Galatasaray | 11 Haziran 2022 Seçimli Genel Kurulu

Yeni başkanımız kim olmalı ?

• Kullanılan toplam oy
    45
  • Anket kapatılmış .
Dursun Özbek ile Erden Timur barıştı. Erden Timur tekrar listede.

(Spor Gecesi)

Kendi ayibini Erden Bey kendi düzeltmis
=)NO COMMENT

Sportif A.s olucakmis Listede degil

Son düzenleme:
Dursun Ozbegin listesinde yer alan isimlerden herkes Erden Timur’u konusuyor haklilar.Kendisi hic bir karsilik beklemeden bu kulube muthis ekonomik katkilarda bulundu ve bulunmaya devam ediyor.
Yalniz orada Cemal Ozgorkey var.Daha once de yazmistim kendisi cok saglamdir.Asil dikkat cekici isim o bence.

Fikri hür, vicdanı hür masalı burada bitti. Büyük ihtimal Tayyip'in telkini ile aday oluyor. 2018 Haziran'da seçiminde de aday olmayacaktı ama Tayyip bir törende seninle daha çok işimiz var aday ol demişti.
Ve asıl mesele listeye girmedi diye Erden Bey'le hakaret edilmeye başlanmış. Yuh artık.

Fikri hür, vicdanı hür masalı burada bitti. Büyük ihtimal Tayyip'in telkini ile aday oluyor. 2018 Haziran'da seçiminde de aday olmayacaktı ama Tayyip bir törende seninle daha çok işimiz var aday ol demişti.
Ve asıl mesele listeye girmedi diye Erden Bey'le hakaret edilmeye başlanmış. Yuh artık.
Listeye girmedi diye degil ya siz anlamiyorsunuz ya ben anlatamiyorum.

DURSUN ÖZBEK 15 GÜN ERDEN BEYİN KAPISINDA YATMADI
ERDEN TİMUR DURSUN ÖZBEGIN KAPISINDA YATTI

Buyuk harflerle yazayim algida secicilik olsun.

Suan Hükümetin Futbol düsüncek vaktimi var allah askina ozaman Erden Timurda Hûkûmet icin 15 gün kapida aday ol diye yatti anliyorum

Bagdasmayan yazilar komik

Listeye girmedi diye degil ya siz anlamiyorsunuz ya ben anlatamiyorum.

DURSUN ÖZBEK 15 GÜN ERDEN BEYİN KAPISINDA YATMADI
ERDEN TİMUR DURSUN ÖZBEGIN KAPISINDA YATTI

Buyuk harflerle yazayim algida secicilik olsun.

Suan Hükümetin Futbol düsüncek vaktimi var allah askina ozaman Erden Timurda Hûkûmet icin 15 gün kapida aday ol diye yatti anliyorum

Bagdasmayan yazilar komik
Komik olmayın. Kapıda yattı sizin iddianız. Kulübe 1 milyar TL'lik sponsorluk vermiş kişiye işinize gelmeyince sallamak olmaz. Ayrıca inşaat işinde olan herkes akp ile yakındır bilginiz ola.
Bu zihin yapısı olan taraftarı gördükçe Galatasaray zenginleri kulübe iş yapmaz. Adam hem cebimden para verip hem de hakarete mı maruz kalacağım der ve niyeti varsa da vazgeçer.

Ben açıkçası bu yönetimin seçilmesi gerektiğini düşünüyorum çünkü Hamamcıoğlu yönetimi açıkçası pek ışık vermiyor bana. Bu ayrı mesele, Özbek gelir devrim yapar demek ayrı mesele. Dursun Özbek'in gayrımenkul işine iktidardan vize almadan gireceğini düşünüyorsanız ya cidden bu ülkede yaşamıyorsunuz ya da yaşadığınız ülkeden haberiniz yok.

Ben açıkçası bu yönetimin seçilmesi gerektiğini düşünüyorum çünkü Hamamcıoğlu yönetimi açıkçası pek ışık vermiyor bana. Bu ayrı mesele, Özbek gelir devrim yapar demek ayrı mesele. Dursun Özbek'in gayrımenkul işine iktidardan vize almadan gireceğini düşünüyorsanız ya cidden bu ülkede yaşamıyorsunuz ya da yaşadığınız ülkeden haberiniz yok.
Birinci cumle benim yuzde yuz fikrim ve dusuncemdir.

Dursun Ö. yönetiminin yaşattığı rezillikleri unutmadım. İyi niyetli biri olduğunu kesinlikle düşünmüyorum. O yüzden listesi, maddi gücü vs umrumda değil. Umarım kaybeder. Zira o kazanırsa kaybeden Galatasaray olur.

Son düzenleme:
Komik olmayın. Kapıda yattı sizin iddianız. Kulübe 1 milyar TL'lik sponsorluk vermiş kişiye işinize gelmeyince sallamak olmaz. Ayrıca inşaat işinde olan herkes akp ile yakındır bilginiz ola.
Bu zihin yapısı olan taraftarı gördükçe Galatasaray zenginleri kulübe iş yapmaz. Adam hem cebimden para verip hem de hakarete mı maruz kalacağım der ve niyeti varsa da vazgeçer.
1milyar Tl degil 225 milyon tl 5 sene sonunda,5 sene sonrada yokum diyor verdiginiz bilgi dogru olsun lutfen

5 sene ve senelik 70 milyon civarı bir para stad isim hakkı için yapılan anlaşma. 5 sene de opsiyonu var ama senelik artış nasıl olacak hatirlamiyorum

Dursun Özbek'i bu forumda en çok eleştiren insanlardan biriyimdir. o zamanlar gitmesi gerekiyordu kulübü kötü yönetiyordu ama sonra gelenler de ondan iyi olmadı açıkçası. Çok meraklı değilim Dursun başkana ama mevcut şartlarda seçimi kazanması gereken kişi Dursun Özbektir. Büyük ihtimalle de kazanır diye tahmin ediyorum.

Eşref H başkanlık koltuğunu doldurabilecek bir karakterde olduğunu gösterdi ama sadece o yetmez. Mevcut durumda Galatasaray'ın gerektiğinde kendi parasını harcayacak bir başkana ve elini taşın altına koyacak güçlü bir yönetime ihtiyacı var. Benim birinci tercihim her zaman Aysal'dır ama adam girmiyorsa yapacak bir şey yok. Bu şartlarda Dursun Özbek ehveni şerdir.

Ayrıca şunu da söylemem lazım kimsenin başkan adayı olmadığı elini taşın altına koymadığı bu günlerde seçime girip başkan adayı olduğu için Dursun başkanı tebrik ediyorum. İyi Galatasaraylıymış. Büyük ihtimalle cebinden kendi servetinden harcayacak ve büyük ihtimalle yine kimseye yaranamayacak:) ama en azından hatalarından ders almış bir yönetim gösterirse çevresindeki yöneticileri dinlerse belki bu sefer iyi bir yönetim gösterebilir.

Kuru sıkı Burak Elmas'tan sonra kuru sıkı Metin Öztürk başkan olsaydı belki Burak Elmas'ı bile aratabilirdi. Eşref H ise daha tutarlı görünüyor ama o da dediğim gibi yeterli değil. Basketboldaki yapılanma kesinlikle devam etmeli ve bütçe artmalı. Futbolda ise akıllı hamlelerle hedef şampiyonluk olmalı. FT işine de bence girmesinler. Ben severim kendisini ama yeter artık bence miadını doldurdu.

Dursun Bey seçime girsin diye 2 aydır kalem oynamıyor kulüpte..
Bence kendisinin gireceği belli değildi ama birilerinin de girmesi gerekiyordu. Bu iki adayın bu işi götüremeyeceği açıktı.
Ayrıca bu kulüpte ilk defa seçim olmuyor bu aylarda. Galatasarayda seçimler genelde mayısta olur ve gereken branşlarda gereken kadroların kurulması için ön anlaşmaların yapılmasında bir engel olduğunu sanmıyorum. Bu konulardaki görevli profesyoneller gereken ön anlaşmaları yapmış mıdır çok sanmıyorum ama yapılabilirdi diye tahmin ediyorum. Belki de seçim vardı geç kaldık iyi kadro kuramadık gibi bahanelere sığınmayı tercih ediyorlardır. Bütçenin onaylanmaması belki sıkıntı olabilir ama onda da geçen senenin bütçesi oranındaki kısmı kullanabiliyorlar sanırım teknik olarak.

Dursun ozbek dogru ani bekledi, 3. Defa kaybetmek kimse istemez.
2000li yillarda kupasiz baskan olmak sanirim biraz etkiledi kendisini. Yoksa bu kadar israr eden pek cikmaz.
Secimi kazanip kisa vadeli kupa pesine dusecek. 3 yillik 5 yillik plan filan olmaz. Buyuk kulupler icin yanlis bir yaklasim diyemem.
A planini kestiremiyorum ama B plani nerede kalmistik olur.

Dursun Ozbek yerine Esref Hamamcioglu baskan olursa, heralde sezonu bitirdigimiz bu siralamaya daha ligin 5.haftasinda geliriz. Kotunun iyisi Dursun Ozbektir su manzaraya bakinca.