Galatasaray : 61 - Telekom : 84

her ne kadar içimizden gitmek gelmesede maça gitmeliyiz...
ileride bir gün protesto ettiğimizde başımız dik protesto yapmak için en azından gidelim...
bu sene taraftar görevini yaptı diye düşünüyorum...
yönetim den ümidi kestik zaten..
takım+hoca nın hesap vermesi lazım 15 sayı gerideyken bile sınırsız destek veren bu cefakar taraftara...

Telekom´dan oyuncu kadrosu olarak eksik bir yanımız yok ama teknik kadro olarak eksik yanımız çok. Teknik kadromuzun zayıf halka olmasına rağmen Telekom maçını kazanabileceğimizi düşünüyorum.

Üner´in gitmesi için yenilmemizi isteyen arkadaşlar yensek de yenilsek de Üner gitmez. Gitme ihtimali en erken tarih mart ayındaki genel kurul.

savunma yapmıyoruz, mücadele etmiyoruz, boş turnikeler, pota altınfdan en kolay sayılar bile nalmasız sekilde kacıyo. zaten basımızda takımı yöneticek bi adam da yok. maca tabi ki gidicem ama dediğim gibi bu saatten sonra ancak sıra takımı oluruz. takımın gazı kacmıs artık, sahaya zorla cıkartılmıs gibi oynuyolar.

arkadaşlar Galatasaray-Telekom maçının bilet fiyatları ne kadar? ve nerden alabilrim??? sağolun... :atki

ultrArda' Alıntı:
ARdaQue' Alıntı:
ultrArda' Alıntı:
arkadaşlar Galatasaray-Telekom maçının bilet fiyatları ne kadar? ve nerden alabilrim??? sağolun... :atki

Sen 15 yaşında mıydın yaa eheh
16. çok mu komik :?

Yıllardır internet üzerinde gördüğüm her ortamda isim/nick yüzünden attığım ya da attırdığım insanın henüz 15-16 yaşında olması komik geldi tabi eheh ;)

ARdaQue' Alıntı:
ultrArda' Alıntı:
ARdaQue' Alıntı:
ultrArda' Alıntı:

Sen 15 yaşında mıydın yaa eheh
16. çok mu komik :?

Yıllardır internet üzerinde gördüğüm her ortamda isim/nick yüzünden attığım ya da attırdığım insanın henüz 15-16 yaşında olması komik geldi tabi eheh ;)
benim isimde/nickimde ne varki???? :roll:

genelde bu sene ahmet comert'te bılet fıyatları 3-4 ytl gıbı cok cuzzı bır fıyatla satılır.. kı seyırcı gelmesı ıcın daha ne yapılabılır fıyat konusunda..
abdı ıpekcıde 6-7-11 gıbı bır tutar verıyorsun ve ustune usuyorsun.. :atki :atki :atki

bizim takım üst sıralardaki iyi takımları yenemez.
ülkeri efesi hayatta yenemeyiz, yenemiyoruz da...
telekom, bjk, fener maçlarını da alamıyoruz. bi banvit'i yendik.
ne anladık o zaman bu isten.

dixon'u durdur, semsettin'i al, burak'i da iyi kapat. iste oldu bitti...

bertan' Alıntı:
genelde bu sene ahmet comert'te bılet fıyatları 3-4 ytl gıbı cok cuzzı bır fıyatla satılır.. kı seyırcı gelmesı ıcın daha ne yapılabılır fıyat konusunda..
abdı ıpekcıde 6-7-11 gıbı bır tutar verıyorsun ve ustune usuyorsun.. :atki :atki :atki
Walla ben bu sene hicbir maca para wermeden girdim . Bilet hicbir zaman sorun olmuyor :muhaha

ultrArif' Alıntı:
bana alacas gibi geliyu ama alamayacaz bence..

artık kimse ne dediğini bilmiyor :) . cnydn yönetimi olduğu sürece taraftar kafayı yiyecekti zaten.Biraz daha başımızda dururlarsa sanırım hepimiz Bakırköyü ziyaret etmek zorunda kalacağız :)