Galatasaray:68 -Tofaş:61

Yönetici yokmu bu sitede kardeşim adam açık açık hakaret ediyor bana .
Bu arada maç kopar 3. period.
Kaçaniku minik uluğ filan olmaz böyle :)

X' Alıntı:
Yönetici yokmu bu sitede kardeşim adam açık açık hakaret ediyor bana .
Bu arada maç kopar 3. period.
Kaçaniku minik uluğ filan olmaz böyle :)

Ben yönetici falan tanımam aklını basına al :hi

Bora SANCAR Turkiye' de fast break' e en iyi ve hızlı cıkan oyun kuruculardan biri. Tek handikapı 1.75-1.80 arasındaki boyu :?

Aklımı başıma döndür başkan.Bak millet pankartları astı yönetim uyuma :D

Valla onu bile bilmem zamanında Bora SANCAR bile oynuyorsa ben hayli hayli oynarım dediğin zamanları hatırlatırım sana.

ilk yarıyı 35-29 önde kapattık. fitch coştu :O
uluğ bir anda 8 sayı buldu sonra fitch girdi söndürdü havasını :D kaybetmeyelim artık burdan maçı.

fitch 19 sayı attı ve çok yüzdeli oynadı mcgowanı etkisiz gördüm,fatih hücumda kötüydü ama savunmada iyiydi tufan savunmada zaman zaman aksadı ama genel olarak takım iyi bir görüntü çizdi bana göre

fitch mükemmel oynuyor keşke 3 senelik kontrat yapsalarmış.
diğer oyuncularımızda 2. devre fitch'e ayak uydururlar rahat bir galibiyet alırız..

bu fitchi kim bulup getirdi acaba adam feci oynuyo ama eger gecen sene ki hataya düsüp bütün oyunu fitchin üzerine yıkarsak her mac iyi olmaz gibime geliyo

neyse ilk yarı iyi gecti 3. periyotta bence de kopar mac rahat bi galibiyet olur gibi..

adnan polat-canaydın macta hayırdır insallah?

c_fire' Alıntı:
çok sevindiğimiz ayhna şahenk stadı dökülüyor.geç başladı çünkü ne saat çalıştı ne 24 sn bide üzerine çatı akıtıyor çemberlerin malzemesi dökülmüş.bu seferlik gsnin yapacak bişeyi yok ama bi çözüm bulsunlar boşuna mı kira ödüyoruz
stad yerine salon diyecektin herhalde :)

Negatif olarak göze çarpan 2 nokta biri Cemal'in acemice hataları, diğeri de McGowan'ın Marc Jackson misali topu içeride alında gözünün kararıp topu illa potaya yollaması. 2-3 pozisyonda Tufan özellikle dipte bomboştu ama şut atmayı tercih etti hep.

PS: Bora Sancar'ın tip olarak kime benzediğini ilk bulana süpriz hediyem olacaktır. Aynı soru Robert Horry için de geçerlidir.

Negatif bir diğer nokta Fitch'in nerdeyse hiç pas vermeden aldığı tüm topları potaya atması...

Geçen sene Dixon'dan şikayet ederken şimdi de Fitch çıkmasın huzura...

%7B93FDE277-0BCA-430C-BA62-08440B03EF4B%7Dmedium_h.jpg

Süper top sürüş tekniğiyle Ardaya benzediği kesinde tip olarak cevaplarımı beğenmedim.

Takıma güvenimiz iyi anlaşılan herkes geyiğe vurdu :D

Robert Horry= Will Smith :D

Umuyorum Fitch ikinci bir Dixon vakası olmaz. Aslında McGowan yerine Booker'ı alsaymışız ya..

cemcemgs' Alıntı:
Negatif olarak göze çarpan 2 nokta biri Cemal'in acemice hataları, diğeri de McGowan'ın Marc Jackson misali topu içeride alında gözünün kararıp topu illa potaya yollaması. 2-3 pozisyonda Tufan özellikle dipte bomboştu ama şut atmayı tercih etti hep.

PS: Bora Sancar'ın tip olarak kime benzediğini ilk bulana süpriz hediyem olacaktır. Aynı soru Robert Horry için de geçerlidir.

recep ankaralı'ya benziyor bora :D

Katılmıyorum dolaylı olarak.Geçen maçlarda gerektiğinde topu tamamen pota altından oynamayada çalıştık.
Şu anda Fitchin karşısındaki oyuncuların ayakları çok yavaş kalıyor.Çok rahat pota altına kadar giriyor.Zaten sonuç olarak toplam hücum sayısı 8-9.
Bence çokta fazla değil bir yarı için böyle bir skorer için.

sovereign' Alıntı:
Negatif bir diğer nokta Fitch'in nerdeyse hiç pas vermeden aldığı tüm topları potaya atması...

Geçen sene Dixon'dan şikayet ederken şimdi de Fitch çıkmasın huzura...