Galatasaray 69 - Efes Pilsen 64 / TEBRİKLER !

vallaha 1 nisan şakası yaptık ahaha :D

maçla ilgili bişi yazmaya gerek yok

MALİK DİXON

DİYORUM BAŞKADA BİRŞEY DEMİYORUM.
İNSAN DEĞİLSİN SEN !

Malik maç sonrası yaptığı röportajda Murat ağabeyden bir özür beklediğini söyledi. :muhaha Malik 32 sayı 8 asist ile maçın yıldızı oldu Fatih de mükemmeldi herşey mükemmeldi çok güzel bir galibiyet oldu.

cidden 1nisan şakası yaptılar efese.ama onlar da hem yorgunde hem de sakat oyuncuları fazlaydı,olsun biz efesi devirdik playoff a inş. gireriz.malik de 30sayı atarak takımı resmen sırtladı

ultraslan-kutay' Alıntı:
koray arkadaş haklı...

tamam belki yenilebiliriz ümidimizi yitirmemeliyiz...

millet bu maç ülker-fenerbahçe maçıyla aynı günmü_?
koray3691' Alıntı:
arkadaşlar ben koray ilk defa yazıyorum hepiniz cok karamsarsınız biz yarın efesi yenecez çünkü onlar yorgun olacak

ben takımımızdan once bu iki arkadası tebrik etmek etmek istiyorum sene basından beri her maca pempe tabloda bakan ben bile bu kadar umutsuzken 2arkadasımız takıma guvendiler tebrikler :eek:key

ve simdi, gelelim maca allahım gözlerim doldu inanamassınız fatih hep bole olsa milli takımda ilk 5 oynar ellerine saglık efesi blok manyagı etti

malik dixon ben bu adam giderse harbiden cok uzulucem muhtesem bi oyuncu ve muhtesem bi mac cıkardı en az 2yıl sonra bole bir mac kazandık gercekten cok mutluyum

halil hocayada tebrikler takıma cok iyi savunma yaptırdı zaten yorgun ve eksik olan efesi nasıl alt ediceni bilerek oynattı takımı halil hocanın bilgisini konusturdugunu ilk defa gordum gercektende biliyomus bisuru sey :claps

İnanılmaz bi savunma yapıp maçı kazandık bu galibiyet bu takıma güvenmeyen inanmayan biz galatasaray taraftarına kapak olsun .Bugüne kadar Malik e inanmayan bana da gerekli dersi verdi HELAL OLSUN aslan parçalarına

Bugün takımımla gurur duydum.Hepsi çok iyi mücadele etti ama malik ve fatih çok sivrildiler.Tüm takımı ve forumdaki arkadaşları kutluyorum.Maçı tv den izledim.Şunu söyleyeyim burak'ın bitime 2 dakika kala attığı basketten sonra salon resmen galatasaray diye inledi.Ordaki arkadaşları ve taraftarlarımızı da tebrik ediyorum.Şöyle apatayım tequila topic'i açarken bi mucize diye bahsetmişti bu maçı kazanabilmemiz(bende onun gibi düşünüyordum) ve o mucize gerçekleşti. :atki Arada sırada böyle mucizelere ihtyacımızın olduğuda bir gerçek sanırım.

ozan' Alıntı:
kendimde inanmıyorum ama içimde garip bi his var kazanacağımıza dair..allah hayır etsin

bundan sonra kendime daha çok inanıcam :)

Allahım hala inanamıyorum ya rüyada gibiyim..biri beni çimdiklesin..bi ara ağlarken buldum kendimi..6 yıl sonra bi büyük maç galibiyeti..başta malik olmak üzere herkesi yüreğinden öpüyorum..en büyük cimbom :atki

böyle mücadele etsinler,baştan kabullenmesinler canımızı yesinler.

artık fatih,serhat,valentin,umut gibi gençlerin çok daha fazla süre alma vakti gelmiştir.

orta halli bile olsa 2 yabancı alınsa keşke takıma.bir anda hedef yükseltebiliriz.