Fenerbahçe Ülker-Galatasaray Cafe Crown(2-0)

Sadık Kalaycıoğlu' Alıntı:
solomon her zaman hırçın hareketler yapıyor zaten aynı hareketleri biz yaptığımızda direk teknik faul çalıyolar.ama ona teknik faul çalınması için bi kaç kez hareket yapması gerekiyor.bun daçka serisinde rahat bir şekilde hepimiz gördük.solomonu zorlayabilceke takımdaki en iyi savunmacı olan Tufan Ersöz dür.Solomon çok ballı ve agresif bir oyuncu bazen özürlüce hareket yaptığı görülüyor.sıkı savunma ile dış atışını kesebiliriz ikili sıkıştırmalarda ve sert savunmalarda saçma sapan pas atarak top kaybı yaptırabiliriz.solomonu durudurursak maçı yarılamış oluruz kilit adam o çünkü.
ayrıca ibo ile mirsad'la uğraşacağımıza(ahlaki kurallar içinde) solomon'la uğraşmalıyız ondaki potansiyeli gördüm!!

İşimiz çok zor, umarın bi kaç maç kazanabiliriz. Maçı bırakmadan adam gibi mücadele edelim yeter. Sezon içindeki rövanş maçı gibi olmasın da...

13 Mayıs Pazar
16:30 Efes Pilsen - Türk Telekom (Abdi İpekçi Spor Salonu) NTV

14 Mayıs Pazartesi
20:00 Fenerbahçe Ülker - Galatasaray Cafe Crown (Abdi İpekçi Spor Salonu) e2

15 Mayıs Salı
19:00 Efes Pilsen - Türk Telekom (Abdi İpekçi Spor Salonu) e2

18 Mayıs Cuma
20:00 Galatasaray Cafe Crown - Fenerbahçe Ülker (Ahmet Cömert Spor Salonu) NTV

19 Mayıs Cumartesi
14:00 Türk Telekom - Efes Pilsen (Ankara Atatürk Spor Salonu) NTV

21 Mayıs Pazartesi
Türk Telekom - Efes Pilsen (Ankara Atatürk Spor Salonu) G

22 Mayıs Salı
Galatasaray Cafe Crown - Fenerbahçe Ülker (Ahmet Cömert Spor Salonu) G

25 Mayıs Cuma
Efes Pilsen - Türk Telekom (Abdi İpekçi Spor Salonu) G

26 Mayıs Cumartesi
Fenerbahçe Ülker - Galatasaray Cafe Crown (Abdi İpekçi Spor Salonu)

Yazıların hepsini okuyamadım ama aramızdaki en önemli farklardan biri de onların rahat oynaması bizim ise panik yapmamız..Sahamızdaki maçta o kadar rahat oynadılarki attıkları şutlar hep girdi neredeyse..İlk maçta deplasmanda yenilsek bile maça ortak olabilirsek son ana kadar inanıyorum ki evimize rahat gelemeyecekler..

Elememiz için sanırım Fatih'in ve Tolga'nın savunmasına,Mitchell,Fitch,Tufan ve Graves'in hepsinin skorlarına ihtiyacımız var..Hepsi bir arada olursa kazanırız..Olabilir mi bilmiyorum ama OLMALI..

Takımımıza inancımız tam ve Fb Ülkeri eleyebileceğimizi düşünüyoruz fakat aradaki kadro farkı gözle görülür bir ölçüde. Seriden galip ayrılmamız için bütün oyuncularımızın %100 kapasiteyle oynamaları lazım. Sezon içerisindeki en iyi oyunlarını oynamaları lazım. Aksi takdirde Fb Ülkeri elememiz çok zor. Seyircimizin de ligin ikinci yarısındaki maçta olduğu gibi takıma tam destek vermesi lazım ki bundan eminim. Fb Ülker yenilmeyecek bir takım değil (Örnek: Daçka, Fb ülkeri deplasmanda mağlup etti) fakat yenilmesi de çok zor bir takım. İnanılmaz bir mücadele ortaya koymalı oyuncularımız. Ayrıca Fb Ülkerin bizden daha yorgun olduğunu düşünürsek eğer oyunun sonlarına kadar maç başabaş giderse, oyunun sonlarında maçı koparabiliriz. Çeyrek final serisinde gösterdiğimiz başarıyı çok zor geçecek olan yarı final serisinde de göstermeliyiz. Oyuncularımıza, Murat hocamıza inancımız tam. Şimdiden başarılar takımımıza...

Açıkcası işimiz çok zor,Bjk'yi 3-0'la geçmemize rağmen yeterli seviyede olmadığımızı düşünüyorum.Rahat oynamalıyız,sonuna kadar mücadele etmeliyiz.İpekçi'de ilk maç kilit olacak alırsak seri dönebilir.Yoksa işimiz çok zor.

ben ınanclıyım ve bu serıyı 3-1 le gecıcez dıyorum.fener kotu oynuyor ama zorda olsa kazanıyor bız su an daha ıyıyız ve ıyı oynayıp kazanıyoruz benı ınanclı kılan sey bu.

F.Ülker'i elemek zor ancak bizim için önemli olan oyuncuların ortaya koyduğu performans. Daçka F.Ülker'i terletti. Bizim onları daha da zorlamamız gerekir. Bana kalırsa seriyi son maça kadar taşımalıyız. Ancak önemli olan oyuncularımızın iyi savunma yapması ve kapasitelerini sahaya yansıtması. Bana göre kilit maç ilk maç olucaktır. Eğer o maçı kazırsak o moralle seride şansımız artar...
Haydi Cimbomum göster gücünü...

Beyler eğri oturup doğru konuşalım.
Öncelikle biz FbÜlker'i yeneriz değil eğer seri bizim olursa burada FbÜlker seriyi kendi eliyle vermiştir bize demektir.
Tamam belki çok tepki alacam ama doğruları konuşmamız gerekiyor.
Bende bir Galatasaraylıyım ve burada ki çoğu insandn fazla maça gittim.
Ancak "Görünen köy kılavuz istemez."
Bizim FbÜlker'i bu seride elememiz pek ihtimal dahilinde değil.Ha ihtimal tabiki var hep olacak.Ama çok çok az.
Siz bakmayın Daçka zorlamış,Pınar zorlamış.FbÜlker çok tınmıyor onları.Zaten ellerini kollarını sallıya sallıya turu geçeceğini biliyorlar.
Bakınız.Bayan serisinde de ilk maçı kıl payı kaçırdık.Herkes dedi.OO geliyoruz Cömert'te yenecez onları dedik.Çıktılar en önemli yabancıları yokken 30 sayı fark attılar.
O yüzden evet inşalah eleriz diyorum ma ümit çok az.Ha şunu da biliyorum.Bizim takımda da ümit bence çok az.
Fitch şampiyon yaparım diyordu bu seride bakalım bizi padişah mı yapacak yoksa rezil mi görecez.
Umarım ben yanılırım.

maçın 14 MAYIS ta olması ayrı bir güzellik :muhaha onlara 2.bir 14 mayıs yaşatacağız gel bakalım ibrahim a.cömerte özledik seni.umarım yönetim abdi pekçide takımi yanlız bırakmaz

Arakdasalr fenerın en buyuk ozelligi cok ama cok kalıtelı yerlılere sahıp olması ve dıs atıs potansıyelının cok fazla olması hemen hemen herkes atıyo dısardan eger ki içerden oynarlarsa cok ustun oluruz onlara karsı.Ama macın favorısı fenerdır buda bır gercek.

Not: Bugun Gravesı atrıum mıgrosta gordum(Atakoy de) adam gerçekten sempatik birisi takıma yaptığı katkıda ınanılmaz fazla umarım kalıcı olur gercekten kendısıne karsı bır sempatı beslıyorum:D

İlk maçı deplasmanda alamazsak tur şansımız kalmaz !..
Ülker'e karşı öncelik savunma olmamalı bence öyle oynadığımız maçlarda hücumda çok basit top kayıpları yapıyoruz ve karşımızda ki takım gerçekten olağanüstü savunma yapabilen bir takım..Onların savunma direncini kırabilirsek herşey çok güzel olur herşeye rağmen ilk maçı mutlaka kazanmalıyız...

Biz atarak kazanamayız.Onları hucümda durdurmamız şart.En önemlisi de hızlı hücumlar ve basit sayılar bulmalıyız.İçeri zorlamalı ve kontrollü olmalıyız.

yeter artik su e2 denen sacmalik'tan ne zaman vazgececekler. bikkinlik geldi artik. Artik Fenerbahce-Galatasaray derbisi de izletirmeyecekler adama. yeter yeter yeter!!!! birileri artik dur demeli buna.

Gel bakalım İbo bu sefer nereye kaçıcaksın maç sonu soyunma odasına giderken değil emniyet tüm Dünya karşıma gelse ezip geçer onu oraya gömerim.. :atki

Gökce Başaran' Alıntı:
Beyler eğri oturup doğru konuşalım.
Öncelikle biz FbÜlker'i yeneriz değil eğer seri bizim olursa burada FbÜlker seriyi kendi eliyle vermiştir bize demektir.
Tamam belki çok tepki alacam ama doğruları konuşmamız gerekiyor.
Bende bir Galatasaraylıyım ve burada ki çoğu insandn fazla maça gittim.
Ancak "Görünen köy kılavuz istemez."
Bizim FbÜlker'i bu seride elememiz pek ihtimal dahilinde değil.Ha ihtimal tabiki var hep olacak.Ama çok çok az.
Siz bakmayın Daçka zorlamış,Pınar zorlamış.FbÜlker çok tınmıyor onları.Zaten ellerini kollarını sallıya sallıya turu geçeceğini biliyorlar.
Bakınız.Bayan serisinde de ilk maçı kıl payı kaçırdık.Herkes dedi.OO geliyoruz Cömert'te yenecez onları dedik.Çıktılar en önemli yabancıları yokken 30 sayı fark attılar.
O yüzden evet inşalah eleriz diyorum ma ümit çok az.Ha şunu da biliyorum.Bizim takımda da ümit bence çok az.
Fitch şampiyon yaparım diyordu bu seride bakalım bizi padişah mı yapacak yoksa rezil mi görecez.
Umarım ben yanılırım.
Gökçe bunun tepki alacak bir yanı yok gayet doğru konuşmuşsun.bu duygu ve düşünceleri aynen taşıyorum zaten elde değil.hani bir laf vardır futbolda 'kaleci penaltı kurtarmaz ,oyuncu kaçırır'diye.bu serideki olası bir galibiyette işte aynen böyle bir durum olarak özetlenebilir.
Fitch'e gerçekten inanıyorum çok hırslı istekli bir oyuncu zaten önümüzdeki sene avrupa kupalarında iyi bir platformda yarışma hakkı kazanırsak takımda kalacağınıda düşünüyorum ama olmadığı taktirde kendine piyasa yaratması için en önemli vitrin bu play-off lar şu anda.