Galatasaray:68 -Tofaş:61

ayhan şahenk

maçlarımızı ayhanşahenkte oynamamız bence avantaj

saha çok güzel hatta bizim liseye çok yakın

o zaman galatasarayımızın salonu ayhan şahenkte her maçımızı sesimizin kısılına kadar bağırıp destekleyelim

tabi geçen seneden kalan cezamız nedeniyle tofaş maçı seyircisiz

olsun yine de bu maçı kazanmalıyız ne olursa olsun

14 Ekim Cumartesi
15:00 Galatasaray -Tofaş (Abdi İpekçi Spor Salonu / NTV Canlı Yayın)

arkadaşlar maç seyircisiz olsa da biz takımımıza güvenmeliyiz

ben murat hocaya ve oyuncularımıza güveniyorum

hadi cimbomum cumartesi hem futbolda hem de basketbolda gül kükre ey aslanım

bence bu maç seyircisiz olucak ya arkadaşlar o halde bu maçı brkıp akşam 8 deki maça gdilmeli trübünleri boş görmekten bıktık ya.bu maçı bi şekilde alırız ama kşamdki maç çok önmeli psv maçı öncesi...tüm branşlarımıza allah yardım etsin...

:atki :atki :atki :atki

fitch gerçekten iyi bir oyuncuya benziyor.bunu ilk maçtada gösterdi

takımız yeni.uyum sürecini çabuk atlatırlarsa iyi bir sıraya yerleşebiliriz

takımımıza başarılar

Maç süresince internet te olan arkadaslar CHAT sayfasında bulunsunlar. Yorumlarımızı real time olarak birbirimizle paylasalım.

Chat odasına girmeye calısıyorum ama disconnected - trying to reconnect in few seconds... yazısı cıkıyor :(

çok sevindiğimiz ayhna şahenk stadı dökülüyor.geç başladı çünkü ne saat çalıştı ne 24 sn bide üzerine çatı akıtıyor çemberlerin malzemesi dökülmüş.bu seferlik gsnin yapacak bişeyi yok ama bi çözüm bulsunlar boşuna mı kira ödüyoruz

tavan akmış, skorboard düzeltilememiş sonra tribünden işten anlayan biri halletmiş vs. şu skorboard sorunu yıllardır bir çözülemedi malesef ülkemizde

maça dönersek, ilk periyot skoru 21-17 lehimize

takım genel olarak iyi ancak, fitch savunmada bana isteksiz gibi geldi, mcgowan da bomboş pozisyondaki tufan'a vermek yerine pası kendine oynadı 2-3 pozisyonda.

bu arada fitch 12 sayı kaydetti onu da söyleyelim..