Ezel

Haluk Bilginer'e her rol uyar :) ama Şener Şen olsaydı hiç kuşkusuz Türkiye'nin en efsane dizisi ve kadrosu olarak tarihteki yerini alırdı bu dizi.

Burak Barut' Alıntı:
Haluk Bilginer'e her rol uyar :) ama Şener Şen olsaydı hiç kuşkusuz Türkiye'nin en efsane dizisi ve kadrosu olarak tarihteki yerini alırdı bu dizi.

Şener Şen olursa ismi için izleyenlerden biri olurum. İzlemesem bile ustaya saygımdan TV'de Ezel açık olur gider balkonda çay içerim...

Şener Şen'de büyük Vefa mezunlarındandır okulada sık gelir giderdi sohbeti,muhabbeti zevk veren bir insan.Bende yeri çok ayrı o olsa dizi gerçekten efsane sıfatını söke söke alırdı.

Ama Haluk Bilginer'de uyar oda büyük oyuncudur ama üstadı yeri ayrı. ;)

Tugay Aktepe' Alıntı:
[quote="Burak Barut":2xuoqp4g]Haluk Bilginer'e her rol uyar :) ama Şener Şen olsaydı hiç kuşkusuz Türkiye'nin en efsane dizisi ve kadrosu olarak tarihteki yerini alırdı bu dizi.

Şener Şen olursa ismi için izleyenlerden biri olurum. İzlemesem bile ustaya saygımdan TV'de Ezel açık olur gider balkonda çay içerim...[/quote:2xuoqp4g]

Ezel izlemediğin için seni engellemeyi düşndüm bi an :)

Resmi bir açıklama gelmedi ama her yerde çıkıyor Haluk Bilginer ismi.

Bence harika bir seçim olur eğer olursa, Selçuk Yöntem ismi geçtiğinde de aynı şeyi yazmıştım şimdi de yazıyorum. Haluk Bilginer harika seçimdir..

Bildiğim kadarıyla çekimler yarın başlıyor, artık Eylül için gün sayacağız..

Yeni başladım 4 bölüm izledim neden daha önce izlememişim dedim hedefim bu Ramazan ayında vakit varken 33 bölümü bitirmek Eylüldeki bölüme yetişmek daha sonra yorumları yapacağım.

Uğur GÜVEN' Alıntı:
Yeni başladım 4 bölüm izledim neden daha önce izlememişim dedim hedefim bu Ramazan ayında vakit varken 33 bölümü bitirmek Eylüldeki bölüme yetişmek daha sonra yorumları yapacağım.
Abi ondan önce show tv geçmişide var dizinin..
Onlarıda internetten vs. izlemeni tavsiye ederim.

Sefa yeni başladım dediysem yani en baştan başladım demek istedim netten izliyorum 1.bölümden başladım ortadan başlanırmı yahu :)

Dizi başlarken Haluk Bilginer´e senaryodan bahsedip deselerdi ki; dizinin ikinci sezonundan itibaren size bir rol teklif ediyoruz. Bölüm başı 25.000 TL kabul eder misiniz, bence düşünmeden kabul ederdi.
Şimdi ise paraya kıyacaklar mecburen. Kenan Bey rolünün hakkını verecek üstad sayısı sınırlı piyasada. Ve dizi şu anda o isme kilitlenmiş durumda.

Burçin Terzioğlu'nun dediğine göre bu sezon bitecekmiş dizi.

Bence çok doğru bir karar, tam bir efsane olarak kalacak böylelikle. Ayrıca Haluk Bilginer'de kesinleşmiş diyorlar ama ne derece de doğru bilemiyorum, ilk bölümler de Ramiz'in ve Kenan Birkan'ın gençliklerini, yaşadıklarını anlatacaklarmış.

Uğur GÜVEN' Alıntı:
Sefa yeni başladım dediysem yani en baştan başladım demek istedim netten izliyorum 1.bölümden başladım ortadan başlanırmı yahu :)
Zaten atvdeki tekrar bölümlerinde reklam aralarından dönüşte bazı yerleri es geçmişler internet en iyisi..
Hemde masaya Soneri beklerken Dayı'nın gelmesiyle Ali'nin kendinden geçtiği yeri kesmişler :roll:
Hiç olmuş mu Barış abi ? :)

Sefa Kadakal' Alıntı:
[quote="Uğur GÜVEN":3j8hmcis]Sefa yeni başladım dediysem yani en baştan başladım demek istedim netten izliyorum 1.bölümden başladım ortadan başlanırmı yahu :)
Zaten atvdeki tekrar bölümlerinde reklam aralarından dönüşte bazı yerleri es geçmişler internet en iyisi..
Hemde masaya Soneri beklerken Dayı'nın gelmesiyle Ali'nin kendinden geçtiği yeri kesmişler :roll:
Hiç olmuş mu Barış abi ? :)[/quote:3j8hmcis]Terbiyesiz bunlar Sefa.. :)

---

İki üstad yan yana.. 8)

41295_428380362289_20965687289_4797427_5136245_n.jpg

Maç var ya, ne yapacağız? :) Gerçekten özledik. Dizi Ezel'in intikamını almasından öte başka bir hal de aldı. Haluk Bilginer, cuk oturacaktır o role. Hadi başlasın.:)