Forumdaki Değişim & Şikayetler & Öneriler

Forumun ceza algoritması iyiden iyiye kişiselleşmiş.

Forum üyelerinden birisi Pitsiolis'in E.Memnun'dan 5 gömlek daha iyi basketbol bilgisine sahip olduğunu söyleyince ceza alıyor. Bunu yazdı diye kendisine gerizekalı ve salak yazanlar ceza almıyor. Bu arada ceza gerekçesi olarak da forum efsanelerine saygı duyulması gerektiği yazıyor. E madem öyleydi Terim'e giydirilirken niye aynı hassasiyeti göstermediniz?

GS Yönetim Kurulu başlığı altında direk yönetime edilen hakaret içerikli gönderilere yine ceza yok. Sizin sevdiklerinize hakaret edilince mi aklınıza saygı geliyor forum yönetimi?
Kesinlikle katılıyorum. Fatih Terim de Ekrem Memnun da herkes eleştirilebilir. Buna saygı gösterilmesi lazım. Uzun zamandır forumda dikkatimi çeken konu şu; eleştirilere farklı bakış açısıyla cevap veremeyenler argo kelimelerle hakarete başvuruyor, ne hikmetse onlar ceza almıyor. Eleştiri yapanlar ise ceza alıyor. Geçmişte defalarca başıma geldi. Yöneticilerden Anıl Bey'e mesajlar attım konuyla ilgili. Hep bana hak verdi. Yine cezalar aldım. Kendisine sorduğumda forumdaki tek yöneticinin kendisi olmadığını söyledi.

Kesinlikle katılıyorum. Fatih Terim de Ekrem Memnun da herkes eleştirilebilir. Buna saygı gösterilmesi lazım. Uzun zamandır forumda dikkatimi çeken konu şu; eleştirilere farklı bakış açısıyla cevap veremeyenler argo kelimelerle hakarete başvuruyor, ne hikmetse onlar ceza almıyor. Eleştiri yapanlar ise ceza alıyor. Geçmişte defalarca başıma geldi. Yöneticilerden Anıl Bey'e mesajlar attım konuyla ilgili. Hep bana hak verdi. Yine cezalar aldım. Kendisine sorduğumda forumdaki tek yöneticinin kendisi olmadığını söyledi.
Bu arada Anıl Bey son derece demokratik ve beyefendi birisi.

Ya bir şey dicem bu forum ne zaman bu kadar saygısız,biribirini çekemez insanların olduğu bir noktaya geldi ? Bu kadar mı insanlar birbirinden nefret eder duruma geldiler ?

Takımı eleştirmek istersin birisi ölümüne savunur.Hocayı eleştirirsin ölümüne savunulur.Kulüp yönetimini eleştirirsin savunan çıkar.Bir şeyi övmek istersin bu kezde eleştiren kitle çıkar ters yorumlarda bulunur.

Hepimiz güzelce delirelim olsun bitsin.Sözde herkes Galatasaraylı,sözde hepimiz aynı takımı tutuyoruz,ama birbirinden nefret eden insanlarız.Garip,aynen devam edelim.

Ya bir şey dicem bu forum ne zaman bu kadar saygısız,biribirini çekemez insanların olduğu bir noktaya geldi ? Bu kadar mı insanlar birbirinden nefret eder duruma geldiler ?

Takımı eleştirmek istersin birisi ölümüne savunur.Hocayı eleştirirsin ölümüne savunulur.Kulüp yönetimini eleştirirsin savunan çıkar.Bir şeyi övmek istersin bu kezde eleştiren kitle çıkar ters yorumlarda bulunur.

Hepimiz güzelce delirelim olsun bitsin.Sözde herkes Galatasaraylı,sözde hepimiz aynı takımı tutuyoruz,ama birbirinden nefret eden insanlarız.Garip,aynen devam edelim.
Herkes aynı fikirde olmak zorunda değil ama birbirimize saygı duymalıyız. Biz GALATASARAY lıyız.

Türkiye'nin hali bu sadece forumun değil.

forum güncellemesi çok yerinde olmuş. teşekkür ederiz.
naçizane olarak galatasaray sk alt forumlarına klüp diye bir bölüm olmalı diye düşünüyorum.
store, tesisler, dergi, tv, resmi site vb şeyler buradan takip edilse daha sağlıklı olur diye düşünüyorum.
saygılar.

Uzun suredir yaziyorum ama dikkate alan yok maalesef.Forumumuzda @Erdoğdu Mutlu isimli bir uye var ve bu kisi Galatasaray ile ilgili yazdigim guzel birseyin terse donmesi veya Fb ile ilgili yazilan elestirel birseyin tersinin cikmasi halinde gelip o yazilani begeniyor.Gecen sezon bunu hep yapti.Dun de futbol takimimizin hazirlik macinin ilk yarisinda cok iyiyiz yazdigim mesaji 4-3 kaybedince gelip begenmis.Hayir macin son 30 dakikasini alt yapi oyunculariyla oynadigimiza da akli yetmiyor buyuk ihtimalle bu arkadasin :) Yani bir degil iki degil uc degil artik.Kac kere forum yonetimine ozelden yazdim dikkate almadilar,artik buradan yaziyorum.Forumda baska takim taraftarlarinin olmasi guzel birsey ama bu @Erdoğdu Mutlu isimli toksik arkadasa cok gerek yok diye dusunuyorum.

Yaklaşık 15 yıldır takip ederim forumu üyeliğimede 10 yıl olmuştur sanırım. Ben bu dönemki gibi bir ortam gördüğümü hatırlamıyorum forum yönetimininde gereğini yaptığını düşünmüyorum(yapıyorlarsa özür dilerim). Trol yalaka edepsiz terbiyesiz adammısın daha sayamayacağım bir dolu rezil ifadeler havada uçuşuyor. Forumda fikir tartışması olacak ki amaç o zaten ama bu dönem tartışmalarda birbirini küçük görmeler aşağılamalar havada uçuşuyor. Arkadaşlar burdaki herkesin amacı belli takımımızın daha iyi olması. Lütfen daha dikkatli olalım gereksiz yere birbirimizi yaftalamayalım. Gördüğüm kadarıyla eski döneme göre foruma yazan kişi sayısında da bir azalma var sanırım bu laf dalaşlarının etkisi büyük bunda. Takımımızla ilgili fikir haber görüş okumaya giriyoruz ama 5 mesaj görüş okuyorsak 15 mesaj kavga görüyoruz. Gereksiz fazla uzatmış olabilirim mesajı vaktinizi aldığım içinde hakkınızı helal ediniz. Son olarak lütfen daha sakin ve saygılı olalım kalın sağlıcakla...

Forumda her konuya herşey yazılabiliyor, bence konularda mesaj yazımı sırasında bir kontrol mekanizması olmalı ve sehven de olsa yazılan mesaj konusu uygun yere taşınmalı.