Galatasaray :65 -Efes Pilsen :84

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bende kendi adıma cevap vereyim Murat
Öncelikle ben eleştirilerimi bir kişiye odaklı olarak yapmadım ha bu demek değilki seni eleştirmedim evet eleştirdim.
Msn İcq hepsi var ama buraya yazmamın nedeni
yukarıda da dediğim gibi sadece sana yönelik olarak eleştiride bulunmadım başka insanlarda var buraya yazdım ki herkes kendisine düşen payı alsın eleştirilerden.
Bu tarz yazıları daha öncede yazdım ben burada direkt şahsa yönelikte eleştirilerim oldu.
Niye bugün rahatsız etti demişsin
Unutma ki bardak yavaş yavaş dolar
Tamam siz gelip tribünde bağırınca takıma belki bi katkısı olmaz ama arkadaşlarını yanlız bırakmamış olursun sanırım bu da takıma destek olmak kadar önemli bi olay tabi bence

kaemre' Alıntı:
Öğrenmenin yaşı yok derler,
Yaşımız 53 oldu, 14 sene şampiyon olamayan bir takımın , 14 sene boyunca hiç bir maçıını kaçırmamış biriyim ben,
Müfit hocanın attığı iki golle, son maçta kümede kalmayı garantileyen takımın 2 saat tribunden çıkamayıp sarılıp birbirine ağlayan taraftarlarından biriyim ben,
Bu takımın 14 senedir kongre üyesiyim ben,
Fahri olarak 8 senedir klubun bazı bölümlerinde (kendimce ) bizzat görev yapan , zamanımı , evimi, maddi imkanlarımı hep bu klup için kullanana biriyim ben,
Her maç öncsi, her şampiyona öncesi, her sezon öncesi hangi eksiği tamamlayabilirim, neye çözüm olabilirim diye çırpınan biriyim ben,

Ama anladığım kadarı ile, sizin saydığınız kriterlere göre ben de bir taraftar değilim, ve taraftar nasıl olunur hala öğrenememişim,

O gün o maçta ben de vardım, sizinle beraber bağıramadım, çünkü çocuklara bağırdım, destek olmaya , moral vermeye çalıştım, hakeme bağırdım etki etmeye çalıştım, benimde sesim kısıldı, üç gün sonra kendine gelebildi,

Sizleri aylar belki seneler sonra bir bayan basketbol maçında bir arada, orada gördüm, çok sevindim , çok gururlandım, bunu da mutlu bir şekilde belirtip sizleri tebrik ettim,

Yine çuvalladım, bu da taraftarlık kriterlerine uymayan bir davranışmış,

Beni kınamayın,

Sizce bilinen ve uygulanan tüm taraftarlık kriterlerini belirtin, belirtin ki, eğer birdaha aynı salonda bulunursak, sizlere uyalım, ve hata yapmayalım.

Kusura bakmayın, afedersiniz.
Hepinize sevgiler ve saygılar,

lafımız kesinlikle sizlere degil zaten...Dedigimiz gibi destek kuru kuruya bagirmak degil ..Sizin orda 1-2 lafınız bile cocukları onere etmeye yetiyor ...zaman zaman el cırpmaniz..zaman zaman bagirmaniz ...

Taraftar olmak degil..Galatasarayliligi anlamak önemli ...

Ben bagirmayi cok sevdigimden bagirmiyorum ..1 ay sonra bogaz tellerimden ameliyat olucam yinede sesim kısılana kadar bagiriyorum ...Bu taraftar olma kaygımdan degil GALATASARAY icin ter doken o aslanlara yanlarında oldugumu belli etmek icin...

Saygılar ...

Arda vekiloğlu kesinlikle ve kesinlikle gs camiasındaki vizyonunu yitirmiş basketbol kabiliyetininde farkına hala varamamış bir basketbolcudur,velasıl bütün tribunlerin ona karşı en zor dönemde bile bizi bırakmamasından dolayı sevgisi şükranı vardır...Benim önerim şuki bu adam kesinlikle ve kesinlikle turabinin yerine bu takımda menajer olmalı ve gsye uzun yıllar hizmet etmelidir..Yani anlayamadığım bi olay var iceri sokulunca müthiş sayılar attık bu macta müthiş derken rahat sayılar ama post-upta bir organize atağımız yok ardanın 2-3 senedir 20nin uzerinde atıpta 1 mac aldırdığını hatırlamıyorum ...tamamiyle kendinden bi haber basket oynuyor kendinede bizede yazık ediyor valla....

Murat buradaki cogu kisi (en azindan elestirileri alanlar.Digerlerini tanimazsiniz zaten) mac boyunca vip de oturmuyor.Ozel olarak sahaya en yakin yerde oturur cogu kisi.Ya bench yani ya karsisi.
Ozellikle 3-4 kisi oldugumuz maclarda macin kritik yerlerinde oyle bir baski kurmaya calisiyoruzki.
Dunku Botas macini izleyen biri anlatsa keske 3. ve 4. periodda nasil cirpinarak savunma yaptirdigimizi.
Migros macinda calinan 24 saniyeleri.
Yada Dacka macinda nasil faul caldirdigimizi.

@kaemre: size yazilmis hicbir sey yok, arkadaslarin yazdiklari adinada konusabilirimki yok.
herkes camiaya bi sekilde kendince katki saglar, kimisi sizin yazdiklarinizi yapar bizde buyugumuz olarak size saygi duyar sizi takdir ederiz, kimisi tribunde girtlagini patlatir ona eslik ederiz, kimisi can verir bu takim icin, yaralanir onunla beraber bizde yaralaniriz...

ancak kimse heleki gs li oldugunu iddia eden bir kimse, ornegin bir fener macindan sonra; kufurlerden gs yi sorumlu tutuyorum gibi, gs tribununun mental analizini yapmak gerekirse gibi, gs tribunu sudur budur gibi, cumlelerle emegimizi yargilayamaz, bu elestiri hakkina kavusmak icin o cefayi cekmek gerekir.

bizde is guc okul sahibi insanlariz, ve gs yi burda surekli statu belirten, entellektuel lugat kullanan insanlar kadar seviyoruz, risk aliyoruz bedel oduyoruz, bin bir turlu belayla tribunlerde bogusuyoruz, sadece forma aski icin su takimin yasamasi icin.

dilerim elestiri yapilan noktalari ve elestirilerin sizle ilgili olmadigi anlamissinizdir. babam 54 yasinda benim icin dunyadaki en harbi taraftardir hala arada bir maca gelir , bende yasi ve konumu geregi cik bizim kadar bagir demem tabiki ona, ancak bizlerden yasca ve konumca hic farki olmayan insanlar tribunde sudur budur diye elestiri yaparsa bu tribunde cikar konusur tabiki.

X' Alıntı:
Murat buradaki cogu kisi (en azindan elestirileri alanlar.Digerlerini tanimazsiniz zaten) mac boyunca vip de oturmuyor.Ozel olarak sahaya en yakin yerde oturur cogu kisi.Ya bench yani ya karsisi.
Ozellikle 3-4 kisi oldugumuz maclarda macin kritik yerlerinde oyle bir baski kurmaya calisiyoruzki.
Dunku Botas macini izleyen biri anlatsa keske 3. ve 4. periodda nasil cirpinarak savunma yaptirdigimizi.
Migros macinda calinan 24 saniyeleri.
Yada Dacka macinda nasil faul caldirdigimizi.

murat o maçta bende vardim 8)

benim sana dedigim o mu ki abi ...o macta 4 kisiydik ..neye bagircaktik .j.benchin arkasina oturup her türlü yapılacak seyi yaptık ...Ama efes macinda..fener macinda benchin arkasinda otursanda birsey degismez ...gelip tribune bagiran 60 yasindaki insanlar gibi sizde bagirmalıydınız...O maç konusu acilmasin elestirecegim bircok kisi var burda ...sadece sen degil yani ..Ki tüm lafları üzerine alma cünkü tüm laflar sana degil ...

Sevgili Kardeşim,
Hepimiz Galatasaraylıyız,
Bunun fazlası azı, kilosu , metresi yok,
İnsanlar diğer sayfada bahsedildiği gibi, tatil günlerinden fedakarlık edip, bu maçlara gidip, her hangi bir aktivite yerine getirme çabası içine giriyorlarsa, inanın bu tamamen takımlarına olan sevgilerinin onlara verdiği bir görevdir.
Ama şunu bilmek gerek,
Sizler, bir avuç kişi, 1000 in üzerindeki fb li ile başa çıktınız, ve o seyirci sizlerle uğraşmaktan sahadaki kızları unuttu, oysa ki, o taraftarlar bundan önceki maçlarda o kızlara ne küfürler edip ne denli tacizler yapıyorlardı,
Bu kızların sizlere ne denli müteşekkir olduğunu bilemezsiniz, bu çok önemli bir görevdi yaptığınız,

Ama birileri burada bir sayfa hazırladılar,
Sizlerin seslerinizi yukarıdakilere duyurmanızı sağladılar,
Burada yazılan yazıların akebinde oyunculara para ödendi,
yine tarafınızdan yazılanlarla insanlar farklı hareket etmek gereğini hissettiler,
Bu sayfalarda yapılan, eleştiri, yorum, röportajlar ilgi çekti ve neticede, Oyuncular , hocalar ve yoneticiler her gun bu sayfayı okur hale geldıler, ve hatta onlar bu sayfaya yayınlanması ıçın haberler sundular,

Bn takıma transfer edılen Crystal ısmı ıle, bu gun oynayan Little da vasıfları ile ilk kez burada yayınlandı,
E sevgili kardeşim bunlar hizmet değil mi,
Bunlar bir nevi yerine getirilen görev değil mi.
Hepimiz tribune gelip bağırarak taraftarlık yapsak bu tür görevleri kim yapacak ya da bu görevleri yapanlar, yapmaları gereken şeylerin altyapısını nerede ve nasıl yapacaklar.
Ben ce onlar da çok ciddi bir görev yapıyorlar ve hizmet veriyorlar,
Olaylara bir de bu gözle bakamaz mısınız.

@kaemre: vurgum caferagaya degil, genel bir vurgu, genel bir bakis acisi, buraya bu tarz elestirel postlarin ben yada arkadaslarim tarafindan neden atildiginin sebebi yazdiklarim.
bahsettiklerimde erkek macindan sonra yazilanlar ozellikle (ipekcideki fener maci) .
sayfanin yada forumun icerigiyle ilgili bir degerlendirme degil, sahsi fikrimce;taraftarin yeri tribundur, arkadaslarinin yanidir, tabi kisi kendini taraftar goruyorsa, tribunde durmak istemeyen varsada buda kisisel tercihtir ancak uzaktan tribunu yargilamak saglikli degildir, anlamsizdir.

gorevin yada hizmetin yonu muhim degil, surekli herseyi biz yapiyoruz tarzi yazip, kalanlari yani benche uzak tribune yakin olanlari elestirmek sorun.

saygilarimla...

tam olarak söylediğim şey bu olmamakla eleştiri noktalarından biri bana..
cevap vereyim.. haklısınız. artık tribüne çıkmıyorum ve sizi bu anlamda eleştirmemem lazım... haksızsınız o cefayı bende çektim.. aşağıda başlamadım tribüne gelmeye.. ama yinede ilk noktada haklsınız ve özür diliyorum o noktada
ve bundan sonra tribün eleştirisi yapmayacağım.. ama emin olun kopenhagtan tutun yıllarca kombineli taraftardım.. bende öyle keyfen gelip canınızı sıkmak için yazmıyorum.. kendimce inandığım şeyleri yapmaya çalıyorum.. burada konuşmayalım ama yüzyüze neler yaptığımı anlatayım..
yinede ama yinede..
yanlış anlaşılmaya sebep olduğumdan gs taraftarlarını aralarında ters düşürdüğümden dolayı özür diliyorum..

(beni okul arkadaşım olan ali karakterimi hatırlar sanırım biraz. yalanla dolanla değil inandığımı yapmaya çalışırdım halada öyleyim)

sizce sorunu artık (hatamı kabulümden sonra) kapatmamız gs basketbol için daha hayırlı olmaz mı?

sevgiler
utku çapan (mailto:utkucapan@hotmail.com)

kaemre;
Abi mata da açıklamış gerçi ama bende bişeyler yazmak istedim.
Öncelikle ben yazımda sırf senin yazdığın şekilde ben taraftar değilim tarzında yazılar olmasın diye demogoji yapılmasın diye taraftartanımıyapamam dedim zaten.
Tabi ki her maça gelen bağıracak edecek diye bir kural yok.
Kimse kimsenin Galatasaraylılığını tartışamaz kimse kimseden daha fazla Galatasaraylı değildir ve kimseninde başkasının Galatasaraylılığını yargılmaya hakkı yoktur. Bizim takıldığımız nokta renkdaşlarını tribünde yanlız bırakmaya, kendilerinden olmayana tepeden bakmaya, kendi yaptığı şeyleri abartmaya az olalım öz olalım gibi safsatalarla takımı babasının takımı sananlara
Bu takım herkesin takımı Beyoğluspor değil Galatasaray

kaemre' Alıntı:
Sevgili Kardeşim,
Hepimiz Galatasaraylıyız,
Bunun fazlası azı, kilosu , metresi yok,
İnsanlar diğer sayfada bahsedildiği gibi, tatil günlerinden fedakarlık edip, bu maçlara gidip, her hangi bir aktivite yerine getirme çabası içine giriyorlarsa, inanın bu tamamen takımlarına olan sevgilerinin onlara verdiği bir görevdir.
Ama şunu bilmek gerek,
Sizler, bir avuç kişi, 1000 in üzerindeki fb li ile başa çıktınız, ve o seyirci sizlerle uğraşmaktan sahadaki kızları unuttu, oysa ki, o taraftarlar bundan önceki maçlarda o kızlara ne küfürler edip ne denli tacizler yapıyorlardı,
Bu kızların sizlere ne denli müteşekkir olduğunu bilemezsiniz, bu çok önemli bir görevdi yaptığınız,

Ama birileri burada bir sayfa hazırladılar,
Sizlerin seslerinizi yukarıdakilere duyurmanızı sağladılar,
Burada yazılan yazıların akebinde oyunculara para ödendi,
yine tarafınızdan yazılanlarla insanlar farklı hareket etmek gereğini hissettiler,
Bu sayfalarda yapılan, eleştiri, yorum, röportajlar ilgi çekti ve neticede, Oyuncular , hocalar ve yoneticiler her gun bu sayfayı okur hale geldıler, ve hatta onlar bu sayfaya yayınlanması ıçın haberler sundular,

Bn takıma transfer edılen Crystal ısmı ıle, bu gun oynayan Little da vasıfları ile ilk kez burada yayınlandı,
E sevgili kardeşim bunlar hizmet değil mi,
Bunlar bir nevi yerine getirilen görev değil mi.
Hepimiz tribune gelip bağırarak taraftarlık yapsak bu tür görevleri kim yapacak ya da bu görevleri yapanlar, yapmaları gereken şeylerin altyapısını nerede ve nasıl yapacaklar.
Ben ce onlar da çok ciddi bir görev yapıyorlar ve hizmet veriyorlar,
Olaylara bir de bu gözle bakamaz mısınız.

Aa o konuda sakin yanlış anlamayin ..Siteyi hazirliyan onder Abi gercekten cok sevdigim bir insan.Ve gerek murat gerek utku gerek kendisi bizlere böyle bir siteyi sundukları icin gercekten saygi duyulacak insanlar ...Bunu yürekten söylüyorum ...

Ve bunu her platformdada soyluyorum...gercekten güzel isler yapıyorlar ...

Ama salondaki destekle ,normal destek arasindaki farkı karıştırmıyalım...Ben Ayhan sahenk donemi ertesi gün 3 sınavım varken sırf takım moral kazansin diye baklavalarla , taraftarin destegini belirten brosurlerle kış günü karda floryaya gittigimide bilirim ...Ben kimseden bunu yaptıgım icin tebrik veya saygi beklemiyorum ...İkisi gercekten cok farklı seyler ...

Lütfen yanlıs anlasılmasın ...Kimsenin hakkını yemek degil amacimiz..

Murat... Bazen öyle maçlar vardır ki, 1 kişiye dahi ihtiyaç duyar taraftar...
Sizlerin 5 kişi veya 10 kişi her neyse banche yakın olupta destek olmanıza kimse karışamaz ama taraftarlık bu değil destek olmak bu değil sadece köstek olursunuz ordan edeceğiniz ters bir lafla...Buraya yazanlarında,tribündekilerinde gözüne batarsınız doğal olarak...

Bak murat ben 40 yaşındayım,her maça 2 oğlumuda alıp geliyorum,neden biliyormusun... 1 elin nesi var 2 elin sesi var misali...

Taraftar taraftarlığını,sporcu sporculuğunu,yöneticilerde yönetmesini bildikten sonra problem olacağını sanmıyorum..

Yok abi biz böyle hayatımızdan memnunuz diyorsanız sakın olaki o tribünde canla başla mücadele veren insanları eleştirmeye kalkmayın yanlış yaparsınız,bu lafım sadece sana değil tüm eleştiri yapanlaradır.

BEN GALATASARAYDAN, GALATASARAYLI OLMAKTAN BUNUN İÇİN GURUR DUYUYORUM, UEFA, SUPER KUPA KAZANDIĞIMIZ İÇİN, TABİİKİ ONLARDA BÜYÜK GURUR,

EN YAKIN ARKADAŞINI BİE, DOĞRU BULDUĞU YÖNDE ELEŞTİRMEK,
VE ONUNLA GALATASARAYLILIK UĞRUNA TERS DÜŞEBİLECEK,

10 - 15 KİŞİ İLE 1000 KİŞİYE, 30 SAYI YİYECEĞİ GARANTİ OLAN MAÇTA GİDİP KAFA TUTABİLECEK,

FİNAL SINAVINI RİSKE EDİP, AYNI SAATTE GELİP MAÇINI OYNAYABİLECEK,

YAPTIĞI İŞİN HATALI BULUNMASI DURUMUNDA ÇIKIP ARKADAŞLARINDAN ÖZÜR DİLEYEBİLECEK,

KİŞLER BAŞKA YERLERDE MAALESEF PEK BULUNMUYOR,

BEN BU CAMİAYI VE BU CAMİANIN İNSANLARINI ÇOK SEVİYORUM,

LÜTFEN ARTIK BU KONUYU KAPATIP, AMA TRİBUNDE, AMA MASA BAŞINDA YADA OYUNCULARIN YANINDA HEPİMİZ ELİMİZDEN GELEN HERTÜRLÜ DESTEĞİ VEREBİLMENİN ÇABASINI GÖSTERELİM,

BU GÜNLERDE BUNA ÇOK İHTIYACIMIZ VAR,

NE OLUR ENERJİMİZİ BOŞA HARCAMAYALIM,

kaemre' Alıntı:
BEN GALATASARAYDAN, GALATASARAYLI OLMAKTAN BUNUN İÇİN GURUR DUYUYORUM, UEFA, SUPER KUPA KAZANDIĞIMIZ İÇİN, TABİİKİ ONLARDA BÜYÜK GURUR,

EN YAKIN ARKADAŞINI BİE, DOĞRU BULDUĞU YÖNDE ELEŞTİRMEK,
VE ONUNLA GALATASARAYLILIK UĞRUNA TERS DÜŞEBİLECEK,

10 - 15 KİŞİ İLE 1000 KİŞİYE, 30 SAYI YİYECEĞİ GARANTİ OLAN MAÇTA GİDİP KAFA TUTABİLECEK,

FİNAL SINAVINI RİSKE EDİP, AYNI SAATTE GELİP MAÇINI OYNAYABİLECEK,

YAPTIĞI İŞİN HATALI BULUNMASI DURUMUNDA ÇIKIP ARKADAŞLARINDAN ÖZÜR DİLEYEBİLECEK,

KİŞLER BAŞKA YERLERDE MAALESEF PEK BULUNMUYOR,

BEN BU CAMİAYI VE BU CAMİANIN İNSANLARINI ÇOK SEVİYORUM,

LÜTFEN ARTIK BU KONUYU KAPATIP, AMA TRİBUNDE, AMA MASA BAŞINDA YADA OYUNCULARIN YANINDA HEPİMİZ ELİMİZDEN GELEN HERTÜRLÜ DESTEĞİ VEREBİLMENİN ÇABASINI GÖSTERELİM,

BU GÜNLERDE BUNA ÇOK İHTIYACIMIZ VAR,

NE OLUR ENERJİMİZİ BOŞA HARCAMAYALIM,

SAYGILAR ...

Simdi Önümüzdeki banvit macına bakalım ...

Önerim sudur ki Büyük olasılıkla Ahmet Comertte oynayacagimiz bu maça bir organizasyon yapalım..gerekirse bir tepki gerekirse sonsuz destek ..Ama birseyler yapmalıyız...Kümeye düsmek ihtimalimiz giderek yaklasıyor ...

Eger biraz daha sessiz kalırsak burda birbirimizle tartıstıgımız bir takım ortada kalmıyacak ...

Lütfen birseyler yapalım ...Paraysa para ..neyse soylensin ...

yapalım ...

Gelin bir bakalım ne taraftarlıktır ne değildir:
Şimdi öncelikle FB maçında Murat'ın arkasındaki sıradaydım, bu yüzden ona yapılan bütün eleştirileri (ve maçtaki hakaretleri) kendi adıma da alınarabilirim...

-Galatasaray için kafa yormak Galatasaraylılık değildir...
-Galatasaray'ın bulunduğu zor durumda çıkması için aklı yettiğince,bilgisi elverdiğince, dili döndüğünce mali analizler, araştırmalar yapmak galatasaraylılık değildir...
-Sırf klüp 3 kuruş kar etsin diye bedava girebileceğiniz maçlara para verip girmek galatasaraylılık değildir, hatta enayiliktir

-Maça sahanın en yakınından müdahele etmeye çalışmak galatasaraylılık değildir.
- Klüpteki en güncel haberleri seyirciye ulaştırmak galatasaraylyk değildir(bu maddenin benimle bir alakası yoktur)
-Adı geçen Fenerbahçe maçına 38.7 derece ateşle gelmek galatasaraylılık değildir
-Adı geçen maça 68 saatlik uykusuzlukla gelmek galatasaraylılık değildir.
-Her gün acaba yeni birşeyler var mı diye deli gibi haber portalı taramak da galatasaraylılık değildir.
- Her maç aldığınızda işe-okula her ne halta gidiyorsanız suratınızda kocaman bir gülümsemeyle dolanmanız da galatasarylı olduğunuz anlamına gelmez

Evet yahu hakikaten galatasaraylı falan değilmişim ben. Sevgili Ahmet abi, hepimiz galatasarylıyız demişsin ama ben bu kiriterlere uyamıyorum sanırım. Neyse beni de riyakarlığımdan ötürü mazur görün...

Basketbol şubesinde Turabi Genç'in ciddi çabaları sonucu gerçekten ciddi bir kıpırdanma başladı,
Ama nereye kadar,
Onların çabaları da biryere kadar, Yönetim desteği şart,
Bence Yönetimin dikkatini çekecek yegane şey, taraftarın tepkisi,
Bu gün seyirci müthiş işler yaptı, takıma destek verdi, maça geldi, yönetimin de dikkatini çekti.
Bence yapılacak yegane şey, bu günkü başlangıca devam etmek ve devamını getirmek.
Tek yürek maçlara gideceğiz, dahada çoğalıp, bu konudaki tepkilerimizi sürdüreceğiz,

100. yılda şampiyonluktan vazgeçeriz ama kimsenin de bizi rezil etmesine izin vermeyiz.
Burası Galatasaray Klubu,
Bu ismi rencide etmeye kimsenin hakkı olamaz, olursada bu tepkisiz kalamaz.

1 kisinin yaptıgını lütfen tüm taraftara mal etmeyelim ...kim oldugunu soylerseniz iyi olur bizde bilelim merak ettim ...

Onun disinda bu hafta bir pankart yaptırıp veya siyah bir celenk ...üzerine basketbol taraftari yazdırıp floryanin kapısına bırakalım ...Ne dersiniz ??? ...

yetmedimi cektigimiz acılar ...

@gordon: bu kisi kimse gidip onla konus, bu topicle yazdiklarinin alakasi yok cunki, bu foruma yazan biriyse at pm, beles bilet derken genelleme yapiyorsan, hele bilet satmak derken bu topice yazan arkadaslarimi ve abimizi kastediyorsan cok buyuk bir terbiyesizlik yapiyorsun, ha eger bende bunlari yapan adamin adi sani var diyorsan onunla muhattap ol, utkunun postundan sonra konu kapanmistir, yazdigin iddilar kim icinse gider adam gibi onunla muhattap olursun, burdaki yazilanlarla ve yapilan elestirilerle yazdiklarinin zerre alakasi yok.

Ali abim,
Oncelikle sondan basliyayim.Kendi adima ben bu tribune yanlis yapamam.Helede terbiyesizlik asla.
O gun salonda bir arkadasimiz kendince dogru ama o ortam icin yanlis bir hareket yapmistir.Gerekli uyariyida bizzat onuda kirarak ben yapmisimdir.
Sanirim o da bir daha mudahelede bulunmaz.

Yeniden tekrardan soyluyorum abi.Burdaki cogu insanin katkisi tribunde olmaz ama baska turlu olur.Biri oyuncu arastirir biri idmanda isinmada top dagitir biride oyunculara yardimci olur.Sadece yazi yazarak bile katki yapan cok insan var bana gore.Ama soylediginiz gibi tribune haksizlik-saygisizlik yapmadiklari-yapmadigimiz surece.

Umarim insanlar birbirlerini anlamistir.Gerekli uyarilar alinmistir.

Onumuzde Banvit macimiz var.Bayanlarda da Besiktas.Su an ligin dibindeyiz bayanlardada erkeklerdede.Bu tartismalarin bitmesi Galatasarayin kazanmasi dilegiyle.

cimboms34' Alıntı:
Murat... Bazen öyle maçlar vardır ki, 1 kişiye dahi ihtiyaç duyar taraftar...
Sizlerin 5 kişi veya 10 kişi her neyse banche yakın olupta destek olmanıza kimse karışamaz ama taraftarlık bu değil destek olmak bu değil sadece köstek olursunuz ordan edeceğiniz ters bir lafla...Buraya yazanlarında,tribündekilerinde gözüne batarsınız doğal olarak...

Bak murat ben 40 yaşındayım,her maça 2 oğlumuda alıp geliyorum,neden biliyormusun... 1 elin nesi var 2 elin sesi var misali...

Taraftar taraftarlığını,sporcu sporculuğunu,yöneticilerde yönetmesini bildikten sonra problem olacağını sanmıyorum..

Yok abi biz böyle hayatımızdan memnunuz diyorsanız sakın olaki o tribünde canla başla mücadele veren insanları eleştirmeye kalkmayın yanlış yaparsınız,bu lafım sadece sana değil tüm eleştiri yapanlaradır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...