Final 2. Maç | Fenerbahçe Ülker 95 - 74 Galatasaray CC

Geleceğin kadro planlamasını yaparken bu maçlar çok iyi kılavuz olacak orası kesin.
Maç için birşey diyemeyiz,bir anda koptu ve karşılık veremedik şu ana kadar.
Onların yabancıları iki maçtır çok iyi performans gösterirken bizim yabancılarımız çok vasat bir performans gösteriyor.
İşin ilginci Jerry'nin yıldız gibi oynadığı maçta böyle bir farkı görmek de ayrı bi trajedi.

Büyük ihtimla maçtan sonra buralar şenlenecek ama şimdiden yazayım.
Bu takım sene başında kimsenin tahmin edemeyeceği yerlere gelmiştir.
Lütfen takıma sahip çıkalım.Serinin 2-2 olacağına da yüzde yüz eminim.

Şans kazanandan yanadır arkadaşlar bu bahaneleri geçelim.
İş bizde bitiyor.Önce kazanmayı hak eden bir oyun oynayacaksınız sonra hakemlere çatma hakkı doğar yada şanslılardı deriz.
Geçmiş olsun...

Persembe gunu bu takimi izlemek istemiyorum bizim Takimimiz bu kadar vasat bir takim degil ama bole oynarlarsa da bizim mac kazanmamiz imkansiz

yapabilcek bişey yok kalite farkı çok belli bu sene aslanlarımız ellerinden gelenin fazlasını çıkardılar zaten alkışlamak gerek umarım sahamızdaki bütün maçları kazanırız ama seneye bu kalite farkı olmayacak o zaman görüşürüz fenerin pasif taraftarıyla..

mac final olmaktan cıktı,normal sezonda bu kadar ezilmiyoruz anlayamıyorum...

böyle final olmaz kardeşim her mac 20 sayı fark yemek....

kadro bakımından oldukça yetersiziz bu çok belli, daha boş şutları kaçırırsak baştan maçı yenik kapadık bu açık ve net. seriyi kendi sahamızda 3-2 yapsak bile ne yazık ki umutlu konuşamıyorum.ben bunu yazarken bile hala pota dibinde boş şutları kaçırıyoruz. şampiyonluk için bu kadro, bu dar rotasyon yetmez..

Bir kere bizim takım şampiyon olsun diye kurulan bir takım deil ve her halükarda tebriği hak ediyor.Ama sezonu daha mutlu kapatmak istiyorsak Abdi İpekçide 2 de 2 yapmalıyız.Biz bu takımı normal sezonda 1 kere yendik diğer maçta son topa kalmıştı.

Bundan sonra Rancik umarım 3.maça yetişir.En azından 3.uzunla Shumpertı biraz olsun rahatlatırız.
Hemde takım ribaunt ve ektra katkı almışda olur.