Final Eight Maçları Organizasyonu

Final Eight Maçları Biletleri

28 Mart - 1 Nisan tarihleri arasında Galatasaray Medical Park ev sahipliğinde düzenlenecek FIBA Kadınlar Avrupa Ligi Sekizli Final biletleri 3 Mart Cumartesi günü satışa çıkıyor.

Biletler 3 Mart Cumartesi ve 4 Mart Pazar günü Abdi İpekçi Spor Salonu gişelerinden kombine kartlarını ibra edenlere satılacak. 5 Mart Pazartesi günü Biletix'in bilet satış noktalarından yine kombine kart sahipleri bilet temin edebilecek. 6 Mart Salı gününden itibaren de herkese açık satışlar Biletix bilet satış noktaları ve Biletix internet sitesinden başlayacak.

Bilet fiyatları hakkında bilgi var mı acaba?
Bir de 3 maç için ayrı ayrı bilet mi satılacak yoksa 3 maçlık kombine bilet mi satılacak?

herhangi bir bilgi yok biletler için yarın almaya gidenlerden öğreneceğiz galiba.

Bir de Efes maçına gittiğimizde alabilecek miyiz acaba biletleri? bu konuda bilgisi olan varsa bilgilendirirse ona göre pazar günü erken gidelim salona.

Muhtemelen 3 maçı kapsayan bir kombine bilet satılır. Final maçlarına ayrı satılır veya final maçları da içinde olur. Her güne ayrı bilet satılacağını düşünmüyorum. Tek olur diye düşünüyorum.

Bir de bilet almak için kombine gerekli mi? Kombine numarası ve/veya başka bir numara yeterli olur mu? Öğrenen arkadaşımız yardımcı olsun bu konuda. Keza kombinem bende değil.

Muhtemelen 3 maçı kapsayan bir kombine bilet satılır. Final maçlarına ayrı satılır veya final maçları da içinde olur. Her güne ayrı bilet satılacağını düşünmüyorum. Tek olur diye düşünüyorum.

Bir de bilet almak için kombine gerekli mi? Kombine numarası ve/veya başka bir numara yeterli olur mu? Öğrenen arkadaşımız yardımcı olsun bu konuda. Keza kombinem bende değil.

takip ettiğim ve anladığım kadarıyla kombine kartının yanında olması gerekli sadece numarayla olmayabilir. yarın erken gidenler olursa yardımcı olsunlar. ben öğleden sonra orada olabilirim ancak.

Her takıma %7 verilecekmiş ancak F8 yapan her takımın taraftarı İstanbul'a gelecek mi ? Pek sanmıyorum.Sadece fenerliler alır kendilerine ayrılan bölümü.Geriye kalan biletler için yönetim harekete geçmeli, daha fazla olmalıyız.

Tanju arkadaşımızın verdiği bilgiye göre kombine fiyatları 42 TL'den başlıyormuş.

Tribün biletleri tek maç 14 TL kombine 42 TL
Saha içi tek maç 40 TL kombine 120 TL
Benchlerin karşısında ki saha içi tribünler 350-400 civarındaydı, tam rakam hatırlamıyorum.

Bu bilet satış olayı benim aklıma yatmadı. Pazartesiden sonra herkes alabilecekse diğer takımlar için belirlenen % 7 limiti çok rahat aşılmaz mı?

Saygılar.

Bugün kombinelilere satış Biletix şubelerinden devam edecek. Ne kadar çok eritirsek o kadar iyidir. Bu arada ben ancak Biletix üzerinden bilet alabiliyorum kombine olmasına rağmen ama kombinelilere satılmış olan bilet sayısı bizi bazı konularda da aydınlatmış olacak.

Bu maçlar için hiçbir bahane üretmeden doldurmalıyız salonu.Özellikle fener maçı ve final için..Karşı taraf yine bize laf atma derdinde biz desteği verelim takımı sene sonu yargılayalım..Gün birlik olma ve basketbolda en büyük kupayı getirme günüdür

Bugün biletixe gittim. Bilet satışı yarın başlayacak dedi gişedeki arkadaş. Eve geldim. Telefon ettim, biletixin dünyadan haberi yok, biletler yarın satışa çıkacak, öncelikli satış ile ilgili bir bilgi gelmedi bize dediler. Nasıl iş anlamadım??? Kulübe telefon ettim, biletixle görüşeceklermiş??...Şu pazarlamayı ne zaman becerebileceğiz yaa...

Biletix'in sitesinde ayrılan bloklar şu şekilde belirtilmiş.
Galatasaray taraftarına 004, 005, 007, 011, 012, 107, 108, 109, 111, 112, 113, 207, 208, 209, 210, 211, 212
Fenerbahçe taraftarına 001, 002, 014, 015, 114, 115, 117, 118, 119, 214, 215, 216, 217, 218, 219
Rusya ve İtalyan takımlaırna 101, 201, 220 no'lu bloklar,
İspanya ve Polonya takımlarına 105, 205, 206 no'lu bloklar
Salonu iyi bilen arkadaşlar daha iyi değerlendirebilir ama fener taraftarına düşündüğümüzden fazla yer ayrılmış sanırım.

Biletix'in sitesinde ayrılan bloklar şu şekilde belirtilmiş.
Galatasaray taraftarına 004, 005, 007, 011, 012, 107, 108, 109, 111, 112, 113, 207, 208, 209, 210, 211, 212
Fenerbahçe taraftarına 001, 002, 014, 015, 114, 115, 117, 118, 119, 214, 215, 216, 217, 218, 219
Rusya ve İtalyan takımlaırna 101, 201, 220 no'lu bloklar,
İspanya ve Polonya takımlarına 105, 205, 206 no'lu bloklar
Salonu iyi bilen arkadaşlar daha iyi değerlendirebilir ama fener taraftarına düşündüğümüzden fazla yer ayrılmış sanırım.
İmkansız böyle bir şey o zaman bir anlamı yok tarafsız saha yani ?