saygılı ve daha düzgün yazmayı öğrenirsin.

Evren Buker neden sure alamayacagi ortada iken takimda kalmayi secti hala anlamiyorum..Ben Evren'in yerinde olsam Avrupa'da bir takima kiralik giderdim..En azindan Avrupa deneyimi oyuncuya bir seyler katiyor..Ispanya'nin Estudiantes,Cajasol veya Italya'nin Lottomatica Roma vs.. tarzi bir klubunde neden kendini gelistirmesin..

Aslında Evren tam ihtiyacımız olan oyuncu. 1-2'de iki kısa oyuncuyu aynı anda kullanınca savunmada ciddi sıkıntı yaşıyoruz. Ben Evren'in çok iyi bir oyuncu olduğuna inanıyorum. Geri dönmesi gerekli.

Aslında sana hiç nezaket gösterilmemesi gerekiyor!

Şu foruma yıllardır yazarsın ama bir türlü saygılı bir insan olmayı öğrenemedin ve öğrenmeyede niyetin yok, E.Büker Galatasaray forması giyen bir sporcu ve burasıda bir Galatasaray formu, senin bir Galatasaray sporcusu ile böyle konuşmaya hakkın yok, yok yüzsüzmüş, yok nezaketle gitmesiymiş, yahu E.Avcı sana bu forum yöneticileri acaba edebinle yazman için son uyarıyı ne zaman verecekler?

Erdal, seni Galatasaray hayatta Beşiktaş'ı yenemez diye yazdığın bir yazı ile tanıdım, o zamanda o dönemki hocayı ve takımı aşağılıyordun, o takım gitti Beşiktaş'ı Akatlar'da yendi, sonra kendi evinde Fener'i yendi seni utandırdı ama sen hala değişmemişsin hala o çirkin ve cahil üslubuna devam ediyorsun.

Umarım en kısa sürede saygılı ve daha düzgün yazmayı öğrenirsin.

Hayır, gitmezse ne yapacak onu anlamıyorum. Domates ya da yumurta mı atacak? Yoksa karşısına geçip küfür mü edecek ya da dövecek mi? Spor nedir? Düşmanlık, takıntı veya şiddet özünde barışı temsil eden bir alana yakışır mı? Galatasaraylılığı geçtim. Bunları düşünmek lazım.

Galatasaray forması giymiş,bırakın formayı Galatasaray Spor Klubü bünyesinde hizmet veren herkes saygıyı hakediyor.Bizi diğerlerinden farklı kılan yegane özellik de budur.

Şimdi bu güzel maçtan sonra konuyu gündeme taşıyorum diye sayıp sövmeyin yine ama dün akşam farkettiniz mi bilmiyorum, maçı kazanınca bizim oyuncuların ilk sevincini gördünüz mü?

Çember yapmışlardı, çemberin ortasında Evren, maçın açık ara adamı Shipp'de çembere dahil olmaya çalışıyordu ama giremiyordu bir türlü, en dışarda da o kalmıştı. Evren maçı kazandırmış gibi zıplayıp duruyordu :) Evren'den nefret edenler için komik bir görüntü olmuştur :)

Maç sonunda tüm oyuncuları tribüne çağırırken üçlüyü çektirmek için Göksenin'i göndermesi ona hak ettiği gururu yaşatması çok güzeldi. Belki oynamıyor katkı veremiyor ama takım olma olgusu buna deniyor işte.

bu adamda savunma vardı şut vardı dribbling vardı oyun kurma yetenegi vardı...hayır sadece bizdeyken degil oyaktayken de en çok dikkatimi çeken oyuncuydu...oktay hocanın sistemine cuk oturabilecek bir yapısı var diye düşünüyorum hala...

Dün ısınırken dikkat ettim de dış atışlarda da gayet geliştirmiş Evren kendisini. Çerez maçlarda biraz süre verilmeli

Benim anlamadığım ilk geldiği sezon ( O sezon öncesinde Oyak'ta da iyi işler çıkarmıştı) oyunun her alanında bu kadar iyi performans gösteren Evren nasıl oldu da bir yaz sezonu geçirdikten sonra bu kadar dibe vurdu ? Eski Evren'i keşke görebilsek.Ancak pek umutlu olduğumu söyleyemem.

Deniz Baskın'ın kulağı çınlasın ; " Foruma alkolik olarak girmek yasaklanmalı"

Geçen sezon, normal sezonda 64-12 üçlük ve 33-18 serbest atış atan play-off'da da 20-2 üçlük ve 6-3 serbest atış atan Evren Büker nasıl kötü bir şutör değil?İster objektif ister subjektif bakın bu adam ligin en berbat şut atan guard'ı.İster kabul edin ister etmeyin ama son 2 senedir 2. lig seviyesinde bir oyuncu Evren Büker.Bizden gittiğinde de 2. ligde olmasa bile en fazla küme düşmemeye oynayan 1. lig takımlarında iş bulur.

sakin ol şampiyon...evrenle ilgili olumlu bikaç kelam edildiginde kendine küfredilmiş gibi saldırıyorsun...

istatistikleri bu kadar seviyorsan oyaktaki ve bize geldigi ilk sezonki istatistiklerini de yazıver...