Final Eight Maçları Organizasyonu

Fener Galatasaray maçında iki takımın taraftarıda yarı yarıya mı olacak. Birisi Cevap versin cidden bildiğimiz %50 ha. Yazıklar olsun böyle yönetimimize. Tam bir Hayal kırıklığı . Böyle bir zamanda yapılacak en kritik hatayı yaptık. Bir daha zor gelir bu fırsat.

Yav kimse birşey bilmiyor. Bu nasıl iş, saldım çayıra mevlam kayıra. Organizasyonu kim düzenliyor? Madem Galatasaray düzenliyor neden biz hiçbir bilgiye ulaşamıyoruz. Eğer federasyon düzenliyorsa ne amaçla biletleri parti parti satışa sokuyor?

Salonda ev sahibi olduğumuzu gösteren tek belirtinin Yalçın Dümer olması kadar acı birşey yok herhalde.

yönetim, maçtan önce veya sonra protesto edilse diyeceğim ama kızlar da etkilenir diye korkuyorum

Maç sonunda her şey netleşir...Maç anında zaten tepki göstermek taraftara yakışmaz.Taraftar maç anındaki takımın aldığı o büyük paraların karşılığını verme isteğini veya verememe arzusunu görür..Son topa kadar mücadele olayı diyoruz ya..Zaten maç sonu bir çok şey açıklığa kavuşur.Maçın sonunda tahmini olarak beklediğim çok şey var ama neyse..

Acaba kaç adet bilet GSStore'a verildi ve kaç tanesi 50 TL'lik alışveriş karşılığında taraftara dağıtıldı?

Yöneticiler, ortaya çıkardıkları eser ile gurur duymuşlardır umarım.Bütün maç boyunca sayelerinde şanlı, şerefli(!) fener taraftarını dinledik.Karşı yaka kupayı mabedimizde kaldırdığında, tebrik mesajlarını yollarlar artık.Gerçi fener yöneticilerinin ve taraftarlarının da bizim yöneticilerimize teşekkür borcu var.Güzelce salonu teslim ettiler kendilerine.

Kepazelik bir ağır kaçacak ama yapılan tam bir kepazelik. Kadın takımımızda çok sayıda basiretsiz yönetici var.
Federasyon ise Fenerini kolluyor. Onların tümünü Allah bildiği gibi yapsın. Kendi evimizde deplasman yaşıyoruz. Yönetimimiz neden buna izin verdi anlamıyorum. Bu şans bir daha gelir mi zor.

evet maç sonunda her şey netleşir demiştiniz, bu maçta bitti, artık yarın maça bileti olanlar bile gitmez sanırım, gidenler bir zahmet maç sonunda hem yönetime hem de ceyhuna gereken çağrıyı yapsın

Acaba kaç adet bilet GSStore'a verildi ve kaç tanesi 50 TL'lik alışveriş karşılığında taraftara dağıtıldı?
Adamlar gelip diyor ki buyrun bu organizasyonu siz yapın, biz ise ne saçmalıklar yapıyoruz. Sen bu gece önemli bir maça çıkıyorsun, biletleri Gs Store'daa 50 TL karşılığında dağıtıyorsun. Arkadaş en bu işlerden anlamayan, organizasyon nedir bilmeyen, turnuva nedir görmemiş birine ver adam bundan kötü bir organizasyon yapamazdı.

Fener'e karşı tribün üstünlüğünü de kaybediyorsan kepenkleri kapat, git yat!

Onu bunu geçelim.Elendik tamam yapacak bir şey yok fakat o tribünde fenerbahçe üstünlüğü neydi öyle tam bir fiyasko.Türkiyenin (ezeli rakibimiz diye değil) en kötü taraftarlarından biri olan taraftar karşısında küçük duruma düşmek utanç vericiydi.Abdi İpekçi büyüsü bozuldu diyebilir miyiz bilmiyorum ama taraftara not 10 üzerinden 1.Seneye böyle olmasa bari İstanbula gelmek için elimden geleni yapıyorum.Bu anları yaşamak istemezdim.

Onu bunu geçelim.Elendik tamam yapacak bir şey yok fakat o tribünde fenerbahçe üstünlüğü neydi öyle tam bir fiyasko.Türkiyenin (ezeli rakibimiz diye değil) en kötü taraftarlarından biri olan taraftar karşısında küçük duruma düşmek utanç vericiydi.Abdi İpekçi büyüsü bozuldu diyebilir miyiz bilmiyorum ama taraftara not 10 üzerinden 1.Seneye böyle olmasa bari İstanbula gelmek için elimden geleni yapıyorum.Bu anları yaşamak istemezdim.

Kubilay kardeşim,biletlerin çıktığı ilk gün girdim,biletimi almaya baktım tribünler yarı yarıya yapılmış,bilet almadan çıktım.Eminim ki o biletler adam akıllı sadece bizim için çıksaydı( karşı tarafa sadece %7 verilseydi) benim gibi birçok kişi biletini alır maça giderdi. Yönetim adam akıllı organizasyon yapamıyorsa ben böyle fiyasko bir organizasyona neden gidiyim.

Elindeki turnuvayı beceremeyiz diye TBF'ye devredip saha avantajını kaybetmeyi rezalet, kepazelik gibi kelimeler tanımlayamaz herhalde. Kadın basketbol takımının sorunları sahadakinden çok çok daha büyük gibi. Böyle bir saçmalığa imza atanların yönettiği takımdan başarı beklenemez zaten.