Fatih Terim

Elersek,benim olduğum yerde umutsuzluk olmaz,biz Galatasarayız diyecek,olası bir elenme durumu içinde gerekli açıklamaları önceden yapmış.Her zamanki gibi.
 
1-Geçen sene 1 golle şampiyonluk kaçırmışken, 2-0 önde olduğumuz ve rakibin 10 kişi kaldığı 2.yarıya neden rölantiye alarak başlıyoruz. Tamam takım yorgun olabilir ama azıcık bastırsan 3-0,4-0 olsa zaten rakip demoralize olacak 5 6 7 yi de atarsın. Rölantiye alınmış oyunu kabul etmiyorum.
2-Muhammed'i kazanmak varken neden gitmesini herkese açıkça söylediğiniz Falcao'ya şans veriliyor?Barış Alper varken hafta içinde yorulmuş Arda neden oynuyor? Keşke bunları da sorabilseydi gazeteciler.
Ahh hocam ahhh...
 
Hoca maalesef oyunu hiç okuyamıyor artık. İkinci yarı yaptığı değişiklikler az kalsın maçı verecekti rakibe. Özellikle aynı anda giren, Babel, Ömer Bayram, Emre Akbaba üçlüsü girdikten sonra oyunun kontrolü rakibe geçti. Neyseki karambolden yan toptan golü Luyindama ile bulup kazandık. Ama ikinci yarı kötüydük baya.
Maç sonu da hoca bahanelere sığındı yine maalesef. Olimpiyat stadında oynuyoruz, rüzgar var, deplasmanlara gidiyoruz takım yorgun falan filan. Hocaya yakışmıyor bunlar.
 
Mutlu yaşları olsun Fatih Hoca'nın. Ligin açık ara en başarılı hocası olmanın yanında aynı ligin en başarılı ikinci hocası Mustafa Denizli gibi çağın çok gerisinde kalmış durumda. İkisinin de ya emekli olması ya Avrupa'da başarı hedeflemeyen takımların bulunduğu bir ülkede çalışması ya da PTT 1. Lig'de takım çalıştırması gerekiyor. Mustafa Denizli durumun farkına varmış, Fatih Hoca da ya farkına varacak ya da bu yaştan sonra gerekirse kaliteli yardımcılar getirip onlardan öğrenecek çünkü gerçekten de öğrenmenin yaşı yok.
 

Mustafa Muhammed hocayı istemiyor, hoca Mustafa'yı yedi denildi ama adam mutlu yıllar efsane diye paylaşım yapıyor. Adamı Mısır'dan buraya getirmiş, en önemli anda güvenmiş penaltı attırmış, Avrupa şampiyonasını beraber izletmek için yanına çağırmış adam neden silsin ki zaten ? Muhammed bu eleştirilere cevap vermiş oldu böylece.

Keşke Galatasaray sevenlerinin bulunduğu ve Gs'ya yakın en önemli sayfalardan olan gsbasket.org forum adminleri de hocayla ilgili bir paylaşım yapsaydı...
 
Zorlu bir fisktüre giriyoruz. En güvendiğimiz kişi sensin hocam. Çok güzel bir kadro var elinde. Artık sıra sende. Biliyorsun ki herkesin gözü üzerinde. Puan kayıplarını sabırsızlıkla bekliyorlar. Allah onlara fırsat vermesin. Allah yar ve yardımcın...
 
Yarin ki maçta güzel oyunla puan bekliyorum. Kaybedersek ve muslera geç geldi, boey sakat veya alışma süreci vb bahane uydurursa bu sene de işimiz var demektir. Kafadan 5 puan da geride başlamış oluruz ligi.
Maçın bahis oranları çok değişti benim kaçırdığım bir haber mi var takımımızla ilgili maçta favori iken şu an trabzonspor favori hale geldi ilginç biçimde yenersek de yenilsekde şaşırmayacağım bir maç gibi görünüyor şu an için
 

Üst