Fenerbahçe Ülker-Galatasaray Cafe Crown(2-0)

Bence Abdi İpekçi'yi doldururuz ama bizmkiler oraya alışık değil,alışık olmadığı gibi fenerliler cok alıskın... Bence Ahmet Cömert en iyisi ordaki talihsizliğimizi bu haftaa yeneriz diye düsünüyorum bu sefer kesin kazanacagız ya kesin!

Onur Yavuz' Alıntı:
Rakibimizde Demet adlı bir erkek basketbolcu var da ben mi bilmiyorum ! Play off serisindeki Fener ile oynanan veya oynanacak maçlar hakkında yorum yapalım, kişilerin özel hayatı ile ilgili değil.
abi fenerde demet yok ama dn sahada da tufanın ne anası ne bacısı vardı kesnlikle bizim yapmamızı istemiyorum ama taraftara anlatamayız çünkü herkes olanları grdü dün ve bu milleti tutmak çok zor

bence çok iyi bir maç çıkardık kazanabilirdik ama basit hatalar sonucu maç gitti genç bir takımız ülkerde tecrübeli bir takım özellikle hakemler konusunda :( hakemden çok kararı ülkerli oyuncular verdi maçta hakemlere sığınmamalıyız ama adam gibi bir hakem olsa biz bu maçı alırdık ancak önümüzdeki maçta hakemlerde alamaz elimizden onları.tufana dakikalarca küfür edildi hakemlerden herhangi bir tepki göremedik(biz yapsak salon hemen boşaltılırdı) abdi ipekçide herhangi bir polis çevik kuvvet jandarma da göremedim ama bizim sahamızda neredeyse seyirci başına bir polis düşüyor maç baslamadan önce biber gazı joplama gibi faliyetlerle terörist muamelesi görüyoruz :oops:

Takımımız elinden geleni yaptı. Kabul etmeliyiz ki fb ülker bizden çok daha iyi bir kadroya sahip birde buna hakemler eklenince bu sonuç kaçınılmaz oluyor. Her takım kendi sahasında hakem avantajını kullanırken biz kendi sahamızda da hakemlerden yana dertliyiz. Birde maçı anlatanlara değinmek istiyorum taraflarını belli ettiler. Örnek Graves müthiş bir takip smacı yapıyor ses yok semih bom boş smaç vuruyo ortalığı yıkıyorlar. Yorumları da aynı şekilde herkes bize karşı bunlara karşı mücadele etmek kolay değil. Takımımız bunu yapmaya çalışıyor desteğimizi hiç bir zaman kesmeyelim. Federasyonuda unutmayalım verdiği cezalarda tutarlılık denen birşey yok. :claps :claps :claps

Bize yakışan bir mücadele ile oynadık. Cuma günü için işten erken çıkıp Ahmet Comertte olmaya çalışacağım NTV'nin güzide spikerlerine söylemek istediğim bir kaç cümle olacak çünkü

Ibrahim meselesine gelince bence Demet falan karıştırmamalı olaya bize yakışan bir durum olmaz onların seviyesine inmek diye düşünüyorum ama tabii bu maçta Ibrahime çiçek verip alkışlayacağımız anlamınada gelmiyor gereken tepkiyi asla unutamayacağı bir şekilde alacaktır şüpesi olmasın kimsenin

Ayrıca söylemeden edemeyeceğim ara sıra bende bazı hissler oluyor(Adnan Polat misali :) ) fakat bu çok sıklıkla olan durum değil neyse diyeceğim şu ki Cuma günü güzel şeyler olacak hissediyorum bunu :) :)

Ira Clark da kendine Baron Davis süsü vermiş.onunla da ilgili birşeyler mi yapsak ne.

Tufan 'ın anası bacısı küfür yerse bunun da sorumlusu iboysa bilemem artık.Tufan özür diliyor ya,nasıl söverler.Hakemler güle oynaya hakkımızı nasıl gasp eder.Benim söylediğim sahadan atılma suçu değil,ama o küfürler suçtu.Allah belanı versin İbo,taraftarının da ailenin de , çocuğununda.Çünkü biz de bir aileyiz.Böyle milli takım kaptanı olmaz.Yaptığı şovlar sonunda patladdı kafası yarıldı.Yukarıda Allah var . Semih bu kaadar açabilecek mi o ağzını acaba yine.
Ama yinede herşeyin sınırı vardır.Umarım cuma o sınırları aşmayız.

Volkan Kiziltas' Alıntı:
arkadaslar bilet fiyatlari ne kadardir cuma gunuku mac icin

BJK maçında 3 YTL idi ama Ülker maçı olduğu için 5 YTL dir tahminen

Ayrıca mümkün oldukça erken gelmeye çalış bjk maçında 2 saat erken gelmeme rağmen baya bi kuyruk beklemiştik :muhaha

Batıkan Yıldız' Alıntı:
Takımımız elinden geleni yaptı. Kabul etmeliyiz ki fb ülker bizden çok daha iyi bir kadroya sahip birde buna hakemler eklenince bu sonuç kaçınılmaz oluyor.
ben kesinlikle onların bizden çok daha iyi bi kadroya sahip olduğunu düşünmüyorum tamam daha iyi ama bizim onları kesinlikle geçemememiz anlamına gelmez.
a.cömertteki 2 maçıda alırız ondan sonra seriyi a.ipekçiye götürürüz.gerçekten buna inanıyorum ve imkansız bişey kesinlikle değil
arkadaşlar nolur şu iboşa gerekenler yapılsın(ana bacı küfredilsin demetin posterleri açılsın felan demiyorum)ama bişeyler yapın ve kimle uğraştığını anlasın.GS taraftarını herkes görsün seyirci nasıl olunur a.cömertte herkes görsün.

Buğrahan Koçer' Alıntı:
ben kesinlikle onların bizden çok daha iyi bi kadroya sahip olduğunu düşünmüyorum tamam daha iyi ama bizim onları kesinlikle geçemememiz anlamına gelmez.
Ben zaten geçemeyiz demedim zor ama neden olmasın hepimizin isteği bu değil mi zaten :atki :atki :atki

Arkadaşlar solomon'u biz tutacağız eline her top geldiğinde tepki göstermeliyiz ve konsantrasyonunu bozmalıyız!!!!

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Arkadaşlar solomon'u biz tutacağız eline her top geldiğinde tepki göstermeliyiz ve konsantrasyonunu bozmalıyız!!!!
Bu işe yarayabilir çünkü solomon çok agresif üzerine gidersek teknik faul aldırabiliriz zaten solomonun kendini maça vermediğinde nasıl saçmaladığını hepimiz biliyoruz. İlk maçta fb yi sürükleyen isimdi hem hücumda hem savunmada çok iyiydi onu bir türlü durdurmalıyız. Ama tabiki onlar gene el kol hareketleri yapacaklardır kendimize hakim olup takımımızı en iyi şekilde desteklemeliyiz. Sahaya girmek gibi saçma hareketlerden uzak duralım.

Arkadaşlar birşeyi merak ediyorum. Şu İbrahim'in geçmişte yaptığı utanç duyacağı birşeyler yok mu acaba? Bana göre vardır mutlaka. Onunla ilgili birşeyler yapsak. İbrahim'i hiç beklemediği bir anda herkese rezil etsek. Aslında Demet Akalın ile temas kurabilecek birisi yok mu? O biliyordur birşeyler. İbrahim'i de kesin ispiyonlar bize. :hi

Batıkan Yıldız' Alıntı:
Bu işe yarayabilir çünkü solomon çok agresif üzerine gidersek teknik faul aldırabiliriz zaten solomonun kendini maça vermediğinde nasıl saçmaladığını hepimiz biliyoruz. İlk maçta fb yi sürükleyen isimdi hem hücumda hem savunmada çok iyiydi onu bir türlü durdurmalıyız. Ama tabiki onlar gene el kol hareketleri yapacaklardır kendimize hakim olup takımımızı en iyi şekilde desteklemeliyiz. Sahaya girmek gibi saçma hareketlerden uzak duralım.
Evet Solomon un kontrolü kaybetmesini kesinlikle sağlamalıyız.İşimiz kolaylaşmış olur.

Emre Özdoğan' Alıntı:
Arkadaşlar birşeyi merak ediyorum. Şu İbrahim'in geçmişte yaptığı utanç duyacağı birşeyler yok mu acaba? Bana göre vardır mutlaka. Onunla ilgili birşeyler yapsak. İbrahim'i hiç beklemediği bir anda herkese rezil etsek. Aslında Demet Akalın ile temas kurabilecek birisi yok mu? O biliyordur birşeyler. İbrahim'i de kesin ispiyonlar bize. :hi
yahu böyle yorumlar yapmayın bence...Bize yakışmaz...Çok ahlaksızca tamam İbrahim'in yaptıkları da cok doğru şeyler değil ....Küfür veya böyle davranışlar bize yakışmaz... Onlardan farklı oldugumuzu göstermemiz lazım...

Yiğit Pazar' Alıntı:
yahu böyle yorumlar yapmayın bence...Bize yakışmaz...Çok ahlaksızca tamam İbrahim'in yaptıkları da cok doğru şeyler değil ....Küfür veya böyle davranışlar bize yakışmaz... Onlardan farklı oldugumuzu göstermemiz lazım...
Küfür edilsin demiyorum yada poster filan asılsın demiyorum. Belkide ben yanlış anlatmışımdır. Demek istediğim şey; İbrahim biz Galatasaray taraftarını nasıl küçük düşürmeye çalışıyorsa bizde onu küçük düşürelim. Açık açık birşey yapmaya gerek yok. Sadece İbrahim'in anlayacağı birşey olsun yeter. O anda zaten anlar yüce Galatasaray taraftarıyla uğraşılamayacağını.

ibrahim her şeyi hak ediyor.Ben bench imize yapılan o hareketi hazmedemiyorum açıkcası.Bu şerefsizlere ne yapsak azdır

aziz yıldırım ibo için:İBO PARA İÇİN HERKESİ SATAR DEMİŞ(1998)!!!
Bunu pankart yapacağız!!!
PARAYI VEREN İBOYU ALIR İNANMAYAN AZİZ'E SORSUN!!!!

Eyüp uA forumunda böyle birşey yazmışsın

Gerçekten böyle birşey söylemişse Azize efendi kesinlikle pankart yapılmalı İboda konsantrasyon falan kalmaz :)