Galatasaray 69 - Efes Pilsen 64 / TEBRİKLER !

arkadaşlar ben koray ilk defa yazıyorum hepiniz cok karamsarsınız biz yarın efesi yenecez çünkü onlar yorgun olacak

koray arkadaş haklı...

tamam belki yenilebiliriz ümidimizi yitirmemeliyiz...

millet bu maç ülker-fenerbahçe maçıyla aynı günmü_?

millet efesle ulkerle kafa kafaya oynarken bız fark yemekten bahsediyoruz.
ıste budur olay.
bu takım play offa cıksa ne olur cıkmasa ne olur dua edelim ligde kaldı bu sene saol malik ancak seneye malik olmayacagını ve basımızda yıne halıl uner olucagını dusunerek sımdıden endıselenmeye baslasak ıyı olur.

Malik serhat valentin hüseyin fatih ilk 5ile çıktık
desean de yokmuş belindeki sakatlığından dolayı tek yabancıyla sahadayız , efestede eksik çok hayırlısı artık şu anda 2-0 öndeyzi :)

İlk yarı 32-27 önde kapattık.Malik 14 sayıyla takımı taşıyor ayrıca Fatih ribaund,sayı ve bloklarıyla pota altında çok başarılı.Yalnız Dixon,Fatih 2 ve Valentine 3 faulle oynuyo,ayrıca DeSean Hadley de belinden sakatmış.

bu bır ruya olmalı ben takımı bu kadar ısteklı bu kadr arzulu hıc gormemıstım ama umutlu degılım gene de son perıotu cok ıı oynayayn bı takım var karsımızda
gene de takımın performansı sımdılık cok basarılı

Fatih'in blokları ve Hüseyin'in Granger'a bloğu, Hüseyin'in Ermal üzerinden smaçı, Malik'in 4 kişinin belini kırıp attığı sayı ilk yarının en mükemmel hareketleriydi. Charles Smith batırdı çok etkisiz bu arada onu da söyleyim. :)

Ntv'yi izleyemiyorum,skor dk guncelleniyordur diye umutla foruma girdim ama yok sanirim canli yayin.
Skordan haberi olan paylasirsa iyi olur,malum ikincilik heyecani dogdu =)

ilk defa bir maça gitmedim iç sahada ama bin pişmanım!!!!
kimbilir birdaha nezaman olur böyle efes maçı!!!!