Galatasaray :69 - Ülker :90

İçimde ufakta olsa en ufak bir yeneriz ihtimali yok , kimsedede olucağını sanmıyorum 20 yer otururz heralde başımızdaki adam olduğu sürece bu maçları kazanma ihtimalimiz ztn yok neyse hayırlısı olsun bakalım.
Maç çarşamba günü oynancak sanırım ama saati belli değil şu anda.

Pazartesi fln bi süpris olur Üner istifa ederse bu topic altında yazılır :muhaha

Şu maça yeni bi antrenör yeni bir kenar yönetimiyle çıksak şu herkesin üstündeki kara bulut kalksa ne güzel olur allahım duy sesimi :)

3 yıldır bir tek kritik mac bile kazanaman bu takımın formu giderek yükselen ülker karsısında herhangi bi varlık gösterebilicegini sanmıyorum

eğer TV bu maçı yayınlarsa bakıp hallerine gülecem biraz..Gerçi oyuncularımız bunu haketmiyor ama başımızdaki adam bu güzelim kadroyu da rezil etti.

Maçtan ziyade komedi show programı gibi olacak

Hiçbir amaç,hedef,heyecan yok. Öylesine izleyecegimiz ve kaç fark yiyecegiz diye tartısacagımız bir maç işte. Bizi bu hale düsürenler UTANSIN ! Biraz onurluysanız geregini yapın artık. Beşiktaş macında farklı yenilgiye ragmen son dakikaya kadar vargücüyle takımın arkasında olan bu taraftar gerektigi zaman protesto yapmasını da iyi bilir. Kimseyi enayi yerine koyamazsınız daha fazla...

Ben o kadar umutsuz değilim
Stefanov malik i durduramaz
Malik 45 atar
85-60 fln yeniliriz ;)

Protesto falan olmasın ya sonra yenilginin tek sorumlusu taraftarı gösterir

kempes89' Alıntı:

Galatasaray taraftarı uygarca hareket ettikten sonra protesto da olsun kempes89. Sonuçta oyuncular da biliyorki protestolar kendilerine değil Halil Üner´e. Üner de taktik üretemediği beyniyle bahane üretmeye devam etsin.

onuryavuz' Alıntı:
kempes89' Alıntı:

Galatasaray taraftarı uygarca hareket ettikten sonra protesto da olsun kempes89. Sonuçta oyuncular da biliyorki protestolar kendilerine değil Halil Üner´e. Üner de taktik üretemediği beyniyle bahane üretmeye devam etsin.

Ben onu kastetmedim ki.Hic bi mac sonunda kendine taktiklerine asla toz kondurmayan coach Halil Üner böyle bir protestodan sonra taraftar buraya geldi protesto etti oyuncularımın morali bozuldu bizi maçtan etti der gecen hafta sadece federasyonu suçladığı gibi.Eminim şahsına yapılan protestoyu üstüne alınmıycaktır

Arkadaşlar bari biz bu kadar karamsar olmayalım.Bu durumda oyuncuların halini hiç düşünemiyorum ...

Galatasaray her ne şartta ve ne kadar kötü durumda (Halil Hoca Dönemi Hariç) olursa olsun maça çıkmadan bitmiş gözüyle bakmadı , bakmaz ve bakmayacaktır!!!
Halil gider Ahmet , Mehmet , Erman gelir ama GALATASARAY bakidir.Elbet bu kötü günlerde geçecek ama tek sorun ne zaman ???

Tahminime göre 30 fark olur heralde. bizden malik çok sayı atar ama hiç fayda sağlamaz çünkü ülker çok iyi ayrıca trepagnier ve haislip işimizi çok rahat bitirir. eğer bu maçı sıfıra karşı kaybetmemiz karşılığında halil üner'in istifa edeceğini söyleseler hiç düşünmeden kabul ederim. şu halil üner bu takımı bıraksın (imkansız) herşeyi kabul ederim. çarşamba akşamı ise yine kahrolacağımız için maçı izlemesek daha iyi (kalp sağlığımız için). ülkerede şimdiden bir galibiyet ilave edelim...