Fenerbahçe Ülker-Galatasaray Cafe Crown(2-0)

solomon'un eline her top geldiğinde büyük bir uğultu kopmalı salonda ve her hareketine itirazına tepki koymalıyız sonra adamımız görevini yapacaktır kanımca....

Re: atkılarla yarın akşam 8 de abdi ipekçiye...

radikal cmb' Alıntı:
abdi ipekçiyi fenerlilere bırakamayız. galatasaray yalnız kalmamalı yönetime uymayın yönetim işbirlikçi 2-0 geriye düşersek -ki yalnız kalırsak- geri düşeceğiz gibi görünüyor- geri çeviremeyiz 3 maç kazanmak zorundayız biri gene abdi ipekçide -son maç- fenerliler yüklenir maça ayrıca.- abdi ipekçide 400 500 kişi bile örgütlü gitse gireriz ceza falan da yok valiliğin kararı bu federasyonun değil :atki

dediğin kadar kolay olacağını sanmıyorum doğrusu..

efes-telekom maçı 2. uzatmaya gitti. Telekom Aldığı Maçı Verecek. İnşallah Aptallık Yapmazlar. Telekom ile Karşılaşalım Finalde :)

Pisliklere bugün şampiyonluğu yaşattığımız için iyice delirdim artık dayanamıyorum nefret kusacağım hepsine gözlerinin içine baka baka!!!

Fırat Aydın' Alıntı:
Aman maç içersinde birşey atmayında arkadaşlar , şu sinirimizi sınırlar içersinde gösterelim lütfen.

yaa..abi yapmayin gozunuzu seviim! bak gor Abdi de bize neler yapacaklar.

bu arada..her kararda bir ugultu cikarip hakemi etki altina alabiliriz..alicazda..korkucaklar bu sefer..cunku Hem Futbol'da hem Baskette fenere karsi cok ama cok doluyuz..

Volkan Kiziltas' Alıntı:
ibos napamistiki bize taner abi
bizim sahadaki maçta primi biraz fazla alıp taraftarlarına sempatik görünmek için kapının önünde bize dönüp hareket falan yaptı o hareketi saha ortasında yapamazdı çünkü adam değil.güvenlik güçlerinin yanında yaptı.

Gökhan PALAMAN' Alıntı:
Cuma günü yanındayız !!!

e2'de ne oluyor?
Bilen var mı?
e2 kanalını izlemek için;

Digiturk: 50. kanal
Uydu (Türkiye için): TURKSAT 2A (EURASIASAT 1) 42° DOĞU UYDUSU
Frekans: 11892 MHz Polarizasyon: Yatay Symbol Rate: 12800 Mysmb FEC: 5/6
ntv nin kardeş kanalı

Fb taraftarı eurolig'te bile dolduramadı o salonu hoş 3-4bin başınabuyruk taraftarın etkisi olmaz da ben tv'den izlediğim hiç bi maçta cikciklerin baskı yarattığını görmedim.Evsahibi olmalarının avantajı yok . Kadroları fark yaratıyor biraz.
Yorgun yakalamışken ısırmalıyız ilk maç çok kritik. İlk maçın skoru nolursa olsun cumaya orada olma ihtimalim var ve bunu sonuna kadar zorlayacağım.

Emre Kucuk' Alıntı:
yaa..abi yapmayin gozunuzu seviim! bak gor Abdi de bize neler yapacaklar.

bu arada..her kararda bir ugultu cikarip hakemi etki altina alabiliriz..alicazda..korkucaklar bu sefer..cunku Hem Futbol'da hem Baskette fenere karsi cok ama cok doluyuz..

ya beyler sakin olun bu site insanların okudkları yazılarla bilinçlendiği örnek olduğu bir site bari burda konuşmayın

Arda Öztürk' Alıntı:
ya beyler sakin olun bu site insanların okudkları yazılarla bilinçlendiği örnek olduğu bir site bari burda konuşmayın
Bilincin yaşta değil başta olduğunu gösteren en iyi kanıt.

Takım elinden geleni yaparsa Daçka´nın yaptığını biz de yapabiliriz.

Ozan Öztekin' Alıntı:
baba sen şakamı yapıon ya..futbol takımının şampiyonluuğundan çok daha fazla sevinirim
Bana göre istikrar çok önemli. Eğer bu sene 4.olduk, önümüzdeki sene diyelim 3.olursak, birkaç sene sonra şampiyonluk gelecektir zaten. İstikrar olduğu sürece başarıda beraberinde gelir. Bende istemezdim bu yıl şampiyon olup seneye 6.olmayı. Eğer istikrarlı bir grafik çizersek şampiyonluk gelecektir zaten.