Galatasaray 75- Beykoz 78

Yazmak bana hiç düşmez ama yazıım dedim. Sizlerden kaç yaş büyük olan birineki o da bu forumun adminidir ve ben şahsen tanımasam bile forumda yazdıklarından biliorum maçlara hep gittini. Sen ne biçim gs lisin gibi bi tavırla yazmak hoş gelmedi. Dediim gibi bana hiç düşmez ama yazdım.

Oncelikle Galatasaraylilik yasla yada adminle olmuyor.
Yastan gecen saygidir.Bunu da gostermeniz gerekiyor o da ayri mesele.
Onderin Galatasarayliligi benim nezdimde sorgulanmaz.
Onderin kendine gore hakli nedenleri var.Ayrica eminimki yinede dayanamayip erkek macinada gidecektir bu maca olmasada.
Bayan macinida gozardi etmeyin.Onlarda Galatasaray formasi tasiyor.

Gelelim isin admin kismina:

Kutay seni saygisizliktan dolayi,
Rasit senide +1905 gibi bos posttan dolayi uyariyorum.

istanbuldaki maçta takımımızın yanında olamayacaz ama yarın voleybol takımızın maçına gidecez maliye gençlik-galatasarayımız erkekler 1.ligi voleybol maçına.........ve en önemli gün pazar günü gençlerbirliği-galatasarayımız orda olacağız.............
basket takımlarımıza başarılar................

SONSUZA KADAR GALATASARAY!!!

ŞEREFTİR SENİN RENGİNE ÖLMEK
ANDIMDIR SENİ KEFEN DİYE ÖRTMEK

X' Alıntı:
Oncelikle Galatasaraylilik yasla yada adminle olmuyor.
Yastan gecen saygidir.Bunu da gostermeniz gerekiyor o da ayri mesele.
Onderin Galatasarayliligi benim nezdimde sorgulanmaz.
Onderin kendine gore hakli nedenleri var.Ayrica eminimki yinede dayanamayip erkek macinada gidecektir bu maca olmasada.
Bayan macinida gozardi etmeyin.Onlarda Galatasaray formasi tasiyor.

Gelelim isin admin kismina:

Kutay seni saygisizliktan dolayi,
Rasit senide +1905 gibi bos posttan dolayi uyariyorum.
BENİ UYARACAK NE YAPMIŞIM İSTERSENİZ AĞZIMIZI AÇMAYALIM,BEN ORDA ARKADAŞIMA KATILDIĞIMI BELİRTİM.GALATASARAYLIYSAK İYİ GÜNÜNDE,KÖTÜ ZAMANINDA YANINDA OLACAĞIZ ...ARTIK KENDİMİZE ÇEKİ DÜZEN VERELİM RENKTAŞLAR BİR SORALIM KENDİMİZE BİZ NEREYE GİDİYORUZ DİYE.

rasituA genel uyarı topiğinde görmüş olmalısın
bundan böyle +1905 , +1 ve alıntı yapıp boş olan postlar uyarılcak ve silincek demiştik silinmeden öncelikle uyarıldın bundan sonra silincek mesajların.
Bu beraber düşünüp katıldığınız konuda Önderi tanımadan etmeden yazmışsınız bence bu konuyu fazla uzatmadan bitirelim isterseniz.
Bundan sonrada yazdığın yazılara dikkat edersin.

bu konuda atılcak msjları bu dakikadan itibaren silicem topic amacından saçmasın lütfen eğer bi sorununuz varsa özel msjla iletirsiniz.

bencede bırakalım arkadaslar biraz ecemi yakalanmıslar hos gormek lazım bizde gectik o yollardan
maca gelelim ben takıma ve halil hocaya bi sans verme adına gitcem bu maca

yenilmezArmada' Alıntı:
site girişinde bayan ve erkek takımı maçları pazar gunu gozukuyor.
29 ekim cumartesi. düzeltilebilir mi? yanlış anlaşılma olmasın.

Haklısın uyumuşum biraz :) Düzelttim şimdi. 29 Ekim Cumartesi tabiki :)

uncle' Alıntı:
biletler ne olucak

Su bedavacı zihniyetten kurtulun artık. Ya da kurtulmasanız da bu forumda bu tarz sorular sormayın.

Galatasaray Store' dan herhangi bir ürün satın alan herkes Beykoz basketbol macına bedava bilet kazanıyor. Aklınızda olsun.

abi gecen bjk macından sonra kimse beykoz macı icin gidip bisi olmaz store lardan bunu kabul etmek lazım hem ayrıca mac nerde oynanacak?????

bütün storlarda geçerlimi mecidiyeköymü lütfen yardımcı olunnn

yarin da gidebilirsem maça 3'te 3 olacak.
hiç üç maç üst üste gitmemistim.
artik yarin kafamda genel bi kani olusur zannedersem takim hakkında. ilk maç kadar seyirci olacagini zannetmiyorum. umarim yanilirim.

28-29 Ekim tarihlerinde Mecidiyeköy Galatasaray Store (Çadır)’dan alışveriş yapan taraftarlarımıza 29 Ekim Cumartesi günü, saat 16.00’da Abdi İpekçi Arena’da oynanacak olan Galatasaray Cafe Crown-Beykozspor maçına ücretsiz bilet verilecektir.

Taraftarlarımıza duyurulur.

Der resmi site

galatasaray- mersin maçından önce herkes bu sitede maça gelcegini söyledi fakat hiç kimse gelmedi bu maç için olur olmadık mesajlar yazmayın.maça gelcek olan gellcem desin gelmicek olan adam gibi gelmicem desin.

ama gelmeyende FENERLİ olsun (mazereti olanlar hariç)
bu maça katılım bekliyorum bu sefer apdipekçiye SIĞMAYALIM!!!!!
şereftir seni sevmek senle ağlayıp senle gülmek galatasaray sevgisi sürecek sonsuza dek :atki :atki :atki :atki :atki