Fatih Solak

Ya napalım. Canımdan çok sevdiğim takımım hakkında bişeyler yazmak benimde hakkım ama dimi. Hem zaten yeni üye olduğum için hangi konuyu görsem o konuya balıklama atlıyom. Neyse bunları boşver alpgs sen benim açtığım konuyla ilgili bişeyler yaz...

Gecen sene bize gelisi yattiginda az üzülmemistim. Yuvana hosgeldin MUTOMBO!

Popescu' Alıntı:
Gecen sene bize gelisi yattiginda az üzülmemistim. Yuvana hosgeldin MUTOMBO!

EWET BEYLER POPESCU FATİHİN LAKABINI BULDU

ARTIK ONA MUTOMBO DİYELİM

BLOKLARIYLA GERÇEKTEN ÇOK BENZİYOR

Yakışıklısın,çok çekicisin
Çağla Şikel tostunu yesin
Alemde teksin,değişilmezsin
FATİH sen bizim herşeyimizsin...

arkadaslar fatih gibi bi adam
galatasaraya çok katkı yapar artık pota altı rotasyonumuza diicek yok.türkiyenin en ii yerli 5 numaralarından birini aldık.buda galatasarayımıza yeter.ARTIK HALİL ÜNERİN Bİ MAZERETİ KALMADI
:atki :atki :atki :atki :atki :atki

arkadaslar ben 1 haftadır sehır disindaydım tabi elimin altında bilgisayarda yoktu ntv de spor programında baskete gecti vala yanlıs hatırlamıyosam 2 senedir ilk defa basket icin haber programının GS BASKET TAKIMI die basladıgını duydum ardındanda fatih solak ve lace allred in imza attigini ogrendim nası sevindim bilemessiniz suan turkiyedeki en iyi 5 numarayı aldık hem kalıp olarak boyuna gore cok iyi (o'neil kadar olmasada :ehue ) hem hook atısları ck iyi hani sayı uretemez diolar ya bence yanlıs bence sayının babasını uretır bu adamın fiziginde bir durduracak kambala var birde kaya ehadi fatihi dier maclardada iyi marke ettilet lence allred 4 numarada oynuyabiliyomus uzun forwte onu koyarız rakipte fatihle cebellessin dursun bence son derece faydalı bi transfer ayrıca merak edenler icin bu sene basket maclarını AHMET CÖMERT SPOR SALONUNUNDA oynicaz herkesi bekleriz :atki :atki :atki :atki

Pota altı savunmasına yararlı olacağı doğru ama geçen yıl gelse çok daha iyi olurdu.Ülker formunun zirvesindeki Fatih'i 1 yıl çürüttü sonra bize verdi.Kafama yatmayan olay bu.Yoksa Fatih çürümüş haliyle bile pota altını domine eder.

fatihin bole acemilikler yapacagını ve bizi zor durumda birakıcanı zannetmiyorum ama o cikarsa bizde allred i bosuna almadık oda iyi bi pivot ve yararlı olcana inanıyorum ve iki senedir ilk defa maclarımızda ozellikle buyuk maclarda 2 uzunla oynaya bilecez buda bize buyuk bi avantaj ama bahcesehir macında yinede fazla sayı yemisiz halil hoca herelde yine defans yapmıyo buna bi care bulunması lazım

dün fbtv de potada fener isimli programda bjk nin eski koçu vardı galatasarayı konusurken fatih solağı tapusuyla beraber aldılar dedi adam şaşırdım kaldım fatihi bonservisiylemi aldık :? :? :?

vala abi fanatikte cıkan yazıdada ulker fatihi cimboma verdi dedi valentin ve serhat icin ise efes onları kiraladı dedi benimde aklım karıstı????

bonservisi bizdeyse harika olur en az 2 sene ondan yararlanabiliriz ve sonunda büyük para kazanabiliriz

duman 1905' Alıntı:
bonservisi bizdeyse harika olur en az 2 sene ondan yararlanabiliriz ve sonunda büyük para kazanabiliriz
BONSERVİSİ BİZDE Mİ?EĞER BİZDEYSE HARİKA HABER!!!AMA 2 SENE SONRA İÇİN FALAN PARA KAZANMAK DİİL İKİ SENE SONRA BİZE GETİRECEĞİ BAŞARILARI KONUŞMAK LAZIM...