Fatih Terim

Abdullah Avci izledikce

Fatih Hocanin kibri okadar normalki ...

Hocayi bilmeyenler yaslari yetmeyenler Pc basindan elestirenler insallah kimi elestirdiklerini basite indirmeye calistiklarini anlamislardir.

Hatalari varmidir vardir...Kendide kabul ediyor ben insanim Hatalarla yasiyorum cunku bende insanim diyor

Hocam ben sahsim adima büyük bir tesekkur ediyorum

17 mayis Dogum Günümde Bana Verilebilcek En buyuk hediyeyi verdigin icin 🙋‍♂️🙋‍♂️

Kibirli, egolu, sinirli hatta son dönemlerinde bizi futbol anlamında perişan etmiş de olabilir ama hakikaten büyük hoca tekrardan hatırlamış olduk. Açıkcası leeds maçını izlemeye gitmesi acayip bir olay bunu kabadayı özellikleri olmayan bir insan yapamaz, turu geçiren hamle olmuş. İnsan psikolojisini iyi biliyor ve yorumluyor.

Fatih hoca bizim tarihimize geçmiş bir kişi , ama kesinlikle hoca olarak onun devri kapandı. Çünkü ben oldum deyip hiç kendini geliştirmedi.
Asla bir daha takımın başında hoca olarak görmek istemem.
Okan Buruku futbolculuk zamanından sevmem , ama hoca olarak biraz daha şans verilmeli.

Hala Bodrumdamisin hocam? Tren kacmadan acilen gelmen lazim. fbliler hocanın yokluğunda bile tir tir titriyorlar ya gelirse diye, 9 yıldır teneke bile kazanamayan takımın taraftarları. çünkü biliyorlarki imparator geldiği an jorge jesus portekiz'de mandırasında süt sağmaya döner.

Basarisizligi dis faktorlere atmasi elbette dogru. Burak Elmasin Ali Palabiyiktan farki yok.Morutan,Cicaldau'yu Terim'in istemedigi, Burak Elmas'in genclesme politikasi ile kendisini zor ikna ettigini bilmeyen yok. Sneijder,Drogba,Hagi,Mata,Icardi...Bu oyuncularin komutani kesinlikle ne Hamza,ne Bulent,ne baskasi olmalidir.Tek kisi bu oyunculari yonetebilir o da Fatih Terim'dir. Zaten hocanin hakeme saldirmasi vs..Az kaldi taraftar sahaya inecek bu gidisle. TFF iyi dusunsun, Fatih Terim mi, yoksa 55000 kisinin FT ruhu ile hareket etmesi mi? Savassa savas! Bu carpik duzeni ilk basta futbol disi mecralardan halkca temizlemek sart.Yoksa her yerdeler!!!!!

Basarisizligi dis faktorlere atmasi elbette dogru. Burak Elmasin Ali Palabiyiktan farki yok.Morutan,Cicaldau'yu Terim'in istemedigi, Burak Elmas'in genclesme politikasi ile kendisini zor ikna ettigini bilmeyen yok. Sneijder,Drogba,Hagi,Mata,Icardi...Bu oyuncularin komutani kesinlikle ne Hamza,ne Bulent,ne baskasi olmalidir.Tek kisi bu oyunculari yonetebilir o da Fatih Terim'dir. Zaten hocanin hakeme saldirmasi vs..Az kaldi taraftar sahaya inecek bu gidisle. TFF iyi dusunsun, Fatih Terim mi, yoksa 55000 kisinin FT ruhu ile hareket etmesi mi? Savassa savas! Bu carpik duzeni ilk basta futbol disi mecralardan halkca temizlemek sart.Yoksa her yerdeler!!!!!

Arkadaş Harbi sıktın artık. Hocamızı bende severim bize çok mutluluk yaşattı ama artık olmuyor işte bizimle. Geçen sene Elmas vardı hadi Hocamız Ak Kaşıktı her zaman yaptığı Ucuz Romen Transferlerini o yapmadı peki ondan önceki yıl ne oldu veya bir önceki yıl? Niye son 3 yılda Başak/Bjk/Ts oldu biz ise adam akıllı tek top oynayamadık? Neden Taş gibi oldu dediğini Seri/Nzonzi/Lemina Orta Sahası ile başaramadı Hocamız ve Yıldız yönetimi yapamadı. Neden Hocamız her gittiğinde arkasında çok büyük transfer enkazları bıraktı. Bırakın artık Hoca istemedi yönetim aldı ayaklarını. Fatih Hoca ya istemediği transferi yapacak Gs yönetimi yok.

Arkadaş Harbi sıktın artık. Hocamızı bende severim bize çok mutluluk yaşattı ama artık olmuyor işte bizimle. Geçen sene Elmas vardı hadi Hocamız Ak Kaşıktı her zaman yaptığı Ucuz Romen Transferlerini o yapmadı peki ondan önceki yıl ne oldu veya bir önceki yıl? Niye son 3 yılda Başak/Bjk/Ts oldu biz ise adam akıllı tek top oynayamadık? Neden Taş gibi oldu dediğini Seri/Nzonzi/Lemina Orta Sahası ile başaramadı Hocamız ve Yıldız yönetimi yapamadı. Neden Hocamız her gittiğinde arkasında çok büyük transfer enkazları bıraktı. Bırakın artık Hoca istemedi yönetim aldı ayaklarını. Fatih Hoca ya istemediği transferi yapacak Gs yönetimi yok.
Geçen yıl tam bir felaket,kabul ama önceki iki sene pandemi olmasaydı bence ligi alacak gibiydik.Normal oynanan sezonlarda hoca farkını hep göstermiştir. Yine de şu an dönmesi konusulmamali .