Galatasaray: 71 - A.Girona: 69

Re:

Yusuf Ertan' Alıntı:
ahh tufan ahh :) olsun olsun çok iyi maç çıkarıyoruz inşallah alıcaz maçı..

ben dedim mi olur :D :D mütiş bir maç mütiş bir galibiyet artık bu takımı fazlasıyla inanıoyr ve güveniyorum..

hite dee tufan süperler :atki

71 - 69 kazandık.

Taraftar sayımız az da olsa, maç boyunca susmadılar. Orada bulunan herkese teşekkür ediyorum.

Uleb'e güzel bir giriş yaptık. En önemli rakibimizi, sahamızda yendik. Artık gerisinin gelmesini bekliyorum.

Oyuncularımızın hepsi çok iyiydi. Gerçi 3. ve 4. çeyrekleri internetten -kendimi veremeden- izlesem de, oyuncularımızın hepsinin iyi oynadığını düşünüyorum.

Güzel bir galibiyet...

ULEB'e iyi başladık. Hemde iyi bir oyunla güçlü bir takıma karşı.Bu takıma artı bir moral olarak yansıyacaktır ve devamıda inşallah gelir.

süpersiniz çocuklar süpersin hite süpersin speedee süpersin tufi süpersin gaines

süpersiniz bi yana 8 saıy farktan maçın son dakkasının böyle heyecanlanlı geçmesine üzüldüm
ama deenin fast breakleri beni bitirdi

Hite, Tufy çok iyidi. Ama Dee ye ayrı bir parantez açmak lazım. Tam bir lider. Takımı kontrol ediyor ayrıca tek kişilik fast break ne demek onuda gösterdi. Hite in şutu gerçekten çok düzgün, iyi savunma yapıyor ve çoook atletik. öyle zıplıyorki ribaundlarda çok etkili. dee yokken takımı o iyi idare etti. Tufy attıkça açıldı. O böyle oynasın varsın 3 numara kalsın. bize maçı getiren alan savunmasıydı. Özellikle 2. yarı çok iyi savunma yaptık. Fatih'ten savunmada tam olmasada verim aldık. daha iyi olacaktır. hüseyin biraz yorgun gözüktü ama olsun. Takım oldukça iyidi. Owens ve Gaines vasat oynadılar. Savunma ribaundları maçtaki en büyük eksikliğimizde ve adam adamada uzun savunmasında sıkıntı yaşadık. takım oturmaya başladı. bu maça iyi hazırlanmışlar. Daha iyi oluruz inşallah.
Bize bu mutluluğu yaşattığınız için teşekkürler ASLANLAR...
Not: Her ne kadar 3 numara diye tuttursamda Hite öyle oynuyorki Tufan ile 3 numaaryı götürelim. Yalnız o zaman erdem'i biraz daha oyuna sokmamız lazım.

çok güzel bir galibiyet oldu robert hite elestirilere gereken cevabi verdi bize ne kadar atletik oldugunu gösterdi smacida çok güzeldi dee brown çok iyi oynadi hiç 3 lük sokamadan 16 sayi atti tufan çok iyiydi bu sene biraz daha istikrarli charles gaines 1 bakiyosun çok gzl bise yapiyor bir bakiyosun çok basit atis kaçiriyor ama iyiydi
çok ribaund werdik skorer ribaundçu kaliteli 1 5 numara gerektigini murat hoca görmüstür heralde
takimda hersey güzel gidiyor
maçin yildizlari dee hite tufandi
hiç 3 sokmadan 16 sayi atan dee brown bize one man fastbreak oldugunu bize 1 kez daha kanitladi
kendisini 3 pointer dee modunda görürsekte iste o zaman çok iyi olur

10 sene sonra ilk avrupa kupası macında galibiyetin tadı...Başka birşey söylemeye gerek yok,teşekkürler...

Sinan Soysal' Alıntı:
Robert Hite beklediğim patlamayı yaptı Bu akşam... transfer gerçekleştiğinde dudak bükenlerinde yorumlarını alalım :)

Mersin maçında kötü oynarsa senin yorumların aynen bu şekilde olacak mı ?

Bu forumdaki eleştiren çoğu kişi Hite'in oyunculuğunu değil ihtiyacımız olmayan bir mevkiye transfer yapılışını eleştirdi.Bir maç ile oyuncu değerlendirlmez hele ki bu tarz yorumlar hiç yapılmaz !

Sinan Soysal' Alıntı:
Robert Hite beklediğim patlamayı yaptı Bu akşam... transfer gerçekleştiğinde dudak bükenlerinde yorumlarını alalım :)
Merak etme suan onlar pusuda hite bir macta kötü oynasın üstümüze cunlanırlar.

Müthiş bir maçtı artık büyük maçlarıda kazanabiliyoruz bu harika bişey takım olmuşuz herşeyden önce tek bir adamın eline bakmıyoruz.Artık Dee oyunda olmadığında zorlanmıyoruz Hite onun rolünü üstleniyor.Bu Hite harika bişey ya adam hem şutör hemde acayip ribaunt alıyor savunmasına pek dikkat etmedim ama süper oynadı.Dee her zamanki gibi süperdi Tufanda öyle...Hüseyin hariç bütün takım süper oynadı.Hüseyinde zaten tecrübesiyle toparlıcaktır bugün gününde değildi olmadı.Süper oynadık ya özellikle Hite,Dee,Tufan müthişti...

Karşıyaka maçından sonra bu maçı da kazanabilmemiz harika. 2 maçta çok zorluydu ve yorucuydu ama ben Yaşlı Kurt Hüso haricinde bir yorgunluk belirtisi göremedim maşallahı var yani oyuncuların :)

büyük harflerle ÇOK BÜYÜK bir zafer.......... emeği geçen herkese sarı kırmızı teşekkürler!

bir de not: # 17 DEE BROWN.... büyük adam!

Takım çok iyi oynadı uleb'e güzel başlangıç yaptık... Tufan,Hite,Dee çok iyidiler! Hak ettiğimiz maçı aldık bravo sizlere ASLANLAR! Fatih Solak her zaman ki gibi beklediğim savunmayı yaptı gerçekten güzeldi... Güzel savunma yaptık Tufan,Fatih,Hite ile birlikte ayrıca savunma ribauntlarını almamız lazım bu maçta çok hücüm ribaunt verdik!

Ayrıca maça giden ve takımımızı gönülden destekleyen GALATASARAY TARAFTARINA teşekkürler!

Volkan Kiziltas' Alıntı:
[quote="Sinan Soysal":a2969]Robert Hite beklediğim patlamayı yaptı Bu akşam... transfer gerçekleştiğinde dudak bükenlerinde yorumlarını alalım :)
Merak etme suan onlar pusuda hite bir macta kötü oynasın üstümüze cunlanırlar.[/quote:a2969]

Siz ikiniz basketbolu çok iyi biliyorsunuz galiba ?

Volkan Kiziltas' Alıntı:
[quote="Sinan Soysal":b2f5e]Robert Hite beklediğim patlamayı yaptı Bu akşam... transfer gerçekleştiğinde dudak bükenlerinde yorumlarını alalım :)
Merak etme suan onlar pusuda hite bir macta kötü oynasın üstümüze cunlanırlar.[/quote:b2f5e]
Gereken cevabı Hite fazlasıyla verdi.. başka söze ne hacet :)