Fatih Solak

fatih böyle oynarsa takımda tutmak zor olur yoksa kim istemez 10 yıl bizde oynasın

Fatih Solak Fener'de gibi

Bu haber birinci ağızdan,direkt olarak konunun muattabı Fatih Solak'ın ağzından.Kendisini Ataköy'de bi cafede gördüm ve bu Fenerbahçe olayını ve doğruluk derecesini,sebeplerini sordum ve biraz da sitem ettim ama bi o kadar da hak verdim.
İşte direkt konuşmalaramızı geçiyim.Önce Fener'e gidip gitmiyceni sordum merhaba der demez önce bi afalladı sonra da bilmiyorum görüşmeler devam ediyo büyük ihtimalle sonuçlancak bu iş dedi.Ben de umarım olmaz öle bişi dedim.İşte valla yapacak bişiyim yok ekmek paramı kazanmam lazım dedi.Neden kazanamadınmı dedim Galatasaray'da.Verdiği cevap geçen sene 5 kuruş para alamamış ve yönetime karşı öle bi noktaya gelmiş ki kulübü mahkemeye vereceğini söyledi.
Uzun lafın kısası arkadaşlar bu olaya inanmayan arkadaşlar var ama bi insanın da sabrı renkdaşlığı bi yere kadar ve Fatih Solak yuvadan koptu gibi,umarım kararından döndürebilirler ama bana bakışlarından pek olcak gibi gözükmedi.Ama ben paramı alamasam da aç da kalsam eğer Galatasaray'lıysam Fenerbahçe'ye gitmem,fakat Faith Solak'ı da suçlayamıyorum.
Son söz yönetimimize o kadar kutlamalara harcadıınız parayı iki basketbolcuya ayırsanız insanların basketbol sevgisini, yok etmezsiniz daha fazla yoruma gerek yok sanırım.
Not:Bu arada bu konu bi topicte daha geçiodu ama sonuca yakın bişi olduu ve yorumların artması için ayrı bi topic açtım kusura bakmayın.

Su yazıyı okurken o kadar utandım ki
Kayseri maçında çadırın oralarda görmüstüm üstünde formasıyla
Saglam Galatasaylı olduguna yüzde yüz inanıyorum
Fenere gitmesi degil
Sadece böyle bi adam öyle bi noktaya gelmiski
Klubu mahkemeye veriyo
Vay bee :?
Subeye bak

ya yazık harbı yazık
burda fatıhte suc yok denmesın arkadaslar
ekmek parası tamam ama yanı gslık ruhu da onemlı degıl mı
fatıhın oynadıgı oyunda ortada efes fenre macını cıkar gerısını salla nerdeyse
bence ayıp eder cok ayıp eder

Adam Galatasaraylıyım diye aç mı dolaşsın?Başka takıma da gidebilirdi ama Fenrbahçe'nin Euroleague'de oynamasının onları seçmesindeki rolü büyüktür.Ama sonuçta babasının hayrına oynamıyor ve parasını alamadığı bir yerde oynamak istemediği için onu suçlayamayız.

fatih sonuna kadar haklı profesyonel bi oyuncu parasını vermeyen kulupte kesinlikle oynamaz

sonuçta hakli klubten parasini alamiyorsa fb de olsa parasini alabilecegi 1 yere gidecek yaiklar olsun subeye hala adamin parasini ödememisler

Yazıklar olsun..
Diyecek kelime bulamıyorum..
Ama Canaydının olduğu bir yönetimden de farklı birşey beklemek bizim saflığımız olur..
Bu insanalr değilmiydi,yılların şampiyon bayan takımın küme düşürenler?
Deplasmanlara beş kuruş parasız gönderenler?
Oyuncuların kendi imkanları ile hayatı götürmelerini sağlayanlar..
Amatör branşların futbola olan yükünü kaldıracağız deyip de sponsordan gelen parayı da futbola aktaran bunlar değil mi?

Fatih Belki Kendine Göre Haklı ama EuroLigde Oynamak Galatasaray Taraftarından Bed Dua Yemekten Daha mı İyi Diyede Sorarlar Adama Başka Takım mı Yok Gidicek !

Oradan alacağı para kaçırılan vergilerden,karaparadan da olabilir.Bi GS'li böylesine karanlık bi kulübe nasıl gider ki o kulüp Ermenilerden farksız
Kendileri cumhuriyet kurdugunu sanıyorlar.Ermenilerin yaptığı bölücülükten daha da kötü bu.Ülke için de ayrı bi bölücülük.
Ama gidene dur demeyelim güle güle.Yolun kapalı olsun Fatih...Başarısına sevindiğin bi kulubün bu kötü zamaında yanında olup diyetini ödemen lazımdı.Bakalım gelecek sene Ahmet Cömert'e çıktıgında nolcak.Tabi oynayabilirse belki 12 ye bile alınmaz. :kop

din le bu işin ne alakası var?
artı kara para dediğin sende aynı finansmanı kullanıyorsun.
kaldı ki fatih takımda kalırsa o zaman ne diyeceksin?
yazarken dusunerek yazarsak sevinirim

Aynı finansman derken? Bizim mi 140-150 milyon dolar vergimiz affoldu.Ve bizim başkanımızın mı mafyayla ilgisi diz boyu?..
Bu lafları dedikten sonra ben Fatih'i istemem...Ben onlardan farklıyım ,onlara hindi çeken birini aptalca bi düşünceyle içlerine alan insanlardan farklıyım ben...Dünyada pivot mu yok.Fatih dedik bağrımıza bastık ne çıktı adam.Cameron gibi birini alırsak Fatih'ten 100 kat daha faydalı olur.Dış şutu da var ve Prkaçin kadar olmasa da oyun zekası yüksek.Bu tip Aemrikalılar la anlaşabilir.Dudley gibi mesela T.T nasıl buldu biz de buluruz.Cemoron zellandalı , bu tip adamlar var başka ülkelerde...

arkadaşlar fatih bu işten para kazanıyo ve ailesinin geleceği tabiki galatasaraydan önemli

yapma allahaskına
sende de vergı affı oldu.
kara para aklayan ulker senle beraber fenere bjkye sponsor

dunyada bır tek pıvot fatıh degıl ve olmayacakta zaten ama fatıh takımda kalırsa o zaman ne diyeceksin diyorum

baska alternatıflerın aha ıyı oldugu bir gercek benim daha once fatih hakkında yazdıklarımı okursan anlarsın zaten adam blok yapıyor baska yok.
tabiiki cameron daha faydalı olur dudley ama elındeki bu.
elindekini kırmayacaksın en azından elindekine deger vereceksin
daha hala takımda kimin oldugunu bılmıyoruz 1 ay sonra fatıh takımda kalır super maclar cıkarırsa bu laflarını yemek zorunda kalırsın diyorum sadece

Nereye giderse gitsin. Hiç üzülmem. Böyle adamların mantalitesi bellidir. Galatasaray'da oynarken en fanatik Galatasaraylıdır, fenere gider doğuştan fenerli olur. Yani tamamen duygusal.

Burada asıl konu Fatih değil. Asıl konu 100.yılında şampiyon olmasına karar verilen fenerin kadrosundaki açıkların kapatılmasının gerekmesidir. Ülkerle yapılan anlaşmalardan sonra Galatasaray ve Beşiktaş fenerin b takımı gibi kullanılmak suretiyle 1.sınıf veya milli oyuncuların fenere transfer edilip arta kalanların da Beşiktaşla Galatasaray arasında paylaştırılması söz konusudur. Örneğin fenerin işine yaramayan Barış ve Levent'in Beşiktaş'a geçmesi gibi.

Solomon Mirsat İbrahim Ömer ve son olarak Fatih. fenerin şampiyon olacak kadrosu tamamlanmak üzere. Peki Galatasaray'ın resmileşmiş bir transferi var mı? Ya da adı geçen kalbur üstü bir oyuncu? Yok tabi. Bizim rolümüz çoktan belli oldu: Figuranlık.

Adamlar şampiyon olurken biz karın ağrısı bir sezon daha geçireceğiz.

Arkadaşlar Ülker'in hesabı belli. Büyük hocamız Erman Kunter'in gelişine kim engel oldu? Yerine kuklası Murat Özyer'i kim getirdi? Sırf fenerin şampiyonluğu önünde bir engel oluşturmayalım diye bütün bunlar yapıldı.

Geçen sezondan daha karanlık bir sezon bizi bekliyor arkadaşlar. En azından biz tepkimizi verelim. Ülker sus payını aciz yönetime verdi renktaşlar. Bizi asla susturamazlar. Ürünlerini boykot edelim. Maçlarda pankart açalım. Koskoca Galatasaray'ı yok sayamayacaklarını gösterelim.

Lütfen geç olmadan biz birşeyler yapalım.

Kardeşim adamın bir yere gittiği yok yazdığınız şeylere bakın yahu.Nereye gideceği de sanırım Dünya Şampiyonası'ndan sonra yani Ağustos sonunda belli olur.

benedict' Alıntı:
Nereye giderse gitsin. Hiç üzülmem. Böyle adamların mantalitesi bellidir. Galatasaray'da oynarken en fanatik Galatasaraylıdır, fenere gider doğuştan fenerli olur. Yani tamamen duygusal.

Burada asıl konu Fatih değil. Asıl konu 100.yılında şampiyon olmasına karar verilen fenerin kadrosundaki açıkların kapatılmasının gerekmesidir. Ülkerle yapılan anlaşmalardan sonra Galatasaray ve Beşiktaş fenerin b takımı gibi kullanılmak suretiyle 1.sınıf veya milli oyuncuların fenere transfer edilip arta kalanların da Beşiktaşla Galatasaray arasında paylaştırılması söz konusudur. Örneğin fenerin işine yaramayan Barış ve Levent'in Beşiktaş'a geçmesi gibi.

Solomon Mirsat İbrahim Ömer ve son olarak Fatih. fenerin şampiyon olacak kadrosu tamamlanmak üzere. Peki Galatasaray'ın resmileşmiş bir transferi var mı? Ya da adı geçen kalbur üstü bir oyuncu? Yok tabi. Bizim rolümüz çoktan belli oldu: Figuranlık.

Adamlar şampiyon olurken biz karın ağrısı bir sezon daha geçireceğiz.

Arkadaşlar Ülker'in hesabı belli. Büyük hocamız Erman Kunter'in gelişine kim engel oldu? Yerine kuklası Murat Özyer'i kim getirdi? Sırf fenerin şampiyonluğu önünde bir engel oluşturmayalım diye bütün bunlar yapıldı.

Geçen sezondan daha karanlık bir sezon bizi bekliyor arkadaşlar. En azından biz tepkimizi verelim. Ülker sus payını aciz yönetime verdi renktaşlar. Bizi asla susturamazlar. Ürünlerini boykot edelim. Maçlarda pankart açalım. Koskoca Galatasaray'ı yok sayamayacaklarını gösterelim.

Lütfen geç olmadan biz birşeyler yapalım.
bjk ye 5 yil için 21 millon $ weriolar fb ye 5 yil için 50 million$ weriolar bjk bu duruma itiraz edecekmis aynisini bizde yapmaliyiz